Stoltzekleiven Opp

Startnummer 976 til 1025.

Resultatlisten

Se hele resultatlisten, videoer og bilder fra Stoltzen Opp fredag og lørdag.

Birgitte Vaksdal
Birgitte Vaksdal Profil E-post
Håkon Grønbech
Håkon Grønbech Profil E-post
Publisert 26.09.2009 kl 21:22 Oppdatert 27.09.2009 kl 19:48

Tips en venn på e-post:


Full fart opp Stoltzen

Startnummer 1038 til 1143.

Kjemper seg til topps

Startnummer 1147 til 1400

Ga alt i Stoltzen

Startnummer 1350 til elite.

Det var god stemmning på Stoltzen både fredag og lørdag til tross for ruskeværet.
Det var god stemmning på Stoltzen både fredag og lørdag til tross for ruskeværet. Foto: Eirk Hagesæter
'

Stoltzen Opp fredag 2009

25. september 2009.

Bildeserie!
'

Stoltzen Opp lørdag 2009

26. september 2009.

Se bildene!

På tross av dårlig vær ble Stoltzekleiven Opp en suksess også i år.

Stoltzekleiven Opp hadde solgt samtlige 4600 startnumre før arrangementet tok til.

Når regnskapet ble gjort opp i dag, viste det seg at 1039 av disse hadde glimret med sitt fravær i løpet av de to dagene.

Det betyr at det eksakte tallet som fullførte er 3561, hvilket likevel er ny deltakerrekord. Den forrige lød 2965.

– Normalt er det 10-15 prosent som ikke stiller. I år var det nærmere 25 prosent som ikke møtte. Det var stort frafall, sier løpsleder Owen Westergård.

De som ikke stilte har betalt påmeldingsavgiften, så for arrangøren får ikke frafallet konsekvenser.

HER ER RESULTATENE:

GUTTER 12-14 ÅR:

1. Gustav Iden, Åsane Cykle Klub, 09:50

2. Øystein H ellenes Grov, Fana I, 10:39

3. Endre Evensen, Bergen Klatrek, 10:47

4. Martin Mjelde Tysse, Skanska , 10:55

5. Trygve Bruvik Ellingstad, Il , 10:59

6. Magnus-Johan Færø, Eikanger I, 11:03

6. Aleksander Clausen, Team Sten, 11:03

8. Ruben Ask Gjerde, Fana Fotbal, 11:04

9. Jonas Gjesdal, Varegg Il, 11:0610. Eivind Clausen, Fana Fotball, 11:08

10. Rasmus Njølstad Vonen, Varegg, 11:08

12. Sondre Raa Alvheim, 11:09

13. Thomas Reigstad, Fana Fotball, 11:12

14. Kevin Bolstad, Samnanger Il, 11:15

15. Glenn Krossøy, Kalandseidet I, 11:17

16. Mads Claussen, Fana Il Orient, 11:19

17. Casper Stenersen, Team Stener, 11:25

18. Martin Torgersen, Fana Fotbal, 11:26

19. Joakim Knutsen Sejrup, Fana F, 11:27

20. Jørgen Tvedt, Norna Salhus, 11:38

21. Espen Nes, Cowi, 11:42

21. Gustav Aarre Mohus, Tertnes, 11:42

23. Martin Tysseland, Samnanger I, 11:44

23. Simen Nordeide, 11:44

23. Fredrik Raadal-Simonsen, Fana, 11:44

26. Håvard Austevoll, Kalandseide, 11:45

27. Vegard Westergård, Varegg Il, 11:55

28. Stian Aarvik, Per Indredavik , 11:58

29. Gunnar B Mjelde, Just4fun, 12:00

29. Daniel Instanes, Cowi, 12:00

29. Andreas Torgersen, Fana Fotba, 12:00

32. Simen Ekeberg, Augustin, 12:02

33. Jørgen Bertelsen, Fyllingen F, 12:03

34. Sondre Vikøyr, 12:04

35. Torkel Røynstrand, Per Indred, 12:08

35. Håkon Raadal-Bjørlo, Halden S, 12:08

37. Tom Skjæråsen, Varegg Il, 12:10

38. Marius Andersen, Kalandseidet, 12:12

38. Aleksander Meyer, Csc B.i.l., 12:12

40. Ørjan Linga, 12:15

41. Vegard Austevoll, Kalandseide, 12:16

41. Geir Clement Waagen, Matre, 12:16

43. Ingvar Rafdal, Stord Il, 12:21

44. Ole Rullestad, Klypetussen, 12:23

45. Sondre Dingsør Skogen, Bergen, 12:28

45. Edvard Aase Boge, 12:28

45. Johannes Irgens Blakstad, Var, 12:28

48. Sondre Brunvoll, Sprek Og Bli, 12:30

48. Magnus Njølstad Vonen, Varegg, 12:30

50. Eivind W Ånes, Fana Fotball, 12:35

51. Kasper R. Komnæs, Varegg, 12:39

52. Olav Ekrheim, Bergen Turnfore, 12:41

53. Mathias Finstad, Førde Il, 12:42

54. Ivar Hanstveit, Mjøsdalen, 12:43

55. Fredrik Hølleland, Fana Il Or, 12:44

56. Fredrik Øverland Hatling, Per, 12:45

57. Oskar Bremar Pettersen, Kalan, 12:48

57. Mathias Wåge Raum, Fyllingen , 12:48

59. Kurt Raymond Jegteberg, Matre, 12:53

60. Jonas Storsæter, Norengros K , 12:57

60. Viljar Brunvoll, Sprek Og Bli, 12:57

62. Eivind Strand Erichsen, Fana , 13:01

62. Vebjørn Ljones Karlsen, Vareg, 13:01

64. Jørgen Walter Dommerby, Fana , 13:02

65. Kristian Stalheim, Åsane Cykl, 13:03

66. Arild Øygard, Jølster Il, 13:04

67. Eirik Tøsse, Melkesyre.no, 13:06

68. Eirik Johnsen, Team Oline, 13:09

69. Jahn Brusdal Eriksen, Norengr, 13:11

70. Snorre Frøyland, Varegg Il, 13:14

70. Thomas Dyngeland, 13:14

72. Victor Høgheim, 13:15

72. Sivert Fenne, 13:15

74. Kristen Haara Bakketun, Fana , 13:16

75. Eivind Tan Bertelsen, 13:18

76. Magnus Børslid, Varegg Il, 13:20

77. Olvar Skagseth, Viking T & If, 13:21

78. Henrik Sandven, Kalandseidet , 13:24

79. Casper Solberg, Fana Fotball, 13:26

79. Simon Roaldsand, Varegg Il, 13:26

79. Arne Hadler-Olsen, Nore Neset, 13:26

82. Benjamin Haldorsen, Cowi, 13:27

82. Sverre Havro, Tertnes, 13:27

84. Magnus Gjerstad, Ernst & Youn, 13:29

85. Magnus Olsnes, Fellseskjøpet , 13:30

86. Tarjei Matre, Martens, 13:31

87. Tor Hellebø, Fana Fotball, 13:32

87. Eirik Tvedt Aastvedt, Just4fu, 13:32

87. Lasse Høgh Ekerhovd, Nilskløy, 13:32

90. Sigve Fagerli Strømsnes, Bkk , 13:37

91. Fevang Knut Jonas, 13:40

91. Lars Steinbakk, Søreide Idret, 13:40

91. Fabian Filip Rimestad, Bergen, 13:40

91. Rasmus Sætersdal, Viking T & , 13:40

95. Kristoffer Bjørndal, Cowi, 13:42

96. Aksel Heggernes, Team Koren, 13:43

96. Anders Sommer, Varegg Il, 13:43

98. Hugo Furnes, Baune, 13:55

99. Odin Linga, Gular, 13:56

100. Martin Linde, Varegg Il, 13:59

101. Magnus Steinestø, Cowi, 14:00

101. Bjørnar Almeland, Kalandseide, 14:00

103. Peter Eikeland, Fana Fotball, 14:01

104. Egil Furnes, Baune, 14:02

104. Håkon Gjerstad, Ernst & Young, 14:02

106. Tage Unneland Weiseth, 14:03

107. Anders Gjesdal, Cowi, 14:07

108. Markus Eiken, 14:09

108. Andreas E. Trones, Minde I, 14:09

110. Jørgen Haukeland, Søvik Velfo, 14:10

111. Mathias Lønne Dyngeland, Fana, 14:11

112. Sondre Hopsdal, Sprek Og Blid, 14:14

112. Kristoffer Vestbøstad, Stord , 14:14

114. Brede Hetlevik, Fana Fotball, 14:15

115. Simon Vestbøstad, Stord Il, 14:17

116. Henrik Hestnes, Osterøy Il, 14:20

117. Erik Boge, Fellseskjøpet Øst , 14:22

117. Ole Kristian Døsvik, Søvik Ve, 14:22

119. Mads Sundseth, Kyrkjebø Il, 14:23

120. Brage Blystad Rekdal, Team Ko, 14:24

121. Mathias Leivestad, Søvik Velf, 14:28

122. Henrik Moe, Kalandseidet I.l., 14:33

122. Sigve Austevoll, Kalandseidet, 14:33

122. Sindre Kristoffersen, Wikborg, 14:33

125. Erlend Vabø, Lindås Il, 14:35

126. Lars Beltestad, Hallvard Lerø, 14:38

127. Håkon Rekve, Per Indredavik , 14:39

127. Sindre Gjendemsjø, 14:39

129. Simen Mortensen Eikevik, Bkk , 14:41

129. Benjamin Landro, Nordre Fjell, 14:41

131. Håkon Wulf Haugen, 14:43

131. Øystein Lunde, Team Koren, 14:43

133. Kjartan Bruvik, Hovding Friid, 14:45

134. Martin Nessestrand Mjøs, Oste, 14:46

134. Joar Valen, Jan Hoel, 14:46

136. Ola Øverland, 14:47

136. Daniel Sundseth, Kyrkjebø Il, 14:47

138. Fredrik Wulf Fugelsnes, 14:49

138. Martin Erdal, Samnanger Il, 14:49

140. Jarl Trygg-Andersen, 14:52

141. Grunde Moe, Kalandseidet I.l., 14:55

142. Glenn Jensen Ryland, Søvik Ve, 14:59

142. Håkon Børsheim, Fana Fotball, 14:59

144. Sindre Pleym Olsen, Bkk Bil, 15:00

145. Lars Henrik Sandvik, Stoltz E, 15:01

146. Jakob Reimers, Statens Hus Bi, 15:05

147. Sivert Saggau, Grieg Team, 15:07

147. Jesper Helle Johnsen, Kalands, 15:07

149. Styrk Almeland Bleie, Kalands, 15:08

149. Sindre Skar, Samnanger Il, 15:08

151. Henrik Geitle, Varegg Il, 15:09

152. Oskar Perstølen, Varegg Il, 15:10

152. Jon Ivar Davenport, Kyrkjebø, 15:10

154. Tord Vikøyr, 15:11

155. Nils Peter Austbø, 15:12

156. Lasse Stangvik, Kalandseidet , 15:15

157. Tobias Tjønn, Reinertsen, 15:17

158. Kent Andre Høgh Ekerhovd, Nil, 15:18

159. Øyvind Aase, Nera, 15:24

159. Ørjan 95 Karlsen, Fana Fotbal, 15:24

161. Håvard Bærug, Fana Fotball, 15:25

162. Niklas Mjelde, Samnanger Il, 15:26

163. Brage Hellen, Rådgivende Biol, 15:30

164. Marius Bildøy, Bkk Bil, 15:32

165. Håvard Hjelmeland, Petter Tre, 15:34

166. Torgeir Haara Bakketun, Fana , 15:39

167. Sjur Hirth, Team Koren, 15:41

168. Aleksander Solheim, 15:42

169. Sigurd Finne, Korlevoll Il, 15:44

170. Gustav L. Haddal, Team Kore, 15:45

171. Simen Løland Iversen, Fana Fo, 15:49

172. Jonas Lunde, Fana Fotball, 15:52

173. Henrik Ottesen, Varegg Il, 16:16

174. Mathias Hetlevik, Fana Fotbal, 16:24

175. Erlend Ersland, 16:25

176. Olav Espolin Birkeland, 16:35

177. Andreas Haga, Bkk Bil, 16:43

178. Henrik Hesjedal Kvamme, 16:50

179. Martin Hellevik, Jæger, 16:52

179. Rasmus Tveitane, Cowi, 16:52

181. Johannes Austbø Grande, Per I, 16:55

182. Jan-Petter Wiesener, 16:56

183. Henrik Haavik Nystad, Bkk Bil, 16:59

184. Mads Lund, Nera, 17:02

185. Joakim Iden, Bkk Bil, 17:03

186. Einar Søraa, Søvik Velforenin, 17:05

186. Espen Boting Sakariassen, Ast, 17:05

188. Andre Nadir Arnesen Drici, Fa, 17:09

189. Stian Bruheim, Nilskløyvo, 17:23

190. Magnus Haukeland Teufel, Beta, 17:33

191. Ruben Bertelsen, Fyllingen Fo, 17:56

192. Håkon Skaathun, Kalandseidet , 17:58

193. Martin Kleveland, Cowi, 18:00

194. Simon Johnstad, Fana Fotball, 18:05

195. Rune Trygg-Andersen, 18:20

196. Mads Botnen Landa, Bkk Bil, 18:30

197. Steffen Stalheim, Cowi, 18:40

198. Erlend Skar, Samnanger Il, 19:00

199. Jon Martin Paulsen, Stahl Hei, 19:03

200. Henrik Ramstad, 19:18

201. Andre Jensen Ryland, Søvik Ve, 19:40

202. Håvard Lockert, Varegg Il, 21:00

203. Jostein Tjong, Torsvik Elektr, 23:01

204. Fredrick Ottemo, 24:34

205. Oskar Eltvik, 26:32

206. Håvard Sande, Mathopen Il, 29:32

GUTTER 15-17 ÅR:

