Lørdag var det flotte forhold i løypene på Fløyen.
Dårlig vær legger ingen merkbar demper på «Kom deg ut-dagen» på Fløyen i dag. Send oss ditt bilde fra dagen!
Pølsegrilling og en kopp eller to med varmende kakao hører med når det er friluftsdag på Fløysletten.
– Det er viktig med ketsjup på pølsa, gliser Andreas Løyland (8 ½).
På programmet for «Kom deg ut-dagen» står dessuten aking, barneskirenn, rebusløp, stafetter, barneskirenn og kart- og kompasskurs.
Andreas har gått renn.
– Alle som deltok fikk premie etterpå. Flaske, lue og hals, forteller åtteåringen som er på fjellet med pappa Dag Olav.
DUKKETEATER
Været legger ingen merkbar demper på stemningen, og de fremmøtte holder varmen i tykke klær, ved bålet og gjennom å være i aktivitet.Anita Berge og datteren Anemone skal vise dukketeater på Fløysletten.
– Det handler om hekser og prinsesser og det fineste i verden, forteller de to.
MYE AKTIVITET
«Kom deg ut-dagen» er en nasjonal familiedag i regi av turistforeningen. Arrangementet på Fløyen er ett av over hundre på landsbasis.
Det arrangeres også aktivitetsdager på Bontveit i Os og Fjellvatn i Askøy kommune.
Tusen nye kommuneansatte i streik
Mann klemt av 20 tonn tung luke
Bernt fortviler etter å ha blitt løslatt
Politisommel ga mildere straff
Askøy inn på streikelisten over pinsen
Tatovører og tatoveringsentusiaster fra hele verden var samlet på Logen Teater lørdag.
Se bildeneParkering er vanskelig. I hvert fall etter disse resultatene å dømme. Send oss gjerne dine beste parkeringsbilder på leserbilde@ba.no
Se mer enn 300 bildermotormagasinet Petter Solberg var raskest på fjerde fartsprøve i Rally Hellas fredag og klatret til tredjeplass sammenlagt. Les mer
Stengt på grunn av dekkelegging i periodene: Tirsdag og onsdag fra 22:00 til ...
Manuell dirigering på grunn av vedlikeholdsarbeid i periodene: Mandag til tor...
Stengt på grunn av vedlikeholdsarbeid i periodene: Mandag til torsdag fra 20:...
| I dag | I morgen | |||
| Fisketorget | 23.8° | 23.0° | ||
| Flesland | 22.1° | 20.8° | ||
| Fløyen | 24.0° | 23.4° | ||
| Voss | 23.0° | 23.7° | ||
| Kvamskogen | 21.3° | 22.0° | ||
| Marsteinen | 11.5° | 11.2° | ||
| Os | 18.2° | 18.8° | ||
| Straume | 23.7° | 22.5° | ||
| Knarvik | 21.0° | 21.1° | ||
| Fitjar | 22.2° | 19.7° | ||
| Hardangerv. | 15.2° | 14.1° | ||
| Haukeli | 14.5° | 13.1° | ||
| Kokstad | 22.6° | 21.5° | ||
| Norheimsund | 25.8° | 26.7° | ||
| Odda | 19.3° | 19.9° | ||
| Sture | 26.3° | 24.1° | ||
Jobbmagasinet Oppgangen på Oslo Børs fra torsdag ser ut til å fortsette på siste handelsdag før pinse. Les mer
Bodypainting er kunstformen der den menneskelige kroppen brukes som lerret for et ikke-permanent kunstverk.
Se bildene!
Siste debattinnlegg