Ålesund (ANB-NTB): Aalesunds svenske midtbanespiller Johan Arneng fikk full klaff på travbanen i helgen. Nesten 3 millioner svenske kroner ble hanket inn på det svenske V75-spillet i helgen.
Potetløp, hoppemadrass, 60-meter, bowling og ballkast på Fana Stadion.
Se bildeserie!
Høsten er her, og nye motiver dukker opp. Send ditt bilde til leserbilde@ba.no.
Se bildene
spillarkivet «Starcraft II» er ingen ny månelanding, men en sabla fint tilskudd i et allerede glimrende spillunivers. Les mer
kinoguiden En debuterende bergensjente og en dansk superstjerne er sentrale når Varg Veum gjenoppstår på kino. Les mer
info og tjenester Lag en egen hjemmeside for hunden, med stamtavle og flotte fotoalbum. Les mer
| Publisert 23.02.2009 kl 10:06 Oppdatert 23.02.2009 kl 12:21 |
Arneng spilte sammen med fire venner. Likevel skulle det bli en pen pott som tar turen til svenskens bankkonto.
– Jeg hørte noen av løpene i telefon på bussen på vei inn til hotellet. På hotellet hadde de et internettrom der jeg fikk koblet opp PC'en og sett V75-finalen direkte. Vi hadde banker på Cash Winning Vita og Åke Svanstedt, og det var ganske spennende før de var i mål som vinnere, sier Johan Arneng til svensk Kanal75. (ANB-NTB)
Brann spilte uavgjort mot Viking på Brann Stadion mandag kveld.
Se bildene fra kampen!
Branns Erik Huseklepp deltok på Tines fotballskole på Fjellsdalen idrettsplass.
Se bildene her!Fått storfisken og ønsker å dele historien og bildene? Send det til fiskebilde@ba.no.
Les mer
Her finner du bloggen til Alexander Osdal, som holder et nøye øye med Sportsklubben.
Les sterke meninger om Brann her.
Mercedes-AMG fant den perfekte plassen til å vise fram SLS AMG E-Cell, den kommende elektriske supersportsbilen.
Se bildene her
Siste debattinnlegg