1. Håkon Westergård, Varegg Il, 09:19

2. Håvard Gutubø Bogetveit, Førd, 09:36

3. Eivind Øygard, Jølster Il, 09:43

4. Knut Olav Øygard, Jølster Il, 09:48

5. Gjøran Tefre, Førde Il, 09:51

5. Jørgen Axelsen, Gneist, 09:51

7. Sturla Lie, Viking T & If, 09:53

8. Tommy Haga, Sandnes Il, 09:59

9. Odd Christian Eiking, Viking , 10:08

10. Sander Sekkingstad Terum, Aur, 10:09

11. Georg Kongsvik, Bergen Ishock, 10:23

12. Sondre Elvebakk, Voss Ssl, 10:29

13. Martin Finne, Korlevoll Il, 10:30

14. Emil Hosøy, Osterøy Il, 10:31

15. Håvard Tømmerdal, Lilletjern , 10:32

16. Sindre Østgulen Deisz, Varegg, 10:38

17. Hanevik Nikolay, Bulken Il, 10:41

18. Marius Rusten, Jæger, 10:42

19. Lars Jacob Eikrem, Jæger, 10:44

20. Thomas Netland, Hålandsdalen , 10:47

21. Olav Ersland, Fana Il, 10:48

22. Asbjørn Rafdal, Stord Il, 10:50

23. Jaad Orten, Fri Il, 10:52

24. Håvard Drivenes, Kvam Langr. , 10:55

25. Oskar Røen, Samnanger Il, 10:57

26. Øyvind Skjævestad, Varegg Il, 11:06

27. Aamodt Simen, Sandnes Il, 11:07

28. Tarjei Samnøy Amundsen, Vikin, 11:12

29. Henrik Mjelde Foss, Samnanger, 11:13

29. Kristian Kulild, Samnanger Il, 11:13

31. Kjetil Steinestø, Cowi, 11:14

31. Arnkjell Sørhus Hustvedt, Rus, 11:14

33. Per Ola Ottesen, Varegg Il, 11:19

33. Sindre Henriksen, Fana Il Skø, 11:19

35. Jørgen Hellen, Per Indredavik, 11:23

36. Karl Bjørndal, Varegg Il, 11:25

37. Marius Heggøy, Viking T & If, 11:30

38. Simen Helland Lassen, Per Ind, 11:31

38. Bjarte Fossedal, Varegg Il, 11:31

40. Andre Aasen, Mathopen Il, 11:36

41. Hakan Heggernes, Team Koren, 11:42

42. Eirik Lieng, Samnanger Il, 11:43

43. Mikkel Birkeland, Fana Il Ori, 11:47

44. Ronny Boge, Fellseskjøpet Øst, 11:52

45. Thorbjørn Oen, 11:59

46. Christoffer Jonassen, Fif, 12:00

47. Håvard Blystad Rekdal, Team K, 12:01

48. Joakim Hjelmeland, Fana Il, 12:05

49. Petter Blindheim, Bulken Il, 12:06

49. Stian Fammestad, Austevoll Ik, 12:06

49. Olav Skogen, Team Anne Marit, 12:06

52. Jon Martin Fordal, Lilletjern, 12:09

52. Stian Tysseland, Samnanger Il, 12:09

54. Halvor Grepperud, Rustad Il, 12:13

54. Martin Femsteinevik, Hålandsd, 12:13

56. Per Kristian D Bøe, Team Anne, 12:15

57. Cato Andre Ordermann, 12:17

57. Simen Hopsdal, Sprek Og Blid, 12:17

59. Mats Wergeland Sævareid, Fana, 12:18

60. Jonatan Claussen, Team Stener, 12:19

61. Kristoffer Tysseland, Samnang, 12:20

62. Sindre Damm, Øygard Il, 12:23

63. Thor Haavik, Mathopen Il, 12:24

64. Ola Braathen Reigstad, Osterø, 12:28

64. Morten Fossmark, Framo Bil, 12:28

66. Erik Søvik, Søvik Velforening, 12:31

66. August Aase Boge, Varegg Il, 12:31

68. Sturle Nordeide, Gneist, 12:32

68. Ole-Morten Haslie, Sprek Og B, 12:32

70. Bernhard Winther-Sørensen, Be, 12:35

71. Anders Kjellevoll, Åsane, 12:36

72. Henrik Børnes, Jæger, 12:38

73. Torjus Raa, Bergen Turnforeni, 12:41

74. Hallvard Hjellvik, Viking T &, 12:44

75. Espen H Kristensen, Nittedal , 12:49

76. Mattias Nordstrand Nilssen, P, 12:51

77. Severin Skålnes, Team Koren, 12:53

78. Vegar Berget, Hålandsdalen I., 12:54

79. Aleksander Solheim, Samnanger, 12:57

80. Marius Wåge Raum, Fyllingen F, 12:58

81. Njål Austefjord, Fjellstrand , 12:59

82. Robert Austestad, Framo Bil, 13:06

83. Fredrik Haukeland, Søvik Velf, 13:08

83. Tore Eirik Havnen Johansen, B, 13:08

85. Thomas Aldal, Samnanger Il, 13:09

86. Eivind Samseth, Bergen Kino B, 13:11

87. Erlend Mjøs, Seawell Offshore, 13:20

88. Njård Norstrand, Varegg Il, 13:22

89. Egil Dahle, Apotek 1 Åsane, 13:23

90. Simon Aarland, Baune, 13:24

91. Bergesen Josef August, Trane, 13:27

92. Stian Wulf Fugelsnes, Varegg , 13:29

93. Georg Tveiterås Røen, Samnang, 13:36

94. Jonas Hamm, Hsil, 13:37

94. Jonathan Raa, Bergens Tennisk, 13:37

96. Christer Andre Aa. Nummedal, 13:38

96. Martin Tysseland, Team Anne M, 13:38

96. Ragnvald Oen, 13:38

99. Lars Inge Torp, Petter Tresse, 13:39

100. Per Christian Færøvik Grieg, 13:40

101. Stian André Frekhaug, 13:41

102. Håkon B. Ersland, 13:48

103. Kristian Berg, Bul, 13:55

104. Kjetil Austrheim, Krokeide, 13:57

105. Martin Knudsen Dolvik, Jan Ho, 13:58

106. Haakon Schau, Per Indredavik , 13:59

107. Vegard Smedsvik, Per Indredav, 14:05

108. Ole Iversen, Bkk Bil, 14:06

109. Scott Macody Lund, Varegg Il, 14:08

109. Håvard Johannessen, B. Kino, 14:08

111. Sindre Iversen, Sats Nestun, 14:11

111. Erlend Soltvedt, Kalandseidet, 14:11

113. Herman Dahl, Rustad Il, 14:12

114. Ivar Haga, Samnanger Il, 14:16

115. Ivan Weiseth Unneland, Abb, 14:18

116. Harald Dahl Våge, Varegg Il, 14:20

117. Jens Hage Mildestveit, Sprek , 14:21

118. Ørjan Rykkje, Fana Il Oriente, 14:23

119. Fredrik Mossestad, Jæger, 14:29

119. Anders Herting, Statoilhydro , 14:29

121. Håkon Haavik Nystad, Bkk Bil, 14:35

122. Johannes Lillebø Solem, Søvik, 14:53

123. Stian Jacobsen, Bergen Kino B, 15:04

124. Martin Sandvik, Krokeide, 15:09

125. Jon Gjøsund, 15:11

126. Kai-Rudi Færøy, Alverstraumen, 15:15

127. Kristoffer Osen, Bkk Bil, 15:20

128. Christer Voll, 15:31

129. Tommy Thorstensen, 15:38

130. Matias Sørevik, Bergen Klatre, 15:43

131. Markus Emil Tveit, Bkk Bil, 15:49

132. Mats Jensen Ryland, Søvik Vel, 16:00

133. Petter Rivedal, Mathopen Il, 16:01

134. Severin Johannessen, B. W, 16:02

135. Tommy Einmo, Team Einmo, 16:21

136. Ørjan Angermund, Team W. S, 16:29

137. Andrè Wermundsen, B. Kino, 16:39

138. Petter Trygg Andersen, Sprek , 16:49

139. Kim Andre Jørgensen, Firma Tc, 16:59

140. Henrik Fluge, Nmk Bergen, 17:31

141. Martin Fauskanger, Bkk Bil, 17:34

142. Peter Rolland, Sprek Og Blid, 18:59

143. Jonas Rolland, Sprek Og Blid, 19:53

144. Bård Løvik, Nera, 21:40

145. Oliver Solberg, 27:08

JENTER 12-14 ÅR:

1. Amalie Olsen, Kyrkjebø Il, 12:34

2. Ingvild Berlandstveit, Håland, 12:50

3. Stine Nes Mæland, Cowi, 12:58

4. Lena Benjaminsen, Bøffelklubb, 13:25

5. Regine Søiland, Firstpoint, 13:55

6. Silje Stenersen, Team Steners, 14:05

7. Ragnhild Femsteinevik, Håland, 14:10

8. Ingrid Hauge Liabø, Jan Hoel, 14:14

9. Emilia Furnes Hilt, 14:18

10. Janni Røssevold, Rådgivende B, 14:32

11. Mina Clausen, Team Stenersen, 14:33

12. Hannah Helsengreen, Cowi, 14:48

13. Mari Øverland, 14:53

14. Silje Amalie Grindedal Brandvold, 14:55

14. Eva Charlotte Eiking, Viking , 14:55

16. Oda Steinsvåg Dalen, Team Kor, 15:00

17. Vilde Marie Skjævestad, Vareg, 15:04

18. Marte M Andersen, 15:05

19. Hanne Simonsen Bjånes, 15:06

20. Hilde Lange Høvik, Bønes Idre, 15:15

21. Stine Rygel, Tertnes, 15:21

22. Rikke Andersen, Kalandseidet , 15:24

23. Sigrid Haugland, Viking T & I, 15:25

24. Linn Seliussen, 15:27

25. Helene Solheim, Bkk Bil, 15:29

25. Josefin Styve, Martens, 15:29

25. Ingrid Lindborg Flatebø, Tran, 15:29

28. Hanna Hjelmeland, Petter Tres, 15:31

29. Karoline Skjævestad, Varegg I, 15:32

29. Cecilie Kvamme, Tertnes, 15:32

31. Maren Tjønneland, Arna Bjørna, 15:35

32. Stine Krossøy, Kalandseidet I, 15:38

33. Helene Magnussen, Team Koren, 15:45

33. Sigrid Søvik, Søvik Velforeni, 15:45

35. Karen Aarskog Sætersdal, Viki, 15:48

36. Helen Lothe, Tertnes, 15:57

37. Susanne Skaar Waage, Melkesyr, 15:58

38. Kristina Haavik, Mathopen Il, 15:59

39. Kari Olstø, Tertnes, 16:00

40. Nora Øvergaard Aarvik, Per In, 16:04

41. Ingrid Hoff Ihlen, Rådgivende, 16:05

42. Karine Johannessen, Frøya, 16:18

43. Tuva Straume, 16:20

43. Vilde Nattlandsmyr, Team Kore, 16:20

45. Maren Simonsen Bjånes, 16:22

46. Marie Myhrvold Seim, Team Kor, 16:25

47. Rikke Nilssen Nordstarnd, Per, 16:35

48. Sarah Instanes, Cowi, 16:45

49. Synnøve Lunde, Team Koren, 16:47

50. Ingeborg Ingebrigtsen, Grieg , 16:48

50. Vilde Netland, Hålandsdalen I, 16:48

52. Line Sandven, Kalandseidet I., 16:53

53. Nora Anie Hisdal, Jæger, 17:03

54. Emma Strønen, Team Oline, 17:04

55. Elisabeth Fuglum, Tertnes, 17:05

55. Pernille Sørås, Søvik Velfore, 17:05

57. Maren Skår Bernes, Osterøy Il, 17:11

58. Marina Heggernes Jensen, Team, 17:15

59. Katarina Olsen, Bkk Bil, 17:21

60. Mathilde Helland Lassen, Per , 17:23

61. Solveig Marie Hisdal, Jæger, 17:33

62. Katrine Lund, Nera, 17:34

63. Lotte Soltvedt, Kalandseidet , 17:40

63. Katrine Molvik, Søvik Velfore, 17:40

65. Lida Jordal Aase, Varegg Il, 17:50

66. Ida Charlotte Hjelmeseth, Fje, 17:53

67. Ingrid Tysseland, Samnanger I, 17:54

68. Elin Hanevik, Fana Il Oriente, 17:58

69. Anna Sten, Kalandseidet I.l., 18:01

70. Maria Mossestad, Jæger, 18:05

71. Aurora Skutlaberg, Team Anne , 18:08

72. Susanna Bjørnhaug, Bto As, 18:16

72. Hanna Finne, Korlevoll Il, 18:16

74. Anine Jakobsen, Bergen Kino B, 18:20

74. Regine Sten, Kalandseidet I.l, 18:20

76. Julie Hansen, Stahl Heiser, 18:27

77. Kristine Døsvik, Søvik Velfor, 18:33

78. Hanne Riise, Tertnes, 18:42

79. Ingrid Myhrvold Seim, Team Ko, 18:53

80. Emma Jakobsen, Bergen Kino Bi, 19:15

81. Runa Almeland, Kalandseidet I, 19:19

82. Tuva Lund Haddal, Team Koren, 19:29

83. Madeleine Schmidt, Team Koren, 19:45

84. Frida Stokkenes Eliassen, Bkk, 19:51

85. Kristiane Ottesen, Varegg Il, 20:02

86. Ingeborg Raa Alvheim, 20:13

87. Kristine Ersland, 20:19

88. Sandra Solberg, Stahl Heiser, 20:26

89. Oda Finne, Csc B.i.l., 20:31

90. Amalie Johannessen, Gneist, 21:22

91. Serine Følling, 21:35

92. Ida Ersland Kolbeinhavn, 21:37

93. Anna Helle, Kalandseidet I.l., 22:06

94. Liv Eichner, Fisken Bil, 22:14

95. Karianne C. Osen, Bkk Bil, 22:25

96. Cara Davies, Tertnes, 22:47

97. Emilie Eiken, 23:38

98. Irmelin Marøy, Jan Hoel, 24:36

JENTER 15-17 ÅR:

1. Synne Visnes, Gular, 10:57

2. Karoline Finne, Gular, 11:37

3. Hilde Fenne, Voss Ssl, 11:57

4. Bertine H Færø, Aks-77, 12:00

5. Frida Berge, Strandebarm Il, 12:18

6. Solveig Torsvik, Kvam Langr. , 12:43

7. Heidi Bjørndal, Varegg Il, 13:11

8. Nicoline Bergh, Stoltzekamera, 13:15

9. Ingvild Kleivane, Samnanger I, 13:26

10. Ragnhild Lund-Johansen, Vareg, 13:38

11. Mona Synnøve Nilsen, Bergen T, 13:39

12. Astrid Wathne Matthiessen, Pe, 13:48

13. Maria Njølstad Vonen, Varegg , 13:50

14. Anvor Teigen Nestås, Bulken I, 13:53

15. Gunhild Rogne Halland, Varegg, 14:08

16. Turid Salbu, Voss Ssl, 14:35

17. Maria Haga, Bkk Bil, 14:36

18. Frida Øygard, Jølster Il, 15:18

19. Synne Fredheim Aronsen, 15:50

20. Kamilla Grindedal Janson, Per, 15:56

21. Andrea Hestdal, Stoltzekamera, 15:58

22. Sara Roaldsand, Varegg Il, 16:33

23. Amalie Sommer, Varegg Il, 17:02

24. Gunvor Eide, Petter Tresselt, 17:03

25. Ingvild Hamre Ottesen, Team O, 17:08

26. Caroline Strande, Kalandseide, 17:21

27. Karoline Nilssen Hagesæter, 17:36

28. Eirin Fotland, 18:37

29. Malene Helvik Morken, Nyborg , 18:55

30. Cecilie Landro, Torsvik Elekt, 19:36

31. Andrea Fagerheim, Stahl Heise, 19:43

32. Thea Gjesdal, Cowi, 20:22

33. Anne Furubotten Drottning, 20:23

34. Christin Søvik, Sprek Og Blid, 20:32

35. Hanne Huun Monsen, Per Indred, 20:37

36. Inga Rullestad, Klypetussen, 20:53

37. Camilla Landro, Torsvik Elekt, 21:46

38. Ingrid Søraa, Søvik Velforeni, 22:21

39. Amalie Aase Boge, 22:44

KVINNER 18-34 ÅR:

1. Kristin Størmer Steira, Vidar, 10:06

2. May Britt Buer, Harding, 10:52

3. Birgitte Røksund, Fana Il, 12:01

4. Ida Kjelkenes, Gular, 12:05

5. Marianne Erdal, Sats, 12:13

6. Mari Løvik, Nera, 12:24

7. Audhild Hestad, Gaular Il, 12:25

8. Aina Lokøy Sørensen, Aktiv Ei, 12:26

9. Ingeborg Kristine Lind, Askim, 12:29

10. Lise Doksæter, Bergen Kino Bi, 12:30

11. Marion Stamnes, Konkurranseti, 12:36

12. Vita Petersone, Studentsamski, 12:43

13. Ada Ringen, Meråker Skigymnas, 12:46

14. Lillian Bergheim, Strandebarm, 12:59

15. Sølvi Nyvoll Tangen, Wikborg , 13:03

16. Martha-Lise Handal, Sprek Og , 13:04

17. Caroline Christie, Sats Nestu, 13:06

18. Christine Skaar, Roxar, 13:08

19. Åsta Bjørnevik, Team Anne Mar, 13:11

20. Kristin Sønnesyn, 13:14

21. Karoline Møgster, Thommessen, 13:15

22. Line Fosse, Just4fun, 13:16

23. Elise Ringen, Meråker Skigymn, 13:26

24. Marianne Stanghelle, Viking T, 13:28

25. Ellen Sæther, Statoilhydro Bi, 13:32

26. Eirin Skjoldli, Bulken Il, 13:33

27. Lena Grand, Vestbotjenester A, 13:38

27. Maria Brubæk Bua, 13:38

29. Mia Iden Hellesen, Bkk Bil, 13:42

30. Anja K Meyer, Csc B.i.l., 13:44

31. Ingunn Marie Andersson, 13:50

32. Karoline Heggøy, Viking T & I, 13:55

33. Ragnhild Ingebrigtsen, 13:56

34. Solgun Dalseid, 14:03

35. Marianne Njøten, 14:09

36. Alexandra Seiler, Statoilhydr, 14:10

37. Maria Kalvik, 14:12

38. Katrine Fjærestad, Per Indred, 14:15

39. Kristine Solberg, Framo Bil, 14:18

40. Randi Hernes Tvilde, Voss Fri, 14:20

41. Grete Normann Anfinsen, Aker , 14:22

42. Christiane Trösse, Gular, 14:26

43. Beathe Tveita, Storm Weather , 14:27

44. Christina Moe Hansen, Ernst &, 14:28

45. Pernille Iden, Csc B.i.l., 14:30

46. Maria Fjose, Voss Il, 14:33

46. Jenny Linn Tysseland, Samnang, 14:33

48. Marianne Landro, 14:34

49. Mona Ekelund, Statens Hus Bil, 14:35

49. Linn Eide, Hallvard Lerøy A/s, 14:35

49. Lotte Løland, Sprek Og Blid, 14:35

52. Brynhild Berge Sjølingstad, S, 14:37

53. Irene Kandal, Betanien, 14:38

54. Marte Mari Kaland, 14:43

55. Tone Raaen, Thommessen, 14:47

56. Ingjerd Oppedal Næsheim, Gula, 14:48

57. Marianne Haukedal, Ernst & Yo, 14:53

58. Gro L. Dyrhovden, Samnanger, 14:55

59. Eileen Bregård, Lars Jønsson , 14:57

60. Kjellaug Lunde, Multiconsult , 14:58

61. Siri Martinsen, Bkk Bil, 15:01

62. Hilde Hovden, 15:02

63. Hanne Nilsen, Sprek Og Blid, 15:03

64. Monica Bjørsvik, Ernst & Youn, 15:04

65. Mette Eilertsen, Rådgivende B, 15:05

66. Invild Kolstad, Sr Bank, 15:06

67. Silje Martine Brendsdal, Hovd, 15:07

68. Elin Karlsen Haug, 15:08

69. Siri Dalheim, Rådgivende Biol, 15:09

70. Kristel Torsvik, 15:11

71. Birte Torsvik, 15:12

72. Sterner Silje, 15:13

72. Kristine Aske Spradbrow, 15:13

72. Trine Vindenes, Ahlsell Oil&g, 15:13

75. Janicke Bakken, Bkk Bil, 15:17

76. Monica Røst, Team Anne Marit, 15:20

77. Susanne Paulsen, 15:21

78. Marianne Berg, Team Leiro, 15:25

79. Mari Husby, 15:26

80. Heidi Skuterud, Ernst & Young, 15:28

81. Maria Tobiassen, 15:29

81. Ellen Tveit, Ingen Klubb, 15:29

83. Linn Skaar Sætre, 15:31

84. Anne Nordahl, Veritas, 15:40

84. Torunn Lutro, 15:40

86. Randi Maria Skjelde, Team Ann, 15:41

86. Paulina Rebecka Malmen, Aibel, 15:41

86. Hilde Eiken, 15:41

89. Christina Aldepolla, Sats Nes, 15:42

90. Berit Skåla, Sprek Og Blid, 15:44

91. Gunhild Småland Glærum, Bkk B, 15:46

92. Camilla Reinertsen, 15:49

93. Anne Marit Juel, Aktiv Eiendo, 15:50

94. Sara Henriette Haugen, Indre , 15:51

95. Åse Oliv Bjørge, Universitete, 15:52

95. Casandra Kjærland, Nfoto.no, 15:52

97. Lucie Sejrup, Sprek Og Blid, 15:54

98. Lisbeth Hjertholm, Miles As, 15:58

99. Jeanette Raa Mårøy, Mollier A, 16:00

100. Elisabet Baird, Sweco, 16:01

101. Anette Mo, Odfjell Drilling, 16:04

102. Mariann Haukaas, Høgskulen I , 16:05

103. Mariann Eide, 16:07

103. Annette Brenner, Kondis, 16:07

105. Lene Maria Engen, Fluenta, 16:08

106. Gro Andersen, Ernst & Young, 16:09

107. Siri Haukenes, 16:11

107. Merete Kallestad, Deloitte, 16:11

107. Sissel Brattfjord, 16:11

110. Bente Hordvik Nilsen, Åstvedt, 16:14

111. Irene Heggernes, Åstvedt Bil, 16:15

111. Katrine Abbedissen, Bkk Bil, 16:15

113. Trine Egge, Melkesyre.no, 16:22

114. Karianne Fjeld, Siemens Oil &, 16:23

114. Jeanette Øren Stokke, Høgskul, 16:23

116. Jannicke Andresen, Just4fun, 16:25

117. Karianne Fjeld Løvaas, Noklus, 16:30

117. Liz Strømmen, Odfjell Drillin, 16:30

119. Silje Thalberg, Bergen Kino B, 16:36

120. Elisabeth Oroug, Ernst & Youn, 16:38

121. Ingvild Indredavik, Per Indre, 16:40

121. Melstrøm Rikke, Slåstad Il, 16:40

121. Monica Todne Haldorsen, 16:40

124. Anette Eliassen, Ernst & Youn, 16:44

125. Johanna Rajala, Gjensidige, 16:45

126. Lillian Elvik, 16:47

126. Karin Hilstad, Bkk Bil, 16:47

128. Ragnhild Sandøy, Aktiv Eiendo, 16:48

129. Maria Rieber-Mohn, Sats Nestu, 16:49

130. Tone Ulseth, Fram Skatval, 16:50

131. Jeanett Lillesalt, Deloitte, 16:52

132. Randi Vågshaug, 16:53

132. Aasne Vikøy, 16:53

132. Ida Mjelde Hanstveit, Mjøsdal, 16:53

135. Birte Strander, Bkk Bil, 16:56

136. Andrea Slettebakken, 16:59

137. Fanebust Tone H, Sats Sandsli, 17:00

138. Høyven Christine, Bergen Grou, 17:02

139. Anja Dyb-Halleraker, Wikborg , 17:05

140. Nina Walter-Johannesen, Aibel, 17:06

141. Marianne Brynjulfsen, Ernst &, 17:07

141. Cathrine Stedje, Indre Sogn S, 17:07

143. Freidis Hellerud, 17:08

143. Ida Nipen Egeland, Gneist, 17:08

145. Marianne Brekke Larsen, Team , 17:09

145. Marita Hunder, Siemens Oil & , 17:09

145. Siri Hodne, Aktiv Eiendomsmek, 17:09

148. Helene Brudeseth, Seawell Off, 17:10

148. Silje M. Dyrkolbotn, Fana Fot, 17:10

150. Tine Kaland, Sprek Og Blid, 17:11

151. Line Sverdrup, 17:14

152. Synnøve Sørdal, Visma, 17:16

153. Marita Rusten, 17:20

153. Agnethe Haram, Aktiv Eiend., 17:20

155. Marit Kristin Leiren, Team Le, 17:22

155. Gunn Karin Brunsvik, Wikborg , 17:22

157. Marianne Tveit Henanger, 17:23

158. Jannicke Odland, Krokeide, 17:28

159. Maren Hegre, Aktiv Eiendoms., 17:30

160. Kari Bremnes, 17:31

161. Sølvi Skiftesvik, 17:33

162. Line Marcelius, Aktiv Eiendom, 17:35

162. Regina N. Vestrheim, Sprek Og, 17:35

164. Unni Moberg Andersen, 17:37

165. Eli Bjørnevoll, Aks-77, 17:39

166. Monica Jacobsen, 17:40

167. Nina Wiig, Per Indredavik (bf, 17:42

168. Unni Petra Vassbø, Cowi, 17:44

169. Patricia Flataker, 17:51

170. Synnøve Solstad, Silva Regnsk, 17:53

170. Kristin Svarstad, Aktiv Eiend, 17:53

172. Trine Solberg, Fluenta, 17:56

173. Maren Korneliussen, Kanvas, 17:57

174. Vanessa Vedvik, Sats Sandsli, 17:59

175. Ragnhild H. Solheim, Thom, 18:00

176. Else Voraa Tjelle, Wikborg Re, 18:01

177. Rebekka Eldøy, Rolls-royce, 18:02

178. Marita Bjørke, 18:04

179. Ingrid Helene Kleppe, Osterøy, 18:06

180. Monica Stendal Michelsen, Ern, 18:12

180. Rikke Telle Frantsen, 18:12

182. Anne Kristine Bjørsvik, 18:14

183. Astrid Arstad El-Gamal, 18:15

183. Siv Anette Engevik, Stahl Hei, 18:15

185. Gro Elisabeth Hjørnevik, Tors, 18:18

186. Jurate Slikaite, Vestbotjenes, 18:19

187. Karina Tveit, Fluenta, 18:22

188. Sigrun Lunde Rørtveit, Cowi, 18:23

189. Christine Sande, Rolls-royce , 18:25

190. Camilla Stokvik, 18:28

191. Marilen Hanstveit, 18:30

191. Signe Lade Søvik, Ernst & You, 18:30

193. Helene Flotve, Aktiv Eiendoms, 18:31

194. Yvonne Fredriksen, Ernst & Yo, 18:33

195. Camilla Paulen, Ernst & Young, 18:34

195. Unni Ytreland Paulsen, Selant, 18:34

197. Nina Kathrine Storesund, Hall, 18:39

197. Aud-Marit Næss, Konkurranseti, 18:39

199. Cathrina Schaüble, Bergen Kin, 18:40

200. Siv-Hege Fjellheim Skulbru, T, 18:41

201. Jane Guest, Visma, 18:43

201. Lene Fammestad, Hallvard Lerø, 18:43

203. Christel Kvalvik, Wikborg Rei, 18:45

204. Maria W. Nygård, Ernst & Youn, 18:46

205. Marta Gjerdåker, Cowi, 18:47

206. Merete Lien Yndestad, Indre S, 18:48

207. Monica W. Ramsvik, Team A. M, 18:51

208. Sandra Spjeld Olsen, Bkk Bil, 18:53

209. Therese Bessesen, SK Baune, 18:55

209. Nina Thornam, Ernst & Young, 18:55

211. Hilde Heggernes Monsen, Sats , 18:58

212. Kristin Berge, 18:59

213. Anja Lutentun, Ernst & Young, 19:01

213. Therese Abbedissen, Bkk Bil, 19:01

215. Bodil Nordtveit, Retail24, 19:11

215. Trine Svalestad, Wikborg Rein, 19:11

217. Jannicke Nøkling Moi, Strålet, 19:15

218. Nina Sørensen, Wikborg Rein &, 19:19

219. Fredrikke Helle Olsen, Betani, 19:20

220. Stine Andersen, 19:21

220. Ingeborg Steinskjær, Team Ann, 19:21

222. Janne Christine Jørgensen, Nt, 19:23

223. Katrine Beryl Loose, Team Whi, 19:29

224. Monica Strand Brunvoll, 19:32

225. Cathrine Eliassen Vikre, 19:33

226. Karianne Lunde, Åstvedt Bil, 19:44

227. Vibeke Henriette Kvarven, Sto, 19:45

227. Silje Karin Algrøy, Betanien, 19:45

229. Torill Nesheim, Haugen Il, 19:48

230. Anja Siverts, Advokatfirma St, 19:52

231. Mona Sortland, Telesport Berg, 19:53

232. Straume Monica, Stråleterapie, 19:54

232. Veronica Røseth, Lars Jønsson, 19:54

234. Silje Langedal, Kanvas, 19:57

235. Hilde Holdhus, Storm Weather , 20:03

236. Anne-Marit Blytt, Sprek Og Bl, 20:05

237. Anja Kallestad, Wikborg Rein , 20:06

238. Monica Hansen, Sparkjøp, 20:08

239. Marit Espenes, Aktiv Eiendoms, 20:09

240. Hope Renate, 20:10

241. Ingrid Raknes, Rådgivende Bio, 20:11

242. Jill Leikvoll, Aker Solutions, 20:27

243. Marianne Mandelid, Just4fun, 20:33

244. Hilde Anita Mykland, Ernst & , 20:38

245. Marte Røken, Seawell Offshore, 20:40

245. Vibeke Hausberg, Team A. M, 20:40

247. Gro Therese Valøen, Lars J, 20:46

247. Katrine Osgjerd, Sweco, 20:46

247. Marianne Kaland, Kanvas, 20:46

250. Christine Stenbakk, Reaktor, 20:57

251. Ingvild Karin Opedal, 20:58

252. Kjersti Tunestveit Dyre, Akti, 20:59

253. Wenche Apeland, Aker Offsh., 21:02

254. Hilde Holmefjord, Rådgivende , 21:03

255. Berit Askvik, Team Koren, 21:05

256. Johanne Lerbrekk, Ernst & You, 21:06

257. Beate Juliussen, Melkesyre.no, 21:17

258. Marianne Tveit, Aibel As, 21:19

259. Linda Berntzen, 21:20

260. Jenny Abdi-Dezfuli, Bto As, 21:31

261. Kristine Mjøs, Seawell Offsho, 21:35

262. Lena Olsen, Bekas, 21:44

263. Else-Linn Myrvold, Strand-ulv, 21:45

264. Marit Meland Aadland, Fluenta, 21:48

265. Ingvild Haugland, Åstvedt Bil, 21:51

266. Linda Kjeilen, Ernst & Young, 21:53

267. Kristine Rødberg, Kanvas, 22:00

268. Hege Marøy, Ahlsell Oil&gas/r, 22:01

269. Barbara Salopek, Bto As, 22:05

270. Monica Hallstensen, Vestbotje, 22:11

271. Disa Hovland, Cowi, 22:21

272. Charlotte Bawa, Sats Sandsli, 22:22

273. Kine Hermansen, Sats Sandsli, 22:34

274. Karina Von Mehren, Aktiv Eien, 22:49

275. Kaia H Eriksen, Aktiv Eiendom, 22:58

276. Mette Njåstad Aarvold, 23:02

277. Louise Andersen, 23:07

278. Anniken Alsos, Odfjell Drilli, 23:09

279. Eirin Kleppe, Ernst & Young, 23:24

280. Cecilie Indrearne, Siemens Oi, 23:53

281. Nina Jacobsen, Reaktor, 23:58

282. Inger Marie Hansen, Framo Bil, 24:04

283. Mary Kaland, Nordea Liv, 24:25

284. Siri Kleppe, Osterøy Il, 24:26

285. Gunnhild Therese Olsen, 24:28

286. Isabella Staubo, Aktiv Eiendo, 24:36

287. Gunn Tove N. Leiren, Team Lei, 24:46

288. Mona Forsdal, Aktiv Eiend., 24:54

289. Lene Rovold Hansen, Sprek, 24:55

290. Veronica Kristoffersen, Wikbo, 24:58

291. Torunn Stranden Davidsen, 25:28

292. Melissa Strand, Sats Sandsli, 25:43

293. Heidi Fagerli , 26:13

294. Silja Dyngeland, Bergen Kino , 27:10

295. Kristin Annette Hansen, 27:15

296. Grace Kanza, 27:28

297. Anita Toftevåg, Fellseskjøpet, 27:32

298. Joanne Miller Nyborg, 27:46

299. Yvonne Silden Stephensen, 28:04

300. Maren Kjos Veim, 29:56

301. Aina Mjøs, Seawell Offshore L, 30:11

302. Silje Falck, Siemens Oil & Ga, 30:55

303. Edel Trengereid, Konkurranset, 31:02

304. Astrid Marie Kallekleiv, Burk, 31:06

305. Marianne Danielsen, Sparkjøp, 34:37

306. Anne-Brit Martinsen, 34:57

307. Siv Nøkleby, 36:46

308. Therese Løkvik, Stoltzekamera, 47:10

KVINNER 35-39 ÅR:

1. Helen Martinsen, Gular, 11:23

2. Pernille Thomassen, Bfg Fana, 11:51

3. Gro Svendal, Bfg Fana, 11:57

4. Vigdis Reigstad, Stoltz Entre, 12:50

5. Marita Linga, Bergen Politi I, 12:56

6. Mona Helen Vikøyr, Sparebanke, 13:20

7. Karianne Watne, Eidsvåg, 13:28

8. Anne Skaar, Sogndal Il, 13:29

9. Katrine Halvorsen, 13:33

10. Vibeke Blomvågnes, Elixia Lak, 13:40

11. Vibeke Weglo, Veritas, 13:43

12. Berit Kolltveit, Haukeland B., 13:50

13. Gro Beret Heggernes, Team Kor, 13:57

14. Ingvei Seliussen, 13:59

15. Heid June Simonsen, Konkurran, 14:08

16. Janicke L. Zehetner, Bymuseet, 14:10

16. Trude Hystad-Haaland, 14:10

18. Ingelin Bakke Tangen, Norengr, 14:15

18. Nina Bergsvik Thorn, 14:15

20. Janne Blomgren, 14:26

21. Anita Hofstad, 14:37

22. Anne Pettersen, Bkk Bil, 14:45

23. Benedicte Kristoffersen, Askø, 14:47

24. Ina Rosenberg, Ernst & Young, 15:01

25. Sissel Tangerås Johnsen, Spre, 15:03

26. Trine Aasen Garmann, Stoltzen, 15:08

27. Hege Kristin Brekke, Aks-77, 15:16

27. Torunn Aarøy, Bergens Tidende, 15:16

29. Raila Nonås Langhelle, Osterø, 15:17

30. Birthe Hestdal, Sprek Og Blid, 15:19

31. Vibecke Ø. Anderssen, 15:22

32. Anne Mette Prestegård, Bymuse, 15:26

32. Karianne Øygard, Tambarskjelv, 15:26

34. Annhild Oma, Sprek Og Blid, 15:27

35. Charlotte Strønen, Team Oline, 15:30

35. Anniken Andersen, Kalandseide, 15:30

37. Britt Skjeie, Sweco, 15:33

38. Ragni Nordås, Statens Hus Bil, 15:34

39. Janne Andvik, 15:36

40. Marit Onarheim, Retail24, 15:38

41. Lisbeth Heggland, Fylkesnes, 15:39

42. Trine Mikkelsen, Team Koren, 15:40

43. Diana Holm, Norengros K J Bru, 15:41

44. Jorunn E. Halvorsen, 15:50

45. Mona Bryhn, Åstvedt Bil, 15:53

46. Beate Eiken, 15:55

47. Monica Skogstrand, Prosjekt S, 15:56

48. Tone Lise Holst, Team Koren, 15:58

48. Siv Heiberg, Sprek Og Blid, 15:58

50. Jannicke Knudsen, Reaktor, 16:01

51. Elisabeth Kalvik, Ingen Klubb, 16:08

52. Vibeke Øye, Statoilhydro Bil, 16:12

53. Tone Aarberg, Stråleterapien, 16:13

53. Vibeke Spjelkavik, Advokatfir, 16:13

55. Kathrine Krokeide, Dnb Nor Kl, 16:20

56. Siri Kalvig, Storm Weather Ce, 16:21

57. Beate Berrefjord, Konkurranse, 16:23

58. Linda Larsen, Hallvard Lerøy , 16:26

59. Tine Bang-Olsen, Bergenslærer, 16:28

59. Agnete Skog, Statoilhydro Bil, 16:28

61. Janne Dyngeland, 16:30

62. Elin Ekkjestøl, Ft Åsane, 16:36

63. Birtthe Brakstad, Stråleterap, 16:52

64. Anniken Muller Nyberg, 16:53

65. Beate Moberg, Team Anne Marit, 17:00

65. Britt-Helen Rusås, Sprek Og B, 17:00

67. Vibeke S Haugsdal, Aktiv Eien, 17:09

68. Lise Mikkelsen, 17:14

69. Elin Jahnsen, Cowi, 17:17

70. Rakel Bruland, Wikborg Rein &, 17:21

70. Angunn Mjøs, Osterøy Il, 17:21

72. Vibeke Mortensen Ludvigsen, M, 17:23

73. Bodil Kjesbo Risøy, Bergenslæ, 17:24

74. Wenndy Mareliussen, Kca Deuta, 17:33

75. Therese Ødegård, Team A. M., 17:34

76. Vibeke O Thorstensen, 17:37

77. Tone Valaker Finnema, 17:51

78. Kristin Bakke, Harding, 17:56

79. Torhild Eldevik, Betanien, 17:57

80. Marianne Ulvenes, Ølve, 18:02

81. May E. Buhrmann, 18:07

82. Ingvild Bergstø-Nygård, Advok, 18:08

83. Tone Irgens Henanger, Melkesy, 18:10

84. Linda Tvedt, Just4fun, 18:14

85. Lena Eikeland Kutschera, Sela, 18:15

86. Lundal Hege, Columbus It, 18:18

87. Gro Grov Sørdal, Rådgivende B, 18:20

88. Elin Lyngstad, Jølster Il, 18:25

88. Kathleen Meling, Nordea Liv, 18:25

90. Siren Kristoffersen, Stoltzen, 18:36

90. Helene Halse, 18:36

92. Elisabeth Isaksen, Stoltz Ent, 18:38

93. Mina Aase, 18:39

94. Siv Nordanger, Stråleterapien, 18:40

95. Tysnes Ingeborg, Svint I L, 18:44

96. Joanna Hauken, Sats Sandsli, 18:48

97. Kristin Moe, Kalandseidet I.l, 18:59

98. Anmari Haukeland Van Gool, Be, 19:07

99. Monica Abbedissen, Bkk Bil, 19:08

100. Anne Mette Skår Bernes, Oster, 19:10

101. Hege Cathrine Jahnsen, Kropp., 19:25

102. Marte A. Valentin, Odfjell Dr, 19:26

103. Gry Askeland, Mjøsdalen, 19:28

104. Alessandra Fontana, Team K., 19:34

105. Eli Kristin Muriaas, Team Kor, 19:52

106. Merete Askeland, Kanvas, 19:57

107. Wencke Cohen Stjernberg, Indr, 20:06

108. Guri Steiestøl, Kalandseidet , 20:16

109. Trude Fjæreide, Team Nordstrø, 20:19

110. Ingvild Ljunggren, Columbus I, 20:23

110. Helga Reigstad, Osterøy Il, 20:23

112. Toril Solheim Vik, Silva Regn, 20:24

113. Toril Fotland, Advokatfirma S, 21:06

114. Karen Rørlien, Sweco, 21:10

115. Stina Christofersen, Bkk Bil, 21:11

116. Ann-Karin Jørgensen, Rolls-ro, 21:24

117. Berit Joli Haaland, Bkk Bil, 21:34

118. Hege Andersen, Kanvas, 21:43

119. Christina Brautaset, Selantic, 22:15

120. Bente Iversen Einmo, Team Ein, 22:17

121. Astrid Aag, Ernst & Young, 22:26

122. Linn Kristin Eidsvik, Peppes , 22:35

123. Linda Skogheim, Ernst & Young, 22:59

124. Alena Francesca Pereir Åsheim, 23:19

125. Helen Aanderud, Trygvesta, 23:24

126. Siren Dedekam Jansen, 23:34

127. Vibeke Stokke, Bkk Bil, 23:46

128. Kjersti Ristan, Aktiv Eiendom, 23:47

129. Lina E. Snoek, Team Koren, 24:11

130. Lam Nguyet, Bergen Kino Bil, 24:24

131. Monica Tonheim, Selantic As, 24:35

132. Berit Helen Bjørnhaug, Bto As, 25:18

133. Olja Mrkic, Bymuseet, 26:40

134. Lise Ottesen, Varegg Il, 27:12

135. Christina Hæraas, Bto As, 27:53

136. Siv-Aili Berntsen, 30:52

KVINNER 40-44 ÅR:

1. Jeanette Amundsen, Sprek Og B, 11:36

2. Nancy Sommer, Varegg Il, 12:34

3. Toril Austbø Grande, Per Indr, 12:41

4. Gro Brodahl Frederich, Elixia, 13:07

5. Heidi Pernille Dyrhol Christensen, 13:10

6. Ruth Brusdal, Norengros K J B, 13:12

7. Liv Hege Furnes Hilt, Viking , 13:15

8. Irene Flø Haukeland, Statoilh, 13:16

9. Cornelia Bloch, Stord Il, 13:19

10. Miriam Grimstad, Team Koren, 13:20

11. Torunn Perstølen, 13:24

12. Marianne Almli, Bergenslærern, 13:32

13. Berit Brusdal Havre, Norengro, 13:43

14. Anja Wannag, Statens Hus Bil, 13:50

15. Reidun Tysseland, Samnanger I, 13:52

16. Margrethe Andersen, 13:54

17. Laila Unneland, Abb, 13:55

18. Marianne Nesbø Ådland, Noreng, 14:03

19. Anne-Mette Sommer, Varegg Il, 14:04

20. Merethe Hadland Lund, Team Ko, 14:09

20. Janita Kjærland, Nfoto.no, 14:09

22. Gro Eikrem Helland, Statoilhy, 14:11

23. Sølvi Eldøy, Bkk Bil, 14:14

24. Ragnhild Balsvik, Nhh, 14:16

24. Lise Vesterbukt, Per Indredav, 14:16

26. Heidi Indrebø, 14:21

27. Hanne Raadal, Halden SK, 14:23

28. Therese Eidsheim, Mjøsdalen, 14:35

29. Sissel Sveen, Mowinckel Ship , 14:43

30. Turid Loddengaard, 14:45

31. Jorunn Hermansen, 14:50

32. Maja Von Der Ohe, 14:57

33. Mona Haaland, 14:58

34. Britt Kristin H Storsæter, No, 14:59

35. Mette Storvestre, Bkk Bil, 15:03

36. Kjersti Hevrøy, Statoilhydro , 15:08

37. Ellen Ingebrigtsen, Grieg Tea, 15:10

38. Anne-kathrine K. Haavik, 15:17

39. Maja Dame, Nhh, 15:22

39. Frid Fosse, Sprek Og Blid, 15:22

41. Beate Manger, Krokeide, 15:34

42. Anne Gro Aadland, Framo Bil, 15:38

43. Rigmor Eriksen, Norengros K J, 15:42

44. Wenche Svahn, Sats Nestun, 15:46

44. Bente Reime, Bulken Il, 15:46

46. Lise Thornes, Åstvedt Bil, 15:48

47. Tone Johnsen, Team Oline, 15:50

48. Bente D Bøe, Team Anne Marit, 15:52

48. Eva Lund Bondevik, Statoilhyd, 15:52

50. Annette Bjordal, Team Koren, 15:54

51. Monika Tysnes, Team Anne Mari, 15:56

52. Evy Kleivane, Sprek Og Blid, 15:58

52. Cathrine Austestad, Sprek Og , 15:58

54. Alice Skår, Kalandseidet I.l., 15:59

55. Jorunn Sudbø Sivertsen, 16:00

56. Marianne Meland, Betanien, 16:01

57. Bente Hage, Sprek Og Blid, 16:05

58. Marianne Raa, F.b.i. (fagbokf, 16:09

59. Linda Synnøve Skaar, Vossevan, 16:10

60. Tonje Fløystad, Nera, 16:14

60. Ann Lisbeth Garnes, Viz Bil, 16:14

60. Stina Thoresen, 16:14

63. Ann Kristin Krogstad, Sjøtryg, 16:16

64. Kariann Haugsbø Davenport, Ky, 16:26

65. Randi Erdal, Powel Asa, 16:29

66. Berit Solstad Eggen, Bymuseet, 16:32

67. Kjersti Haara, Fana Fotball, 16:44

67. Marianne Gjerde Magnussen, Te, 16:44

69. Synnøve M Årseth, Team A. M, 16:46

70. Hege Dahle, Betanien, 16:49

71. Tove Larsen, Team Tcb, 16:54

72. Hilde Iversen, Norengros K J , 16:56

73. Eva Rivedal, Mathopen Il, 16:57

73. Else Fredheim, Sats, 16:57

75. Frøydis Våge, Åstvedt Bil, 16:58

75. Benedicte Arntzen, Team Koren, 16:58

77. Karen Reimers, Statens Hus Bi, 17:00

78. Laila Borge, Mjøsdalen, 17:05

79. Gøril Undertun, Per Indredavi, 17:08

80. Ann Christin Rivenes, Ingen K, 17:09

81. Anne Angermann, Nfoto.no, 17:11

82. Trude Jørs, Viz Bil, 17:14

83. Pinar Heggernes, Team Koren, 17:15

84. Ann Karin Bukkestein, Dale Il, 17:21

85. Bente Rasmussen, Varegg Il, 17:23

86. Janicke Hagen, Aibel As, 17:33

87. Mari Strand, 17:34

88. Kate Vidme, 17:37

89. Marian K Malde, Gular, 17:40

90. Gunn Haavik, Sprek Og Blid, 17:42

91. Barbro Relling, Statens Hus B, 17:43

92. Anne Christin Breivik, Noklus, 17:45

93. Winnie Bødtker, Sats Nestun, 17:46

94. Marion Vevle, Mjøsdalen, 17:52

95. Kari-Anne Trygg-Andersen, 17:54

96. Gun Koch, Tertnes, 17:57

96. Ingunn Tangerås, Sprek Og Bli, 17:57

98. Eva Morlandstø, Just4fun, 18:03

99. Anne Hordnes, Søvik Velforeni, 18:04

100. Barbra Hope Thunes, Betanien, 18:05

101. Merete Solberg, Tertnes, 18:07

102. Anna Stina Haga, Team Tcb, 18:13

102. Merethe Sandnes, 18:13

104. Ågot Caroline Nilssen, 18:14

105. Elisabeth Sandvik, Stoltz Ent, 18:17

106. Moa Rasmussen, Øyrane Torg, 18:22

107. Kate Elin Traasdahl Rundhaug, 18:25

107. Wenche H. Lunde, Team , 18:25

109. Grete May Engeseth, Torsvik E, 18:30

110. Hege Frantzen Iversen, Noreng, 18:32

111. Line Steiner, Odfjell Drillin, 18:33

112. Marit Ryland, Søvik Velforeni, 18:34

113. Marianne Misje Landro, 18:39

114. Viviann Sandvik, Rådgivende B, 18:44

115. Iren Naustdal Næsheim, 18:52

116. Kjersti Drangevåg, Bkk Bil, 18:55

117. Ane Moe Gjesdal, Cowi, 18:59

118. Vibeke Paulsen, 19:02

119. Anita Berge, 19:07

119. Hilde Akre, Sprek Og Blid, 19:07

121. Marta Kyte, Handelsbanken, 19:08

122. Anngunn Landro, SK Baune, 19:10

123. Kristin Eikemo, Cowi, 19:11

124. Bente Sletten, Tide Buss, 19:12

125. Eli Tonning, Il Høyang, 19:25

126. Aina Giil, Sprek Og Blid, 19:34

126. Hilde Hetland, Universitetet , 19:34

128. Ann-Kristin Sundal, 19:43

129. Benedikte Rygel, Tertnes, 19:46

130. Inger.marie Skulstad Wier, 19:51

131. Ann Kristin Reigstad, Osterøy, 19:54

132. Kari Tepstad Utvær, Statens H, 20:00

133. Kjersti Hauge, Reaktor, 20:11

134. Jorunn Kvame, Seawell Offshor, 20:13

135. Eva Haukeland, Økonor Oslo, 20:34

136. Marit Haugland Berge, Hord., 20:37

137. Nina Hesthammer, Sprek Og, 20:43

138. Randi Jahnsen, Cowi, 20:47

139. Kari Gåssand, Just4fun, 20:52

140. Synnøve Aas, Eidsvåg, 20:58

141. Gunn Solheim, Deloitte, 21:08

142. Irene Lisund, Mathopen Il, 21:12

142. Kristin Skaar, Melkesyre.no, 21:12

144. Tove Urne, Retail24, 21:13

145. Susan Askvik, Team Anne M., 21:27

146. Hege Elvestad, Nfoto.no, 21:38

147. Yvonne Nordvoll, Team A. M, 21:40

148. Ingrid Førde, Ernst & Young, 21:45

149. Randi Nordås, Mjøsdalen, 21:51

150. Anne Sofie Nessa, Ft Åsane, 21:55

151. Ewelyn Hysing-Olsen, Odfjell , 21:56

152. Birgitte Dalsøren, Aktiv Eien, 22:05

153. Linda Skotnes, 22:21

154. Janne Eide, 22:37

155. Anne M Hanstveit, Mjøsdalen, 22:40

156. Kjersti Straume, Stråleterapi, 23:02

157. Anne Elin Wergeland, SK Baune, 23:07

158. Siri Litland, Mjøsdalen, 23:15

159. Randi Larsen, Team Anne Marit, 23:47

160. Nina Ludvigsen, Framo Bil, 24:54

161. Trude Aarseth, Åstvedt Bil, 25:25

162. May-Helen Berntsen, 25:26

163. Trude Valle, Sprek Og Blid, 26:45

164. Mariann Mjøs, Osterøy Il, 26:47

165. Gunn Kristin Olsen, Bkk Bil, 26:57

166. Siv Hansen, Adecco, 28:24

167. Linda Sande, Mathopen Il, 30:12

168. Grethe Meier, Aktiv Eiend., 44:48

KVINNER 45-49 ÅR:

1. Elise Orten, Fri Il, 11:51

2. Camilla Grieg, Grieg Team, 12:28

3. Ammy Karlsen, Bergenslærerne, 12:35

4. Eva Jellestad, 12:54

5. Hilde Alværn Løland, Sprek Og, 13:02

6. Sissel G. Grindheim, 13:03

7. Marit Irene Iden, Åsane Cykle, 13:04

8. Anne Marit Skjeie, Team Anne , 13:17

9. Astrid Olafsdottir, Haukeland, 13:19

10. Anna Ersland, Hsi, 13:25

11. Turid Vrålstad, Varegg Il, 13:27

12. Marit Seim, Voss Il, 13:46

13. Mari Nes Mæland, Cowi, 13:49

14. Elin Reed Bratten, Nfoto.no, 14:00

14. Jannecke Monsen, 14:00

16. Bibbi Misje, Sprek Og Blid, 14:08

16. Åse Nonås, Nei Bil, 14:08

18. Dagunn N. Hirth, Team Koren, 14:18

19. Ina Aas, Martens, 14:19

20. Anna Wathne, Per Indredavik (, 14:23

21. Torild Kveberg, Øystese Il, 14:24

22. Irene Bakke, Nfoto.no, 14:27

23. Vigdis Houmb, Kalandseidet I., 14:29

24. Randi Trætteberg, Fana Il Ori, 14:33

25. Siren Haugland, Viking T & If, 14:34

26. Irene Tveit, Hallvard Lerøy A, 14:36

27. Anne Grete Grindedal, Per Ind, 14:39

28. Lisbeth Havro, 14:41

29. Anne Kristine Mørch, Hansa, 14:46

30. Kristin Aase Boge, 14:48

31. Berit Kuvaas, Statoilhydro Bi, 14:50

31. Ellen Strømme, Bergenslærerne, 14:50

33. Marianne Alværn, If..., 14:55

34. Nina Lokøen Knudsen, Vestbotj, 15:09

35. Tove Elvebakk, Csc B.i.l., 15:10

35. Veslemøy Tveit, Lm, 15:10

37. Ingunn Lindborg Flatebø, Nors, 15:16

38. Jorun Austefjord, 15:17

39. Kari Lundekvam, Dnb Nor Friid, 15:24

40. Iren Frantzen, Kalandseidet I, 15:44

41. Else Tefre, Seawell Offshore , 15:45

42. Britt Karlsen, Tide Buss, 15:50

43. Gyri Tveit, 15:53

44. Merete Frekhaug, Dnb Nor Klub, 15:59

45. Merete Strømme Simonsen, 16:00

45. Oddny Hønsi Ringheim, Csc B.i, 16:00

47. Unni Strand, Aibel As, 16:10

48. Kari Kløve Ørsje, Per Indreda, 16:13

49. Inger Marie Hanstveit, Mjøsda, 16:17

50. Beate Jensen, Dnb Nor Klubben, 16:19

51. Torill Gjerstad Hartwig, Ft Å, 16:25

52. Elisabeth Fluge, Posten, 16:29

53. Kjersti Mossige Øverland, Sto, 16:36

54. Kari Huse, Stahl Heiser, 16:40

55. Gunn Haugen, Csc B.i.l., 16:45

56. Trude Ottem, Rieber & Søn, 16:46

57. Inger Lise Haldorsen, Posten, 16:49

58. Åshild Bråten, Sprek Og Blid, 16:54

59. Marianne Espelid, Cowi, 16:56

60. Mona Drageset, Bkk Bil, 16:57

61. Torill Tverberg, Per Indredav, 17:03

62. Beate Helland, Per Indredavik, 17:11

63. Monica Nordahl Vågen, Handels, 17:13

64. Torhild Viken, Team Anne Mari, 17:17

65. Marit Krokeide, Krokeide, 17:19

66. Irene Myrvold, 17:21

67. Anne Kvinge Tvedt, Apotek 1 Å, 17:23

68. Målfrid Kallekleiv, 17:27

69. Laila Stokkevåg, Avinor, 17:28

70. Bente Sæbø Fagnastøl, Aibel A, 17:39

71. Beate Rikstad, Telesport Berg, 17:44

72. Irene Mjelde, 17:55

72. Anita I Svendsen, 17:55

74. Marit Vorland, Hsi, 18:07

75. Mona Mortensen, Sweco, 18:11

75. Lise Austrheim, Krokeide, 18:11

77. Sissel K Sandven, Kalandseide, 18:17

78. Liv Bente Nilsen, Bergen Kirk, 18:21

78. Lisbeth Mjeldheim, A Kamerate, 18:21

80. Vibeke Myrseth, Kanvas, 18:25

81. Siv Lerøy, Varegg Il, 18:38

82. Solgun Ellingsen, Ask, 18:41

83. Elin Merethe Iden, Bkk Bil, 18:56

84. Else Helene Nornes, Cmr, 18:57

85. Anne-Karin Berge, Telesport B, 18:58

86. Siri Sletten, Apotek 1 Åsane, 19:09

87. Lorna Fredriksen, Konkurranse, 19:11

88. Tove Lise Øye Saggau, Grieg T, 19:15

89. Reidun Helle, Kalandseidet I., 19:36

90. Birthe Engelsen, Ernst & Youn, 19:49

91. Astrid Dale Langeland, Rieber, 19:51

92. Grethe Andersson, Team Koren, 20:02

93. Mari Ann Rambjør, Åstvedt Bil, 20:14

94. Gidsken Østrem, 20:23

95. Rita Knarvik, 20:25

96. Vigdis Skjævestad, Varegg Il, 20:27

97. Kari S. Hansen, Framo Bil, 20:29

98. Kjersti Hjellvik, Statoilhydr, 20:33

99. Brit Gunn Ersland, Fana Il Or, 20:54

99. Ann-Liv Nygård, 20:54

101. Linda Lehmann Syversen, 20:56

102. Linda Kristine H. Sommer, 21:06

103. Jofrid Øvredal, Framo Bil, 21:16

104. Marit Brekke, Selantic As, 21:26

105. Gro Søvik, Søvik Velforening, 21:27

106. Kjersti Jahnsen, Cowi, 21:29

107. Anita Frekhaug, Sprek Og Blid, 21:34

108. Mona Gjerdevik, Betanien, 22:35

109. Rita Kristoffersen, SK Baune, 22:36

110. Nina Elisabeth Eltvik, Hsi, 23:33

111. Linda Liljedal, Cowi, 23:47

112. Lilly-Erene Solheimslid, Førd, 23:58

113. Birte Abelsen, Sprek Og Blid, 24:24

114. Astrid Sissel Daae, Taxi Spor, 24:55

115. Anne Heidi Midtun, Konkurrans, 25:09

116. Nina Kvalsvik, Dnb Nor Friidr, 25:20

117. Mona Ludvigsen, SK Baune, 25:24

118. Vibeke Prestmo Valestrand, Fa, 25:48

119. Synnøve Norstrand, Varegg Il, 26:08

120. Helga Kaale, Fjellhug/ Vereid, 26:10

121. Trude Gudmundset, Nhh, 27:12

122. Randi Elizabeth Anderssen, 28:08

123. Britt Njaastad, Stoltzekamera, 29:15

KVINNER 50-54 ÅR:

1. Norunn Stavø, Florø T & I F, 12:22

2. Eva Fjærestad, Per Indredavik, 12:24

3. Bente Midtun, Osterøy Il, 12:32

3. Marit Nipen, Gneist, 12:32

5. Anne Line Johannesen, Per Ind, 13:32

6. Rannveig Solli, Ask, 14:21

7. Cecilie Engh, Aktiv Eiendomsm, 14:22

8. Grethe Indredavik, Per Indred, 14:45

9. Marte Holm, 14:56

10. Bente T Morvik, 15:12

11. Sonja Solsvik, Tide Buss, 15:19

12. Siren Aase, 15:43

13. Marianne Moe, Geilo Idrettsla, 15:56

14. Bente Krokeide, Krokeide, 15:58

15. Merethe Eikefet, Bkk Bil, 16:05

16. Mette Krohn-Hansen, Storm W., 16:07

17. Anne-Christin Nøtsund, Kristi, 16:15

18. Kari Johanne Odland, 16:20

19. Mette Rogne, Varegg Il, 16:29

20. Solveig Thorkildsen, Bto As, 16:32

21. Elisabeth Solberg, 16:40

22. Wenche Kvamme, Åsane Tren., 16:43

23. Eva Notøy, Team Koren, 16:46

24. Helene Jørgensen, Tide B.i.l., 16:52

25. Kari Tysseland Lieng, Samnang, 16:55

26. Åse Tøsse, 16:56

27. Mai Britt Kyte, Team Anne Mar, 16:57

28. Berit Hammersland, Tide Buss, 16:58

29. Siv Anne Waage, Petter Tresse, 17:00

30. Eva Skjeldal, Bulken Il, 17:10

31. Solveig Øvrebø, 17:52

32. Mariann Fossmark, Dnb Nor Fri, 17:59

33. Marianne Korsvold, Varegg Il, 18:00

34. Brynhild Marie Knutsen, Riebe, 18:03

35. Bjørg Fagnastøl, Telesport Be, 18:45

36. Oddgunn Espedal, Taxi Sport, 18:47

37. Hildegunn Flostrand, Strålete, 18:51

38. Mona Nygård Andersen, Åsane, 18:59

39. Elin Kvinge, Apotek 1 Åsane, 19:08

40. Vigdis Storvik, Il Ingen, 19:14

41. Kjersti Herdlevær, Team Anne , 19:15

42. Åse Røen, Samnanger Il, 19:18

43. Anne Sofie Paulsen, Bergen Ko, 19:28

44. Guri Rongved, Morvik, 19:37

45. Jorunn Berentsen, Geilo Idret, 19:42

46. Elsa Westergård, Varegg Il, 20:17

47. Kirsti Johnsen, Nera, 20:18

48. Gerd Søreide, Ft Åsane, 20:21

49. Christel Lundekvam Olsen, Odf, 20:37

50. Aud Helen Njåstad, Betanien, 20:46

51. Anne Vidar, Ringkollen Il, 21:07

52. Gro Njølstad, Varegg Il, 21:10

53. Kjellfrid Bøyum, Voss Il, 21:13

54. Linda Bakketeig, Team Anne Ma, 22:11

55. Kristine Mollandsøy, 22:37

56. Grete Iden, Bkk Bil, 23:32

57. Heidi Tresselt, Petter Tresse, 24:22

58. Reidun Wergeland, Seawell Off, 25:08

59. Inger Lise Johansen, Sparkjøp, 25:15

60. Carol Husby, Deloitte, 27:35

61. Borghild S Andersen, 29:21

62. Sissel Beate Gussiås, 31:05

KVINNER 55-59 ÅR:

1. Anne Grete Haugen, Vossaallia, 13:49

2. Eva Nordal-Pedersen, Bergensl, 14:24

3. Liv-Berit Berge, Hyllestad Il, 15:09

4. Solveig Svardal, Stoltz Entre, 15:15

5. Esther Bliksås, Dnb Nor Klubb, 16:02

6. Marit Helen Reknes, 16:05

7. Målfrid Fossum, Posten, 16:31

8. Turid Landsvik, Sparkjøp, 16:50

9. Bente Oestreich, Bfg Fana, 16:54

10. Tove Heggø, Bkb Bedrift, 18:01

10. Anne Wergeland, A Kameratene, 18:01

12. Åse Doksæter, Bergen Kino Bil, 18:17

13. Tove Tveit, Seawell Offshore , 18:43

14. Marit Velure, Veritas, 18:53

15. Britt Laila Taule, Samnanger , 18:59

16. Margareth Brekke, Bkk Bil, 19:47

17. Grete Mjelde, 19:56

18. Kari Helene S. Langeland, 20:16

19. Åse Sjåholm, Statoilhydro Bil, 20:45

20. Dagrun Hausberg, Team A. M, 21:43

21. Målfrid Mehl, Taxi Sport, 22:22

22. Elin Darbo, 22:53

23. Kari Tjøstheim, Åstvedt Bil, 24:00

24. Bente Larsen, A Kameratene, 25:09

25. Laila Nordheim Alme, Statens , 26:48

26. Marit Rolland, Varegg Il, 27:20

27. Siri Traaholt, Wikborg & Rein , 28:36

28. Elisabeth Henne, 35:16

KVINNER 60-64 ÅR:

1. Liv Astrid Losnegaard, Bfg Fa, 13:27

2. Sigrun Molland, Aks-77, 14:28

3. Arne Kalvik, 15:28

4. Astri Orstein, Hsi, 16:16

5. Anne Ytreland, Viking T & If, 16:27

6. Bente Gjesteland, 16:40

7. Anne Kari Skøien, Varegg Il, 16:45

8. Bjørg Sandvik, Hsi, 17:28

9. Gerd Kongshavn, Mathopen Il, 18:13

10. Elin Heimnes, Ask, 18:30

11. Jorun Valdersnes, Veritas, 18:58

12. Laila De Jonge, Bergen Kommun, 19:38

13. Liv Simmenes, Osterøy Il, 19:51

14. Olborg Ludvigsen, Team Anne M, 20:00

15. Randi Sylvia Børs, 20:31

16. Randi Kleppe, Osterøy Il, 20:50

17. Drude Malmin, 21:17

18. Turid Synnøve Thomassen, 21:25

19. Berit Hopperstad, Stråleterap, 21:41

20. Emma Haugstvedt, 22:26

21. Turid Knutsen, Bkk Bil, 22:57

22. Hege Grasbakk, Seawell Offsho, 24:17

23. Oddbjørg Hjartholm, Wikborg R, 25:22

24. Bjørg Næss, 26:45

25. Anne Berit Moberg, Team Anne , 26:58

26. Elisabeth Kaland, Sprek Og Bl, 27:11

27. Aud Heggernes, Team Koren, 36:11

KVINNER 65-69 ÅR:

1. Halldis Marit Nagell-Dahl, Vi, 16:41

2. Tove Rutledal, Eivindvik Idre, 19:14

3. Herborg Ninni Blakstad, Mjøsd, 19:43

4. Britt Torvund, Arna Sykleklub, 20:11

5. Johanne Marie Erstad, 21:47

6. Laila Høyvik Sleire, Bkk Bil, 23:16

7. Nancy Skogseid, Hålandsdalen, 31:41

8. Else Wiesener, 33:43

KVINNER 70-74 ÅR:

1. Elsa Svendal, Varegg Il, 19:32

2. Kari Totland Iversen, 20:06

3. Gudrun Melå, Åstvedt Bil, 20:30

4. Else Gjesdahl Sørensen, Vareg, 23:26

5. Lola Haugland, Viking T & If, 23:42

6. Ellen Eilertsen, 23:53

KVINNER 75-79 ÅR:

1. Inger Lill Johansen, 34:23

MENN 18-34 ÅR:

1. Joel Dyrhovden, Samnanger Il, 08:44

2. Morten Westergård, Varegg Il, 08:49

3. Hallvard Nilsen, Gular, 08:52

4. Eirik Haugsnes, Aktivitetshus, 09:19

5. Gudmund Snilstveit, Framo, 09:23

6. Halfdan E Færø, Aks-77, 09:26

7. Øyvind Heiberg Sundby, Tjalve, 09:27

8. Lars Bakke Nesbø, Fri Il, 09:37

9. Asbjørn Berland, Aks-77, 09:41

10. Vidar Dahle, Gular, 09:42

10. Stian Hovind-Angermund, Team , 09:42

12. Yngve Kiserud, 09:44

13. Erling Hisdal, Tjalve Ik, 09:47

14. Espen Rognsvåg, Bfg Fana, 09:51

15. Erlend Moster Knudsen, Storm , 09:52

15. Øyvind Loftås Nilsen, D.e.f, 09:52

17. Kenneth Fegri, Jevnaker If, 09:56

18. Arild Een, Ørnar Il, 09:57

19. Atle Larsen Gerhardsen, Bck , 09:59

20. Jo Harald Færø, Eikanger Il, 10:00

20. Thomas Natvig Årstad, Ntnui, 10:00

22. Helge Vestrheim, Varegg Il, 10:01

23. Henrik Lieng, Samnanger Il, 10:02

23. Jon Meyer Tvinnereim, 10:02

25. Anders Huun Monsen, Gular, 10:03

26. Lars Røttingen, Ernst & Young, 10:04

27. Tom Erik Halvorsen, Gti-Stava, 10:05

28. Svein Arne Haugen, Bjørn Il, 10:07

28. Asgeir Grøm Sæle, 10:07

30. Erlend Drivenes, Kvam Langr. , 10:09

31. Knud Kalsås, Gjesdal Il, 10:16

32. Vestrheim Eirik, Varegg Il, 10:17

33. Øystein Blom-Ohlsen, Fana Il , 10:18

34. Trygve Buanes, Viking T & If, 10:19

34. Simen Stensrud, Team Anne Mar, 10:19

34. Ståle Leiren, Team Leiro, 10:19

37. Ronny Børsheim, Fana Kajakklu, 10:20

38. Børge Leiren, Team Leiro, 10:28

39. Øyvind Sandbakk, Ørsta Il, 10:31

40. Ingebrigt Ølmheim, Øystese Il, 10:32

41. Lars Jakob Nitter, Vik Il, 10:33

42. Espen Roll Karlsen, Fana Il O, 10:38

43. Ivar Haugen, Kristiansand Ok, 10:39

44. Fredrik Olsen, Åsane Cykle Kl, 10:42

45. Helge Simmenes, 10:44

45. Olav Askvik-Jørgensen, Onrop, 10:44

47. Thomas Solheim, 10:46

48. Ørjan Nilsen, 10:47

49. Per Christian Stokke, Oslo Tø, 10:49

49. Glenn Tore Løland, Sauda O-Kl, 10:49

51. Torgeir Tysseland, Samnanger , 10:50

52. Øystein V. Eide, Førde Il, 10:54

53. Lars Erik Omland, Konkurranse, 10:55

53. Sigbjørn Emblem, Hakallestran, 10:55

55. Kristoffer Grindedal Janson, 10:58

56. Sigbjørn Reigstad, Osterøy Il, 10:59

56. Sigbjørn Smith, Retail24, 10:59

56. Per Harald Havnen Johansen, N, 10:59

56. Thomas Martinsen, 10:59

56. Kjetil Frøystein Larsen, Gexc, 10:59

61. Heine Vik, Reinertsen, 11:00

62. Stian Hordvik, Thommessen, 11:01

62. Amund Leiren, Team Leiro, 11:01

64. Morten Knudsen, Per Indredavi, 11:02

65. Espen Helgeland, Mædicinernes, 11:07

66. Marius Prestegård, Voss Il, 11:08

67. Jan Inge Thomassen, Grieg Tea, 11:09

68. Matias Oppedal, Per Indredavi, 11:12

69. Runar Brøste, Reaktor, 11:15

70. Torgeir Hasås, Reinertsen, 11:16

71. Simen Ødegården, Bergen Klatr, 11:17

72. Kjetil Fanebust, Sats Sandsli, 11:18

72. Ole Martin Saltkjel, 11:18

72. Stig Føleide, Csc B.i.l., 11:18

75. Endre Sommersten, Bto As, 11:19

75. Martin Flaktveit Moxnes, Viki, 11:19

77. Tord Stokholm, Extreme Viking, 11:21

78. Lukas Laffers, Nhh, 11:22

78. Åsmund Aarsand, Ulvik Il, 11:22

80. Eirik Lindaas, 11:26

81. Eivind Larsen, Førde Il, 11:27

81. Jonas Aase, Me Industries, 11:27

83. Ole Johan Torsnes, Høyanger B, 11:28

83. Remi Kvalheim, 11:28

85. Frode Vikebø, 11:29

85. Are Andresen, Team Leiro, 11:29

87. Even Lindseth, Aktiv Eiendoms, 11:31

87. Eivind Reikerås, Bjørn West, 11:31

89. Harald Søviknes, Team Mosjon , 11:32

89. Gitle Snilstveit, Framo Bil, 11:32

91. Magne Knudsen, Gneist, 11:33

92. Henrik Trumpy, Kondis, 11:34

92. Øystein Nipen Egeland, Gneist, 11:34

92. Bjørn Tore Kronen Taranger, 11:34

92. Jon Vegar Bjune, Veritas, 11:34

96. Lars Ivar Oppedal Berge, 11:35

97. Espen Kjellberg, Beerenberg C, 11:36

98. Endre Edvardsdal, Hallvard Le, 11:38

98. Ingar Mikal Halse, 11:38

98. Ola Buarøy, 11:38

101. Trygve Andresen, Asplan Viak , 11:39

101. Leif Åge Svår, Deloitte, 11:39

103. Ådne Dæhlin, Gular, 11:40

103. David Osborne, Veritas, 11:40

105. Erling Kjellevoll, Flaktveit , 11:41

105. Lars Skogedal Lindén, 11:41

107. Endre Risøy, Team Nese/risøy, 11:42

107. Hans Christian Espenes, Aktiv, 11:42

109. Christian Holter, Varegg Il, 11:43

110. Øyvind Vea, Birkelunden Ck, 11:44

111. Erik F. Drageset, Odfjell Dri, 11:45

112. Helge Hjartåker Åstveit, Vest, 11:48

112. Per Ole Mostrøm, Burkeland Tu, 11:48

112. Torbjørn Johnsen, Ahlsell Oil, 11:48

115. Tore Wien, Fana Kajakklubb, 11:49

115. Gaute Haukås, Multiconsult Bi, 11:49

115. Erik Lima, Ganddal Il Oriente, 11:49

118. Even Mojord Jansen, Seawell O, 11:50

119. Ove Dalseid, 11:51

119. Tom Kalsås, Lovstafetten, 11:51

119. Tormod Vågenes, Mesta, 11:51

119. Magnus Aksnes, Team Thorvald , 11:51

123. Vidar Van Gool, Betanien, 11:52

123. Fredrik Søderstrøm, Comlgjen , 11:52

125. Jonas Langeteig, Hallvard Ler, 11:53

126. Gjert Brandsdal, Osterøy Il, 11:54

126. Gunnar Lindseth, Åstvedt Bil, 11:54

128. Anders Staude, Viz Bil, 11:55

128. Martin Strømberg, 11:55

130. Halvard Langhelle, Kanvas, 11:56

130. Morten Østby, Hallvard Lerøy , 11:56

132. Bjørn Magne Kleppenes, Hyen I, 11:57

133. Daniel Følling, 11:59

134. Jan Eirik Småbrekke, Sweco, 12:00

134. Håkon Cosma, Konkurranset., 12:00

136. Cedric Stølen-Guibert, Båt Be, 12:01

137. Eirik Rong, 12:02

137. Einar Ellingsen, 12:02

137. Åsmund Hestad, 12:02

140. Tommy Birkeland, Dnb Nor ., 12:06

141. Peter Raa Alvheim, 12:07

142. Rene Tvedt, Sprek Og Blid, 12:08

143. Myhren Morten, 12:10

143. Anders Halle Tvedt, Åstvedt B, 12:10

145. Torbjørn L. Mehammer, Team, 12:11

145. Frank Haugen, 12:11

145. Jan Henrik Olsnes, Jan Hoel, 12:11

148. Jørgen Ommedal, Osterøy Il, 12:12

149. Espen Nese, Team Nese/risøy, 12:14

149. Harald Bergh, Nhh, 12:14

151. Kristian S Vikne, 12:16

151. Ørjan Knudsen, Gexcon As., 12:16

153. Ahmed Khateeb, Team Thorv., 12:17

153. Tom Solberg, Siemens Oil & Ga, 12:17

155. Kristian Samuelsen, Sats Sand, 12:19

155. Mats Christian Mandt, Tertnes, 12:19

155. Lars Mjaavatn, Mandag Ik, 12:19

155. Emil Ellingsen, 12:19

159. Yassin El Hafedi, 12:21

160. Bjørge Næss, 12:23

160. Arne Vestrheim, 12:23

160. Sindre Steinsland, Lysekloste, 12:23

163. Kjetil Grung, Multiconsult Bi, 12:24

164. Christar Lone, Nera, 12:25

164. Dag Rune Skarstein, Sweco, 12:25

166. Kristoffer Birkeland, Bergen , 12:26

166. Ivar Areklett Garmann, Verita, 12:26

166. Espen Ellefsen, Multiconsult , 12:26

169. Magne Aas Maurstad, Cowi, 12:27

170. Ørnulf Svan Amundsen, Fløyen , 12:28

171. Sindre Stølen, Bi Bergen, 12:29

171. Pål Baxter, Fram Skatval, 12:29

171. Sivert Smedsvig, Ernst & Youn, 12:29

171. Gisle Vikøyr, Retail24, 12:29

171. Espen Krokeide, Krokeide, 12:29

176. Morten A. Seljelid, Framo Bil, 12:31

177. Cato Johansen, Nei Bil, 12:33

178. Kenneth Settem, Løping Uten G, 12:35

179. Pål Erik Lund, Viking T & If, 12:36

180. Kenneth Røssland, Team Proffe, 12:37

181. Morten André Seljelid, 12:38

182. Morten Øijordsbakken, Nordea , 12:39

182. Lars-Erik Skintveit, Nh Il, 12:39

184. Magnus Reeve, Sars Centre, 12:40

184. Hans Fredrik Hag, 12:40

186. Jan Inge Krokeide, Krokeide, 12:41

186. Leiv Jakob Berstad, Statoilhy, 12:41

186. Jørgen Tvedt, Reaktor, 12:41

189. Geirmund Sangedal, Melkes., 12:42

189. Jon S Høyland, 12:42

191. Roald Stamnesfet, Ernst & You, 12:43

191. Torgeir Mathisen, Jæger, 12:43

191. Jon Christian Jacobsen, Bkk B, 12:43

191. Anders Nordeide, Vestbotjenes, 12:43

191. Erik Grønningsæter, Cowi, 12:43

196. Petter Tenold, Extreme Viking, 12:45

196. Kenneth Øvretvedt, Comlgjen A, 12:45

196. Preben Morken, 12:45

199. Arne Sjursæther, Snikkabu, 12:46

199. Ole-Gunnar Nordhus, Per Indre, 12:46

201. Harald Dy Østervold, Austevol, 12:47

201. Stian Nesse, Erdal Il, 12:47

203. Vegard Frøystein Larsen, Gexc, 12:48

204. Ståle Andersen, Comlgjen As, 12:49

204. Petter Dale, Sprek Og Blid, 12:49

206. Henrik Angermund, Team Wh., 12:50

206. Ingebrigtsen Robin, 12:50

208. Kenneth Sivertsen, Bkk Bil, 12:51

208. Hans Norval Lie, Ahlsell Oil&, 12:51

210. Gisle Losnegard Hansen, State, 12:52

210. Erlend Åsebø, 12:52

210. Charles Lapierre, Sprek Og Bl, 12:52

213. Kenneth Solberg, Nera, 12:53

213. Jan Roald Eik, Odfjell Drilli, 12:53

213. Daniel Gall, Bergen Kino Bil, 12:53

216. Ruben Kreybu Pedersen, Fana I, 12:54

216. Jarle Sævdal Vikne, Arna Til, 12:54

216. Eivind Søviknes, Bkk Bil, 12:54

216. Stian Langeland Wesnes, 12:54

220. Jørn Iversen Efteland, 12:56

220. Johannes Bysheim, Mjøsdalen, 12:56

222. Audun Røren, Bkk Bil, 12:57

222. Thomas Klovland, Aktiv Eiendo, 12:57

224. Lars Øyvind S. Lien, Søvik Ve, 12:59

225. Lars Nederberg, Løping Uten G, 13:00

225. Ivar Strandenes, Thommessen, 13:00

225. Bernt-Sigve Skogheim, Framo , 13:00

228. Øyvind G Berg, Team Leiro, 13:01

229. Carsten Russenes, Framo Bil, 13:03

229. Stig Jarle Svardal, Sweco, 13:03

231. Jens Christian Svenkerud, 13:04

231. Dag Giertsen, Team Tv 2, 13:04

233. Thomas Baxter, Fram Skatval, 13:05

233. Gabriel Støyva, Konkurranseti, 13:05

235. Øystein G Bruvik, Ernst & You, 13:06

236. Helge Torgersen, Samnanger Il, 13:08

236. Anders Johnny Kjærevik, Melke, 13:08

236. Bjørn-Atle Reme, Nhh, 13:08

236. Thore Jakobsen, Sats Sandsli, 13:08

240. Sondre Hellen, Rådgivende Bio, 13:09

241. Raymond Pettersen, Reaktor, 13:10

241. Øyvind Neteland, Wikborg Rein, 13:10

241. Alexander Berge, Hallvard Ler, 13:10

241. Mikael Tjemsland, Fløyen Mtb-, 13:10

245. Thomas Marum Flaa, 13:11

245. Vegard Gjerde, 13:11

245. Anders Sivle, Bergen Kino Bil, 13:11

248. Stian Visnes, 13:13

249. Lars Morten Tveit, Odfjell Dr, 13:14

250. Anders F Johannessen, Nera, 13:15

251. Henning Blegvad, Rådg. B, 13:16

251. Thomas N. Johannessen, Aker, 13:16

253. Thomas Ølnes, Søfteland, 13:17

253. Kjetil Daae Lohne, Cmr, 13:17

253. Magnus Aase, Sats Sandsli, 13:17

253. Torbjørn Hagen, 13:17

257. Thomas Leren, Nhh, 13:18

257. Kristoffer Rosenlund, Sats Ne, 13:18

257. Håkon Roald, Bergen Kino Bil, 13:18

260. Jarle Farnes, Cmr, 13:19

260. Daniel Støen, Dnb Nor Friidre, 13:19

262. Kim Villanger, Lovstafetten, 13:20

263. Pål Inge Sæbø, Laksevåg T & I, 13:22

263. Øyvind Fiksen, Sprek Og Blid, 13:22

263. Erik Wangen Alsaker, No Team, 13:22

263. Bjørn Erik Refsnes, Ernst & Y, 13:22

263. Trond Sigurd Ellefsen, Telesp, 13:22

263. Dahl Kristian, Asplan Viak As, 13:22

263. Martin Hatlebrekke, Avinor, 13:22

270. Andreas Barone, Odfjell Drill, 13:23

270. Thomas Hermansen, Sr Bank, 13:23

272. Steinar Kongshavn, Mathopen I, 13:26

273. Kjartan Ervik, Austrheim Il, 13:27

273. Gustav Refshus Bøe, Nore N., 13:27

273. Morten Svellingen, Tjokkasane, 13:27

276. Øyvind Davø, 13:28

277. Daniel Skoglund, Fluenta, 13:29

277. Glen Musk, Onrop-Gutta, 13:29

279. Kalvenes Ansgar, 13:30

279. Thomas Tjøstheim, Melkesyre.n, 13:30

281. Fredrik Øimoen Andersen, Akti, 13:31

281. Bjørn Hus, Jæger, 13:31

283. Øyvind Pettersen, Handelsbank, 13:33

283. Simen Malmin, Bto As, 13:33

285. Kristian Vasquez Bøysen, Kuns, 13:34

285. Carl Fredrick Heine, Students, 13:34

285. Mats Klemsdal, 13:34

288. Fredrik Meyer-Lampe, Odfjell , 13:35

288. Ketil Markussen, Flaktveit I., 13:35

290. Frode Kirkeli, Cowi, 13:36

291. Roar Teigen, Storm Weather Ce, 13:37

291. Jan Erik Aske, Sprek Og Blid, 13:37

291. Håvard Austad, 13:37

291. Truls Nesslin, Ernst & Young, 13:37

295. Nick Coleman, 13:38

296. Magnus Mauland, Veritas, 13:39

296. Christopher Ramsdal, Columb., 13:39

296. Mats Ellingsen Nygård, Mjølfj, 13:39

299. Morten Andre Bjørnfeld, Verit, 13:40

299. Tim Haagensen, 13:40

299. Tor Andre Mikkelsen, Avinor, 13:40

302. Terje Espeland, Cowi, 13:41

303. Lucas Leclere, Sars Centre, 13:43

304. Jørgen Rieber-Mohn, Sats Nest, 13:45

305. Morten Solberg, Sweco, 13:46

305. Kyrre Iversen, 13:46

305. Vidar Roland, Siemens Oil & G, 13:46

308. Bård Bertelsen, 13:47

308. Vidar Tysseland, Samnanger Il, 13:47

310. Tom Nedrebø, Bekas, 13:48

310. Ronni Østrem, Statoilhydro, 13:48

310. Jarl Helge Utvik, 13:48

310. Odd Kristian Wiker, Rustad Il, 13:48

314. Even Tesdal Simonsen, Bergen , 13:49

314. Kaspar Knudsen, Vestbotjenest, 13:49

314. Anders Mostrøm Nilssen, 13:49

314. Joachim Olsen, Bekas, 13:49

318. Eyvind Morten Meling, Reinert, 13:50

319. Richard Husa, Fmc Technologie, 13:55

319. Steffen Strande, Kalandseidet, 13:55

319. Christian Jensen, Åstvedt Bil, 13:55

322. Stian Pettersen, Hallvard Ler, 13:57

323. Håvard Røssland, Team Pro., 13:58

324. Karstein Hordnes, Siemens Oil, 13:59

325. Hallvard Skaar Pedersen, Delo, 14:00

326. Einar Vadøy, Wikborg Rein & C, 14:01

327. Mathew Reeve, Rådgivende B., 14:02

328. Kristoffer Kjelkenes, Hallvar, 14:03

329. Thor Zevgren, Aktiv Eiend., 14:04

330. Andreas Hellebø, Fluenta, 14:05

330. Ole Magnus Urdal, Dnb Nor Fri, 14:05

332. Kasper Kvicksson, Il Sandvike, 14:06

333. Roald Skjoldheim, 14:07

334. Atle Alvestad, Extreme Viking, 14:09

334. Koen Matthys, Bkk Bil, 14:09

336. Jørgen Ohnstad, Berg.Bankin, 14:10

336. Marius Husabø Monsen, Hallvar, 14:10

336. Frode Walle, Storm Weather Ce, 14:10

336. Stian Kongsvik, Team Koren, 14:10

336. Andreas Halleraker, Reaktor, 14:10

341. John Skogstrand, Kca Deutag, 14:12

341. Kjell Arne Fløde, 14:12

341. Per Magnus Osen, Just4fun, 14:12

344. Roger Knudsen, 14:14

345. Sindre Ones, Nera, 14:15

346. Håvard Oen, Seawell Offshore , 14:16

346. Roald Kjellevold, Seawell Off, 14:16

346. Svein Sveinsson, Bergen Kino , 14:16

349. Lars Engeli, Åsane Cykle Klub, 14:17

350. Johannes Fordal, Lilletjern I, 14:18

350. Jon Anders Gjerstad, Rådgiven, 14:18

352. Roy Eide, Team Blåsenborg, 14:19

352. Kim Thunes, Ernst & Young, 14:19

354. Thor Erik Dullum, Odfjell Dri, 14:20

355. Bård Dyrkolbotn, Deloitte, 14:21

356. Daniel Larsson, Retail24, 14:22

356. Erik Krogstad Sverre, Veritas, 14:22

356. Knut Haga, Samnanger Il, 14:22

356. Tormod Fonn, 14:22

360. Stian Yndestad, Aktiv Eiendom, 14:23

360. Johnny Sognnes, 14:23

360. Ronny Larsen, 14:23

363. Fredrik Stuhr, Aktiv Eiendoms, 14:24

364. Kristoffer Lie Holm, Bto As, 14:26

365. Sturle Rasmussen, Bergens Tid, 14:27

365. Lars Kokkin Christiansen, Tea, 14:27

365. Lars Eirik Vik, Cowi, 14:27

368. Jon-thøger Gjøvåg Hagen, Gex, 14:28

369. Jan Petter Fedje, Konkurranse, 14:29

369. Bjørn Kaare Tollefsen, 14:29

371. Espen Nessestrand Mjøs, Oster, 14:31

371. Standal Torstein, Asplan Viak, 14:31

373. Espen Fauskanger, Bkk Bil, 14:32

373. Hans-Kristian Neteland, Comlg, 14:32

375. Yngve Bøe, Aibel As, 14:33

376. Kristian Mo, Il Sting, 14:34

376. Anders Bergheim, 14:34

378. Tor Olav Gabrielsen, 14:35

378. Joachim Sund, Norne Securitie, 14:35

378. Jan Tore Nordberg, Framo Bil, 14:35

381. Torkild Freihow Sande, Kanvas, 14:36

381. Henrik Ravndal, 14:36

383. Lars Ragnar Solberg, Statens , 14:37

383. Torgeir Sjølingstad, 14:37

383. Rune Leikanger, Dnb Nor Friid, 14:37

386. Gisle Enstad, Gexcon As., 14:38

387. Thormod Jønsson, Lars Jønss., 14:39

388. Brede Moldeskred, Retail24, 14:41

388. Erik Bentdal Støverud, Indre , 14:41

390. Torbjørn Jensen, Ernst & Youn, 14:42

390. Sigmund Bræk, Sr Bank, 14:42

390. Martin Økland, Ernst & Young, 14:42

393. Thor-Eirik Gundersen, Team Pr, 14:44

393. Vidar Hollevik, Aibel As, 14:44

395. Jostein Borthen, 14:45

395. Kim Alexander Skåtun, Framo B, 14:45

395. Bård Simonsen, Varegg Il, 14:45

398. Andrè Listhaug, Bergen Kom., 14:46

399. Ek Trongtorsak, Comlgjen As, 14:47

400. Ølver Haveland, Wassum Inv., 14:48

401. Cato M. Humborstad, Haugen, 14:49

401. Maurseth Kristoffer, Sr Bank, 14:49

403. Trond Lægreid, Sr Bank, 14:50

403. Eirik Hordnes, Vestbotjeneste, 14:50

405. Anders Edqvist, Grisen Lisen, 14:51

405. Pål Storsveen, Rambøll, 14:51

405. Martin Frydenlund, 14:51

408. Ronny Håpoldøy, Bergen G., 14:53

408. Rolf Kleppestø, Reaktor, 14:53

410. Mateusz Rychlik, Aibel As, 14:55

410. Espen Lone, Aker Solutions Bi, 14:55

412. Vidar Olsen, Sprek Og Blid, 14:56

413. Lars Ola Blikberg, Torsvik El, 14:57

413. Bjørn Sande Urtegaard, Thom., 14:57

415. Arno Småland Isvik, Mjøsdalen, 14:58

415. Egil Andreas Johannesen, Vare, 14:58

415. Lars Rognaldsen, Sprek Og Bli, 14:58

415. Kjell Øyvind Koløy, 14:58

419. Odd Arne Klinge, Columbus It, 15:00

419. Pablo Munoz Ansoleaga, 15:00

421. Truls Haugland, Tide Buss, 15:01

421. Lars-Kristian Nilsen, Bergen , 15:01

421. Stefan Bruvik, 15:01

421. Pål Hitland, 15:01

425. Heine Langeland, Samnanger Il, 15:03

425. Onar Birkeland, Abg Sundal Co, 15:03

425. Karl Magnus Tobiassen, 15:03

428. Ronny Somby, Melkesyre.no, 15:05

428. Yngve Ueland, Advokatfirma St, 15:05

428. Elias Braunfels, Nhh, 15:05

428. Christian Strand Lohne, Sieme, 15:05

432. Andreas Thuen Bjørke, Team A., 15:07

433. Anders Damm, Alfred, 15:08

433. Paul Anders Nygård, Deloitte, 15:08

435. Gaute Hovden, Aker Solutions , 15:09

436. Martin H. Nielsen, Varegg Il, 15:13

436. Vegard Larsen, 15:13

436. Inge Vikane, Burkeland Tur & , 15:13

439. Tor Fredrik Kayser Berg, Spre, 15:14

439. Asle Undheim, Skandiabanken, 15:14

439. Kim B. Iversen, 15:14

439. Runar Smedsvik, Columbus It, 15:14

439. Kjell Erik Solheim, Statens H, 15:14

444. Georg Rubecksen, Comlgjen , 15:16

444. Jon Erik Eik, Roxar, 15:16

444. Erik Meyer-Lampe, Ernst & You, 15:16

447. Lars Hestnes, Just4fun, 15:17

448. Øyvind Jahr, Aktiv Eiendomsme, 15:19

448. Terje Lind Aasen, Nei Bil, 15:19

450. Steinar Westergård Hogstad, 15:20

450. Carl Otto Teigland, Comlgjen , 15:20

450. Andre Følling, 15:20

453. Erlenn Stavnås Ingebrigtsen, 15:21

454. Anders Dragesund, Bymuseet, 15:22

455. Lars Roar Skarsbø, Aker Solut, 15:23

455. Marius Engeli, 15:23

455. Kjetil Hovstad, Sweco, 15:23

458. Tom Kristoffersen, Martens, 15:24

458. Kristoffer Eldholm, 15:24

460. Eivind Matre, Martens, 15:25

460. Hans Petter Eriksen, 15:25

460. Ronny Turøy, Konkurransetilsy, 15:25

463. Eivind Markhus, Sr Bank, 15:26

463. Aasmund T Lewis, Mjøsdalen, 15:26

465. Kenneth Larsen, Avinor, 15:30

466. Matthijs Van Wingerden, Gexco, 15:31

467. Petter Reksten, A Kameratene, 15:33

467. Thomas Dalva, Ernst & Young, 15:33

469. Helge Torp, Petter Tresselt, 15:34

469. Torbjørn Moi, Acos, 15:34

469. Jan-Erik Mills, 15:34

469. Bjørn Eliassen, Vestbotjenest, 15:34

473. Tor Håkon Eiken, 15:36

474. Vidar Fjøsne, Melkesyre.no, 15:37

474. Øystein Fykse, Kca Deutag, 15:37

476. Daniel Kårstad Nilsen, Aker S, 15:38

477. Eivind Norheim, Jæren Stein O, 15:39

477. Gard S. Hagen, 15:39

479. Stig Dyb-Halleraker, Wikborg , 15:40

480. Eivind Larsen, Veritas, 15:42

480. Simen Ryland Førde, Telesport, 15:42

480. Eirik Fossmark Lohne, Aog, 15:42

483. Anders Skage Thinn, Wikborg R, 15:43

484. Dag Ivar Furuvikstrand, Multi, 15:44

485. Lidvar Espeseth, Aker Solutio, 15:45

486. Jon Erik Solheim, Reaktor, 15:47

486. Ole Gjerde, Fjellstrand Bil, 15:47

488. Johannes Stenwig, 15:48

489. Vegard Børdal, Bkk Bil, 15:49

490. Jan Åge Hauge, Team Anne M., 15:50

491. Raymond Eide, Rolls-royce Mar, 15:52

491. Steinar Dragsnes, Viz Bil, 15:52

493. Torkel Tveit, Advokatfirma St, 15:54

494. Hermann Øvstetun, Ernst & You, 15:57

495. Jakob Breivik Grimstveit, Nei, 15:58

495. Christian Enersen, Aktiv Eien, 15:58

497. Bjørn Ole Strønen, Sprek Og B, 16:01

498. Simen Thorbjørnsrud, Bergen K, 16:03

499. Stian Andersson, Retail24, 16:04

499. Jarle Tvedten, Reaktor, 16:04

501. Paal Korsvold Olsen, Bergen K, 16:05

502. Øyvind Fanebust, Reaktor, 16:08

503. Jan Kåre Aurdal, Aktiv Eiendo, 16:09

504. Stig-Arild Fagerli, Storm Wea, 16:10

504. Jarle Haugstad, Odfjell Drill, 16:10

504. Magnus Opheim, Vestbotj., 16:10

507. Rolf-Helge Sørensen, Bkk Bil, 16:11

507. Trond Haugen, Veritas, 16:11

509. Eirik Børsheim, 16:13

509. Christian Aronsen, Falcknutec, 16:13

511. Ole H Gustavson, Sats Sandsli, 16:14

512. Håvard Tjore, Skanska Bil, 16:15

512. Kristian Andersen, Miles As, 16:15

514. Øystein Walle, Reaktor, 16:18

515. Chris Andre Grimstad, Sr Bank, 16:19

516. Hallvard Tennebekk, 16:23

516. Bjørnar Lekven, Team Anne Mar, 16:23

516. Thorvald Nilsen, Team Thorval, 16:23

516. Olav Larsen, Retail24, 16:23

520. Roar Henningsen, Bkk Bil, 16:25

521. Simen Standal, Kca Deutag, 16:27

521. Helge Johansen, Onrop-Gutta, 16:27

523. Kay Johnsen, Team Proffen, 16:28

523. Tapia Fabian, Asplan Viak As, 16:28

525. Joakim Almquist, Framo Bil, 16:30

525. Ole Endal, Cowi, 16:30

527. Pål Nygaard, 16:31

528. Preben Michaelsen, Viz Bil, 16:32

529. Eric Nilsen, Clampon As, 16:33

529. Jarle Øyerhamn, Stahl Heiser, 16:33

529. Øystein Wendelboe, Ntg, 16:33

532. Jens-Aleksander Lydersen, Ern, 16:34

533. Martin Øyjordsbakken, Best By, 16:35

533. Håkon Mastrup, Ernst & Young, 16:35

533. Vegard Aandal, Konkurransetil, 16:35

533. Henning Solheim, Bergen Kino , 16:35

533. Mats Mastervik, Team Leiro, 16:35

538. Kåre Klingenberg, Siemens Oil, 16:38

538. Lars Eivind Vik, 16:38

538. Anders Kristiansen, Statens H, 16:38

538. Tore Johan Erstad, 16:38

542. Øyvind Axe, Wikborg Rein & Co, 16:39

542. Eirik Thoresen, Arsenal 4 Lif, 16:39

544. Trond Marøy, Rolls-royce Mari, 16:40

545. Michel Hayes, 16:41

546. Daniel Malcherek, Stoltz Entr, 16:43

547. Lars Erik Østerbø, Wikborg Re, 16:44

547. Stian Bussesund, Aktiv Eiendo, 16:44

549. Daniel A Strande, Kalandseide, 16:46

550. Pål Fjærestad, 16:47

550. Gisle Bjorøy, Team Proffen, 16:47

552. Jarle Myhre Njaastad, Stoltze, 16:48

552. Sindre Tryggseid Meling, Jære, 16:48

552. Eirik Damsgård Andersen, Roll, 16:48

555. Arne Håheim, Node B.i.l, 16:56

556. Jørgen Aarland, Baune SK, 16:57

557. Geir T. Engdal, 16:58

558. Eivind Takla, Reaktor, 17:00

559. Roar Hoddevik, Hogg Og Bel., 17:01

559. Arild Indrefjord, Hallvard Le, 17:01

561. Kim Torsvik, Torsvik Elektris, 17:02

562. Morten Natland, Sr Bank, 17:04

563. Jarle Høisæther, Nordea Liv, 17:05

563. Håkon Berge, Thommessen, 17:05

565. Tord Arne Teige, Deloitte, 17:08

565. Alexander Kvamme, Berg. Kino, 17:08

567. Bjørn Bjelland, Odfjell Drill, 17:13

567. Torstein Storaas, Bergen Kino, 17:13

569. Erik Frich Sjurseth, Framo Bi, 17:16

570. Ivar Gjelsvik, Aktiv Eiendoms, 17:17

571. Erik Hjørnevik, Fluenta, 17:18

572. Hallvard Husebø, Aktiv Eiendo, 17:19

572. Bernt Asbjørn Omland, 17:19

574. Martin Mildestveit, Sprek Og , 17:20

575. Martin Trones, Sjøkrigsskolen, 17:22

575. Tor Harald Njåstad, Rolls-roy, 17:22

577. Ivan Viola, Cmr, 17:23

578. Bjørn Skjæveland, Aktiv Eiend, 17:24

578. Ståle Gulestøl, 17:24

580. Christian Kraemer, Fluenta, 17:28

581. Jarle Midtun, Indre Sogn Spar, 17:33

582. Jon David Høyland, Nera, 17:35

583. Yakup Ciftci, Telesport Berge, 17:36

584. Frank Robert Minde, Skanska B, 17:37

585. Eirik Mauland, Veritas, 17:41

586. Joakim Vie, Bergen Kino Bil, 17:43

586. Stein Ove Sundbrei, Bøffelklu, 17:43

588. Ole Martin Farsethås, 17:45

589. Kian Lehmann Syversen, 17:46

590. Steffen L. Syversen, Løv, 17:50

590. Roman Golovchenko, Odfjell Dr, 17:50

592. Ørjan Karlsen, Tide Buss, 17:56

593. Lars Tore Andersen, Ernst & Y, 18:02

594. Knut Lisæter, Storm Weather C, 18:04

594. Daniel Thorbjørnsen, Torsvik , 18:04

596. Anders B. Kjeldseth, Aktiv Ei, 18:06

596. Jostein Hammersland, Torsvik , 18:06

598. Trond Skadsdammen, Retail24, 18:09

599. Stian Lie, Ernst & Young, 18:10

599. Steinnes Vidar, Sr Bank, 18:10

601. Ove Sekkingstad, Augustin, 18:13

601. Tuan Minh Tran, Multiconsult , 18:13

603. Stein Ove Molvik, Reaktor, 18:16

604. Pål Falch Pedersen, Sats Nest, 18:19

605. Christoffer Soma, 18:27

605. Bjørn Rasdal, Falcknutec, 18:27

605. Martin Groh, Fluenta, 18:27

608. Sjur Erlend Godø, Framo Bil, 18:29

609. Tor-Erik Wiesener, 18:30

609. Frode Lygre, Bergen Kino Bil, 18:30

611. Kenneth Lauvås, Framo Bil, 18:31

611. Johannes Tveit, Rolls-royce M, 18:31

613. Vidar Paulsen, Bymuseet, 18:32

614. Halvor Lekven, If..., 18:35

615. Amund Fromreide, Melkesyre, 18:37

616. Ruben Karlsen, Tide Buss, 18:41

617. Lars S Skeide, Fana Il Orient, 18:42

618. Glenn Husom, Bergen Kino Bil, 18:44

619. Morten Nome, Bsi Orientering, 18:47

620. Erik Woldseth, Pitney Bowes, 18:48

621. Kristian Ekren, Retail24, 18:49

622. Paul Skarsvåg, Cowi, 18:53

623. Andreas Garnæs, Sweco, 18:55

624. Morten Pettersen,, 18:57

624. Åge Bryan Olsen, Team Leiro, 18:57

626. Espen W.-Nordhaug, Aktiv , 18:59

627. Henning Nornes, Kanvas, 19:01

628. Alf Morten Fjæreide, Odfjell , 19:03

629. Henrik Engelsen, Agr, 19:04

630. Stig Fjell, Blåsenborg, 19:14

631. Simen Bjørke, Aktiv Eiend., 19:15

632. Håkon Pedersen, Veritas, 19:18

633. Vidar Vorland, Framo Bil, 19:19

634. Thomas Ellingsen, Noklus, 19:21

635. Gunnar Kristiansen, Retail24, 19:23

636. Eirik Saghaug, Aktiv Eiendoms, 19:24

637. Eivind Nordbye, Melkesyre.no, 19:26

638. Chris Andre Skorjanc, Aktiv E, 19:27

639. Boris Tapia, Asplan Viak As, 19:33

640. Steffen Lyngtu, Aktiv Eiendom, 19:34

641. Knut H. Olsen, Aktiv Eiendoms, 19:35

642. Thor Helge Gjertsen, 19:36

643. Frode Idsøe, 19:49

644. Gard Audestad, Fellseskjøpet , 19:52

645. Sølve Brodin, Midtun Verksted, 19:55

645. Rune Skjelvik, Miles As, 19:55

647. Tor André Kvinge, Acos, 20:04

648. Håvard Gundersen, Reaktor, 20:10

649. Trond Lauvås, Odfjell Drillin, 20:14

650. Jon Andreas Bygstad, Reaktor, 20:16

651. Kristina Vikesund, Bergen Kin, 20:21

652. Mats Hopsdal, Sprek Og Blid, 20:25

653. Knut Marius Dale, Sr Bank, 20:26

654. Preben Madsen, Just4fun, 20:41

655. Tommy Ramstad, 20:44

656. Dag Johan Steinskog, Storm W., 20:45

657. Tobias Förster, Stahl Heiser, 20:51

658. Kent-Robin Johannessen, Ret., 20:53

659. Lasse Johannessen, Aktiv Eien, 20:54

660. Henrik Søreide, Sprek Og Blid, 20:58

661. Borge Thomas, Gjensidige, 21:00

662. Karl-Werner Gjøsund, 21:10

663. Christian Paulsen, Framo, 21:17

664. Alex Modahl, Aktiv Eiend., 21:29

665. Lars Petter Sjøberg, Ernst & , 21:31

666. Roar Aune, Fluenta, 21:52

667. Petter Grevstad Theodorsen, A, 21:57

668. Kristoffer Kvalvik, Torsvik E, 22:18

669. Olav Balandin, Bto As, 22:25

670. John Alberto Halsbog, Aktiv E, 22:31

671. Kjartan Øxseth, Retail24, 22:32

672. Arild Myklebust, Senterungdom, 22:37

673. Øystein Straume, Data Resp., 22:40

674. Willy Nyland, Nfoto.no, 22:41

675. Henriksen Bjarne, Sats Sandsl, 22:43

675. Stein Egil Kristensen, Odfjel, 22:43

677. Jonny Lie, Siemens Oil & Gas, 22:49

678. Frode Steigum, Vestbotjeneste, 22:58

679. Erlend Selvik, 23:31

680. Glenn Skaalevik, 23:38

681. Johnny Bjørklund, Tide Buss, 23:41

682. Erik Knag, Aktiv Eiendomsmekl, 24:14

683. Børge Torsvik, Torsvik Elektr, 24:22

684. Pål Davidsen, Bkk Bil, 24:45

685. Kenneth K Lavik, Sprek Og Bli, 24:51

686. Ove Jæger Eriksen, Berg-hanse, 24:55

687. Arild Berentzen, Aktiv Eiendo, 25:02

688. Jon Gjerdåker, Mollier As, 25:37

689. Thorbjørn Arntsen, Odfjell Dr, 25:54

690. Vegard Espeland, Reaktor, 26:54

691. Sjur Eriksen, Torsvik Elektri, 28:21

692. Knut Åvrå, Seawell Offshore L, 29:38

693. Anders Hammersland, Skan., 31:10

694. Erik Visted, Bekas, 32:38

695. Sverre Tandberg, Aktiv Eiendo, 39:14

DNF. Jonas Pauck Rogne, Lommed., 00:00

MENN 35-39 ÅR:

1. Mats Andersen, Varegg Il, 09:08

2. Raphael Poirèe, Hålandsdalen , 09:21

3. Odd-Bjørn Hjelmeseth, Aktiv E, 09:23

4. Sverre Sletthaug, 09:31

5. Claus Sellevoll, Norna Salhus, 09:35

6. Lars Olaf Haaheim, 09:46

7. Lars Ottemøller, 10:13

8. Håkon Landro, Skogsvåg Il, 10:29

9. Rune Nygaard, Framo Bil, 10:33

10. Roar Frøseth, Team Leiro, 10:38

11. Thierry Matthey, Gular, 10:44

12. Vegard Peikli, Sandnes Il, 10:45

13. Ståle Vange, Melkesyre.no, 10:46

14. Joachim Jordan, Fana Il Sykke, 10:47

15. Ove Måge, Strandebarm Il, 10:56

16. Henning Osnes Teigene, Mattil, 10:58

17. Jarle Torkildsen, 10:59

18. Thomas Andersen, Andersen B., 11:03

19. Atle Håvåg, 11:07

20. Ingvar Eiolf Skaar, Statoilhy, 11:10

21. Espen Stueland, Voss Il, 11:19

22. Arnstein Lofthus, Øystese Il, 11:21

23. Marius Heggholmen, Reaktor, 11:26

24. André Simonsen, 11:30

24. Rune Hammersland, Hald, 11:30

26. Sveinung Vea, Birkelunden Ck, 11:34

26. Eirik Vassenden, Bck (bergen, 11:34

28. Knut Høiaas, Bymuseet, 11:35

29. Svein Inge Andersen, Storm We, 11:41

29. Erling Brekke, Rådgivende Bio, 11:41

31. Nikolas Kallas, Storm Weather, 11:43

32. Sverre Anders Simonsen, Swec., 11:44

33. Øyvind Nyberg, 11:49

33. Kent Zehetner, Storm Weather , 11:49

35. Årstein Svihus, Bck (bergen , 11:50

36. Erik Leganger, Wikborg Rein &, 11:51

37. Tor Erik Nilsen, Ahlsell Oil&, 11:52

38. Inge Haukøy, Mjøsdalen, 11:53

39. Hans Kristian Paulsen, Aibel , 11:55

40. Espen Olsvik, Nordhordland Sy, 11:58

41. Tormod Bersaas, Hennig-olsen , 12:00

41. Ebbe Klyve, 12:00

43. Sjur Håvard Øygard, 12:01

44. Pål Lea, Kkg, 12:05

45. Jørgen Norling, Norkart Geose, 12:06

46. Stian Fimreite, Running Team, 12:07

47. Olav Egil Midtgaard, Advokatf, 12:08

48. Jan Thore Næsse, Skanska Bil, 12:12

49. Lars Måge, Fjellstrand Bil, 12:13

50. Arve Åsnes, Studentsamskipnad, 12:14

51. Øystein Ringheim, Vossevangen, 12:16

52. Arne Staveland, Rådgivende Bi, 12:17

53. Jarle M Søtvik, Eldar, 12:18

54. Ronny Valdersnes Ståløy, 12:20

55. Ole Jacob Taraldset, Gexcon A, 12:21

55. Rolf Chr. Tefre, 12:21

57. Martin Sand, 12:22

57. Tore Skorpen, Odfjell Drillin, 12:22

59. Morten Seliussen, Cellvision, 12:23

60. Paal Andrew Hermansen, Csc B., 12:24

61. Øyvind Kårbø, Seawell Offshor, 12:25

62. Vidar Mallesvik, Team Moses, 12:27

62. Vidar Brevik, Ankeret, 12:27

62. Morten Tronstad, 12:27

65. Stein Inge Hauge, Seawell Off, 12:29

65. Tor Ødemark, 12:29

67. Espen Strømme, Hansa, 12:30

68. Kjetil Iden, Aks-77, 12:32

69. Erlend Eidsvik, Universitetet, 12:34

69. Jørn T Seim, Gimle If, 12:34

71. Øistein Stemme, Viz Bil, 12:35

72. Knut Liseth, 12:36

72. Hans Høie, Universitetet I Be, 12:36

74. Mats-Eirik Elvik, Bkk Bil, 12:37

74. Osa Bjarte, 12:37

76. Bjarne Ludvigsen, Melkesyre.n, 12:38

76. Ståle Furnes, 12:38

76. Jesper Blomquist, 12:38

79. Erik Kalleklev, Bck (bergen , 12:39

79. Leif Erik Hopsdal, 12:39

81. Dag Sivert Nesdal, Kroppsknøa, 12:40

81. Tommy Røykenes, Asics Avanger, 12:40

83. Roger Dahle, Sprek Og Blid, 12:41

83. Roy Kenneth Øie, Kroppsknøarl, 12:41

83. Jesper Jacobsen, Statoilhydro, 12:41

86. Mathias Davidsen, Team Tv 2, 12:42

86. Kjetil Styrvoll, Team Anne Ma, 12:42

88. Robert Aksland, Ankeret, 12:43

89. Trygve Dahle, Nera, 12:44

89. Rune Fahlvik, Kkg, 12:44

89. Frank Ivan Knudsen, Rådgivend, 12:44

89. Jan Einar Gravdal, Rogaland F, 12:44

93. Lars Bucher-Johannessen, Dnb , 12:45

93. Asle Stavik, Torsvik Elektris, 12:45

95. Andreas Nordgreen, 12:46

96. Erik Paasche, Skanska Bil, 12:49

96. Nils Egil Sandvik, Sweco, 12:49

98. Glenn Sangolt, Torsvik Elektr, 12:51

99. Rune Askeland, Bkk Bil, 12:54

100. Jens Gravdal, Baconcrisp, 12:57

100. Frode Schnell, N R K Hordalan, 12:57

100. Ronny Steinsvik, Skanska Bil, 12:57

103. Oddvar Valøen, Lars Jønsson A, 12:59

104. Tore Hjertholm, Bergen Politi, 13:01

105. Karsten Heise, Austevoll Kraf, 13:02

106. Atle Tellevik, Martens, 13:05

106. Morten Forland, Åsane Cykle K, 13:05

108. Espen Haukedal, Nordea Liv, 13:08

108. Svein Erik Einmo, Team Einmo, 13:08

108. Frode Høgset, Visma, 13:08

111. Trond Bergesen, Seigemenn, 13:09

111. Alexander Algaard, 13:09

113. Kenneth Soltvedt, Mk Bergen, 13:14

114. Helge Haugsdal, Onrop-Gutta, 13:15

114. Arne M. Hægland, Centrum , 13:15

116. Knut-Frode Dagestad, Nansen., 13:16

117. Peter Nygaard, Ernst & Young, 13:17

118. Ståle Raunholm, Statoilhydro , 13:18

118. Bertin Holme Flatebø, Brik, 13:18

118. Espen Monclair, Gular, 13:18

121. Vidar Ulvatn, Posten, 13:20

122. Frode Hodnekvam, 13:22

123. Joachim Jonassen, Sweco, 13:23

123. Mads Jespersen, 13:23

125. Harald Hovdevik, Team Proffen, 13:24

125. Eigil Tengesdal, Bkk Bil, 13:24

127. Yngve Brynjulfsen, Team Koren, 13:26

128. Espen Mathiesen, Sats Nestun, 13:27

128. Tommy Gjertsen, Bekas, 13:27

130. John Anton Gladsø, Rådg., 13:28

130. Georg-A Jungård, Fløyen Mtb, 13:28

132. Carl Christian Stenrud, Sprek, 13:29

132. Petter Rasmussen, Csc B.i.l., 13:29

132. Olav Bækken Natvik, Columb. , 13:29

135. Robert Oksnes, 13:31

136. Ronny Nilsen, 13:32

137. Pål Thomassen, 13:38

138. Bjarne Heldal, Nera, 13:39

138. Cato Winterthun, Bkk Bil, 13:39

140. Kai Yndestad, Seawell Offshor, 13:41

141. Paal Martin Hystad-Haaland, 13:44

142. Tor I Samsøe, Seawell Offshor, 13:45

142. Vidar Fjelde, Avinor, 13:45

144. Are Bu Vindenes, Reaktor, 13:47

145. Frode Weum, Rådgivende B., 13:48

146. Alf Johan Knag, Advokatfirma , 13:50

146. Raymond Færevaag, Team K., 13:50

148. Rune Pedersen, Jan Hoel, 13:51

149. Roger Lemme, Samnanger Il, 13:52

150. Olav Hausberg, Rolls-royce Ma, 13:53

151. Morten Brattaule, Handelsbank, 13:54

151. Rune Aune, Ikm Valves, 13:54

153. Per Magne Tysseland, Samn., 13:55

153. Sigve Stenersen, Team Steners, 13:55

155. Tor André Grimsmo, 13:56

155. Bård Haaland, Bkk Bil, 13:56

157. Arild Gravdal, 13:57

157. Torgeir Titland, Framo Bil, 13:57

159. Bjørn Henrik Kvamme, Sats N., 13:59

160. Helge Magnus Lund, Nera, 14:00

161. Morten Leiren, Just4fun, 14:02

161. Dag Hellesund, Bergensavisen, 14:02

163. Kjell Ove Steinseth, Gutteklu, 14:03

164. Geir Vatnelid, Aibel As, 14:04

165. Erlend Øen, Deloitte, 14:05

166. Rune Smistad, Smistad Kom., 14:06

167. Christen Skjerven, Team Alvøe, 14:07

167. Karl Atle Kongshavn, Mathopen, 14:07

169. Kjell Søgnen, Kalandseidet I., 14:08

170. Are Totland, Melkesyre.no, 14:12

170. Knut Lien, Team Tcb, 14:12

172. Raymond Mikal Mikkelsen, Jan , 14:15

173. Geir Harris, Mollier As, 14:16

173. Ken Blindheim, Nhh, 14:16

173. Jon Brunvoll, 14:16

176. Gunnar Lorens Lien, Nera, 14:21

176. Bjørn Løvik, Aks-77, 14:21

178. Jan Erik Westerås, Kroppsknøa, 14:23

178. Frode Haukanes, Aker Solution, 14:23

180. Jarl Totland, Nei Bil, 14:24

180. Rune Daae, Ernst & Young, 14:24

182. Thomas Bull Wingaard, Sr Bank, 14:26

183. Øyvind Skreien, Bestia, 14:27

184. Bjarte Moberg, Columbus It, 14:28

184. Knut Einar Brudvik, Melkesyre, 14:28

186. Trond Vevle, 14:29

187. Andre Lægreid, Just4fun, 14:30

187. Ståle Ryan, Avinor, 14:30

189. Christopher Nordgren Dahl, 14:31

190. Arne Aarvik, Per Indredavik (, 14:32

191. Tore Brurås Hansen, Siemens O, 14:36

191. Tore Iversen, Team Blåsenborg, 14:36

193. Ronny Roaldsen, Åstvedt Bil, 14:37

193. Christer Aastvedt, Just4fun, 14:37

195. Trond Pedersen, Odfjell Asa, 14:38

196. Svein Espen Olsen, Sprek Og B, 14:39

196. Frode Arnesen, Sprek Og Blid, 14:39

198. Torstein Larsen, Rolls-royce , 14:40

199. Ørjan Hauge, Jan Hoel, 14:43

199. Jarle Fenne, Pitney Bowes, 14:43

201. Terje Henriksen, Team Tcb, 14:47

201. Ståle Blomvågnes, Åstvedt Bil, 14:47

203. Sindre Røstum, Statoilhydro B, 14:49

204. Frode Helgesen, Fana Il, 14:52

204. Paul Charles Redfern, 14:52

206. Bjørnar Mykkeltvedt, Roxar, 14:53

206. Trond Austrheim, Framo Bil, 14:53

208. Øyvind Terøy, Bergen Turnfore, 14:54

209. Rune L. Skår, Nuts, 15:00

210. Anders Nøkling, Kkg, 15:01

210. Christian Busch, 15:01

212. Terje Grønlund, Hallvard Lerø, 15:02

213. Thorolf Hestness, Nymark, 15:03

213. Kjetil Århus, Gneist, 15:03

215. Gaute Ebeltoft, Visma, 15:08

215. Sturle Johnsen, Hallvard Lerø, 15:08

217. Geir Bergo, Stråleterapien, 15:09

218. Kjetil Høgestøl, 15:10

219. Frode Borlaug, Nei Bil, 15:11

220. Grunde Bruland, Wikborg Rein , 15:13

221. Tommy Nordvik, Nuts, 15:18

221. Jørund Unneland, Rieber & Søn, 15:18

223. Snorre Andås, Melkesyre.no, 15:20

224. Kjetil Tolleshaug, 15:23

225. Morten Teigen, Hansa, 15:25

225. Tom Svendsen, 15:25

225. Trond Erik Gundersen, Framo B, 15:25

225. David Garmann, Melkesyre.no, 15:25

229. Rune Horvei, Prosjekt Sørvis , 15:26

230. Morten Salomonsen, Nei Bil, 15:28

230. Tukun Even, Konkurransetilsyn, 15:28

230. Inge Andre Hjortland, Tide Bu, 15:28

230. Sigurd Sandmo, Bymuseet, 15:28

234. Pål Ellingsen, Høgskulen I Be, 15:29

235. Tommy Alsaker, Sr Bank, 15:31

236. Trond Kvalvåg, 15:33

237. Espen Kutschera, Bymuseet, 15:34

238. Kenneth Haugland, Nuts, 15:38

239. Sverre Knapstad, Rolls-royce , 15:39

240. Stian Nordås, Steve Perryman , 15:40

241. Rune Steiro, Seigemenn, 15:44

242. Andre Drønen, Ahlsell Oil&gas, 15:46

243. Gudmund Aasgaard, Reaktor, 15:49

244. Anders Haugland, Bto As, 15:51

245. Arve Henningsen, Fedje Lærara, 15:55

246. Kurt Furnes, Aktiv Eiendomsme, 15:59

247. Morten Johnsen, Jæger, 16:00

248. Rolf Jacob Moe, Kalandseidet , 16:03

249. Marcel Sallan, Austevoll Kraf, 16:04

249. Roy Sande, Rambøll, 16:04

251. Svein Arne Hammersland, Nuts, 16:05

252. Thomas Dahlberg, 16:06

253. Tim Helge Sætre, Stoltz Entre, 16:07

254. Johnny Sletteland, Acos, 16:08

255. Trond Blomberg, Framo Bil, 16:11

255. Lars Erik Løvaas, Noklus, 16:11

257. Terje Aalen, Siemens Oil & Ga, 16:14

258. Cato Stangvik, Kalandseidet I, 16:15

259. Tore Andre Haugen, Siemens Oi, 16:18

260. Odd Narve Vassbakk, 16:21

260. Erik Aasmul, Nei Bil, 16:21

262. Ørjan Riise, Fjellstrand Bil, 16:22

263. Jan-Erik Benjaminsen, Silva R, 16:25

264. Arve Samnøy, Framo Bil, 16:27

265. Jørn Tvedt, Seawell Offshore , 16:29

265. Per Espen Vik, Austevoll Kraf, 16:29

267. Sven-Inge Bergheim, 16:34

268. Marius Troøyen, Viz Bil, 16:35

268. Roger Stjernberg, Indre Sogn , 16:35

270. Johan Hausvik, 16:36

271. Roar Skaar, 16:37

272. Erik K. Mjøs, Odfjell Drillin, 16:38

272. Bård Krabbedal, Sr Bank, 16:38

274. Sindre Myking, Seawell Offsho, 16:39

275. Eivind Sverdrup, Bergen Polit, 16:41

275. Bernt Hustad Hembre, Fluenta, 16:41

277. John St. Clair, Reaktor, 16:47

277. Ronny Igland, Hallvard Lerøy , 16:47

279. Tor Vilhelm Tysseland, Samnan, 16:48

280. Einar Kristian Aakre, Aibel A, 16:52

281. Øystein Nygård, Framo Bil, 16:53

282. Jon Ivar Rosten, 16:54

283. Are Bratteteig, Gexcon As., 17:01

283. Bogdan Dluzak, Fjellstrand Bi, 17:01

285. Tom Henning Rimestad, Berg., 17:03

286. Geir Morten Folkestad, 17:06

286. Ronny Devik, Martens, 17:06

288. Tore Alfheim, Statens Hus Bil, 17:07

289. Morten Bildøy, Bkk Bil, 17:12

290. Henrik Schlanbusch, Baconcris, 17:14

291. Roger Sandbakk, Sprek Og Blid, 17:18

292. Rune Skaar, Vestbotjenester A, 17:21

293. Kenneth Olsen, Sprek Og Blid, 17:30

294. Gisle Hjelmen, 17:31

295. Jarle Jokiel, Bkk Bil, 17:37

296. Sigmund Nysæter, 17:39

297. Bo Skagen, 17:41

298. Odd Inge Magnussen, Fjellstra, 17:54

298. Ulv K Hjellestad, Framo Bil, 17:54

300. Kenneth Svåsand, Onrop-G., 18:00

301. Jørn Klepp, 18:09

302. Trond Brekke, Ernst & Young, 18:18

303. Kjetil Oen, Nuts, 18:21

304. Larry Nordstrand, Retail24, 18:25

305. Pål Espen Svendsen, Aktiv Eie, 18:33

305. Tore Samuelsen, Hallvard Lerø, 18:33

307. Ove Flågeng, Baconcrisp, 18:41

308. Kenneth Aadland, Aktiv Eiendo, 18:50

309. Jan Lilleskare, Stoltz Entrep, 19:20

309. Rune Trohjell, 19:20

311. Morten Nygaard Åsnes, 19:24

312. Asle Andersen, Kalandseidet I, 19:26

313. Robert Henneli, SK Baune, 19:33

314. Torbjørn Haugland, Rolls-royc, 19:42

315. Atle Larsen, Team Tcb, 19:43

316. Ståle Røyseth, 19:50

317. Lars Petter Ulveseth, Reaktor, 19:58

318. Leif Arne Aas, Cowi, 20:06

319. Pål Gundersen, Siemens Oil & , 20:08

320. Ketil Bjørnbakk, Aktiv Eiendo, 20:24

321. Erik Kristoffersen, Martens, 20:30

322. Sigmund Hjermann, Odfjell Dri, 20:52

323. Frode Løken, Nuts, 20:55

324. Alexander Due, Sr Bank, 21:09

325. Leif Olav Mjelde, Handelsbank, 21:18

326. Tor Henrich Ramstad, 21:24

327. Kjetil Rye, Bergen Kino Bil, 21:27

328. Rune Wallmark, Reaktor, 23:02

329. Geir Røstvær, Gutteklubben Ta, 23:05

330. Georg Gade, Aktiv Eiendoms, 23:43

331. Knut Sømoe, Gexcon As., 24:38

331. Kåre Andre Steinsvik, Stoltze, 24:38

333. Dag Solsvik, 24:41

334. Jarle Thorstensen, 24:51

335. Jan Ove Nilsestuen, Bookit24., 25:01

336. Tommy Svendsen, Aktiv Eiend., 26:19

337. Roy Thore Thorvaldsen, Aktiv , 26:31

MENN 40-44 ÅR:

1. Kristen Skjeldal, Bulken Il, 09:12

2. Odd Arild Løseth, Il Høyang, 10:09

3. Øyvind Tvedt, Seawell, 10:22

4. Knut Erik Sørseth, Columbus I, 10:32

5. Knut Inge Nielsen, Bck (berg, 10:33

6. Geir Øygard, Jølster Il, 10:36

7. Harald Ove Hauso, Bfg Fana, 10:37

8. Olav Benjaminsen, Bøffelklubb, 10:50

9. Helge Nysæter, Gular, 10:55

10. Ronny Rykkje, Fana Il Oriente, 10:56

11. Bjart Are Hellen, Rådgivende , 10:59

11. Axel Eikner, Fana Il Orienter, 10:59

13. Alv Ole Esperås, Fri Il, 11:03

14. Bjørn Årdal, Team Moses, 11:12

15. Kent Sviggum, Avinor, 11:24

15. Svein Tore Tysseland, Samnang, 11:24

17. Arnfinn Rønneberg, Statoilhyd, 11:25

17. Arnt Ove Femsteinevik, Håland, 11:25

19. Frode Ulvund, Universitetet I, 11:28

19. Tore Klanderud, 11:28

21. Trond Midtkandal, Eidsfossen , 11:29

22. Bjørn Ulvang, Bønes Idrettsla, 11:30

23. Arne Thorvik, Bkk Bil, 11:33

24. Rolf Lohne, Ikm, 11:35

25. Audun Bruflot, 11:36

26. Ronny Opsahl, Nei Bil, 11:42

27. Egil Sørli, Statoilhydro Bil, 11:43

28. Leif Sandtorv, Aibel As, 11:46

29. Bjørn Vidar Grande, Aker Solu, 11:49

30. Kjetil Bjørlo, Halden SK, 11:51

31. Tom Erik Jensen, Veritas, 11:53

32. Frode Haga, Bkk Bil, 11:55

33. Arve Davidsen, Kca Deutag, 11:56

33. Steinar Kålås, Rådgivende Bio, 11:56

35. Ivar Austevoll, Kysten, 11:57

35. Geir Kvamme, Nfoto.no, 11:57

35. Arne Exner Nakling, Betanien, 11:57

38. Bjarte Seim, Team Koren, 11:58

39. Frode Johansen, 11:59

40. Anders Finne, Åsane Cykle Klu, 12:00

41. John Fredrik Hatling, Per Ind, 12:01

42. Lyder Jensen, Dnb Nor Klubben, 12:07

43. Rune Torgersen, Fana Fotball, 12:09

43. Øyvind Litland, Mjøsdalen, 12:09

45. Lars Haugen, 12:11

46. Karl Johan Watne, Framo Bil, 12:14

47. Hallgeir Vågenes, Åsane Cykle, 12:16

48. Sigve Eldøy, Bkk Bil, 12:17

49. Kjetil Forland, Bergen Group, 12:21

50. Mats Bjånes, Framo Bil, 12:24

51. Thor Iden, Avinor, 12:27

51. Christian Irgens, Asplan Viak, 12:27

53. Svein Dyrrdal, No Team, 12:28

54. Olav Søreide, 12:29

55. Øystein Reed Bratten, Nfoto.n, 12:32

56. Jan-Inge Ingebrigtsen, 12:35

57. Pål Strande, Sprek Og Blid, 12:36

58. Roar Misje, Grieg Team, 12:37

59. Roger Koch, Abb, 12:42

60. Kjetil Bakketun, Fana Fotball, 12:43

60. Petter Brunvold, Bkk Bil, 12:43

62. Kjell Skage, Kalandseidet I.l, 12:44

63. Henning Slettestøl, Fagerhult, 12:45

64. Bjørn Bongom, Sparebanken V, 12:49

65. Rune Veseth, Bergen Politi Il, 12:50

66. Frank Skodvin, Sats Nestun, 12:51

67. Kristian Solheim, Best Bygg, 12:55

67. Roy Ove Halland, Jan Hoel, 12:55

67. Espen Nymark Andersen, Pwc, 12:55

70. Svein Brekke, Viking T & If, 12:56

71. Kjell M. B. Olsen, Sea Eagle , 12:57

71. Stig M. Hammersborg, Hauk, 12:57

73. Are Opdal, Veritas, 13:00

74. Erik Vang, 13:01

75. Rune Kvam, Avinor, 13:02

76. Roy-Arthur Høyvik, Bkk Bil, 13:03

77. Einar Olsen, Tide Buss, 13:06

78. Kjetil Moen, 13:07

79. Arild Oma, 13:09

79. Øyvind Pettersen, Bergen Kino, 13:09

81. Bjørn Hope, Ordsiden.no, 13:10

81. Geir Hopsdal, Sprek Og Blid, 13:10

81. Asle Kvittingen, Samnanger Il, 13:10

84. Åge Rolland, Sprek Og Blid, 13:13

84. Yngve Dyvik, Nera, 13:13

86. Erik Ekeberg, Augustin, 13:14

87. Einar Knoff Baldersheim, Team, 13:15

87. Harald Tverlid, Bkk Bil, 13:15

87. Terje Haga, Team Tcb, 13:15

87. Arne Erdal, Samnanger Il, 13:15

91. Halvard Miljeteig, Bkk Bil, 13:16

92. Terje Hauge, Ft Åsane, 13:18

92. Steinulf Tungesvik, Varegg Il, 13:18

94. Eric Paasche, Bridgehead, 13:19

95. Påsan Vigerust, Veritas, 13:20

96. Per Gunnar Lunde, Cmr, 13:22

97. Jan Hoel, Jan Hoel, 13:23

98. Ken Øberg, Statoilhydro, 13:24

99. Erik Haga Lerøen, Team Tcb, 13:26

99. Gernot Doppelhofer, Nhh, 13:26

101. Rune Rosberg, Klp, 13:27

101. Eigil Odland, Statoilhydro, 13:27

101. Anders Tennefoss, Hallvard Le, 13:27

104. Jacob Berntsen, If..., 13:28

105. Einar Eiking, Viking T & If, 13:29

105. Jan Bremnes, Undersjøiske, 13:29

107. Kåre Voldsund, Ernst & Young, 13:30

108. Tord Bell Myking, Powel Asa, 13:31

109. Mikal Olsen Lerøen, Team Prof, 13:32

109. Stein Ottar Stalheim, Cowi, 13:32

111. Gunnar Grindheim, Aker Soluti, 13:34

112. Anders Kjetland, Rådgivende B, 13:35

112. Atle Utvær, Aibel As, 13:35

112. Eystein Markmanrud, Osterøy I, 13:35

112. Per Arne Nonås, Abg Sundal Co, 13:35

116. Carsten Jopp, Statoilhydro, 13:36

116. Magnus Haldorsen, Cowi, 13:36

118. Frank Heggernes, Team Koren, 13:37

119. Børre Zahl Jensen, Team Koren, 13:39

119. Stein Erik Pedersen, 13:39

121. Bjørn Christian Larsen, Sprek, 13:41

122. Einar Skrede, Aibel As, 13:42

123. Arne Stalheim, Åsane Cykle Kl, 13:43

124. Endre Skagen, Scandinavian El, 13:44

124. Morten Nordås, Sats Nestun, 13:44

126. Nils Henrik Geitle, Varegg Il, 13:45

127. Kjetil Haugland, Cowi, 13:46

127. Dag Gunnar Brekke, Voss Boks., 13:46

127. Arild Aakvik, 13:46

127. Bernth Torsvik, Torsvik Elekt, 13:46

131. Svein Erik Såtendal, Jan Hoel, 13:48

132. Torgeir Svenningsen, Hallvard, 13:51

132. Egil Veka, No Team, 13:51

132. Bjarne Styve, Martens, 13:51

135. Frode Monsen, Odfjell Drillin, 13:52

136. Gunnar Kjeseth, Rieber & Søn, 13:55

136. Mikal Lund, Nera, 13:55

138. Jan Ove Stadheim, Hordaveg, 13:56

139. Jonny Mikalsen, Edb Businessp, 13:57

140. Nils Harald Ekerhovd, Nilsklø, 13:59

141. Jørn-Helge Solheim, Bkk Bil, 14:01

142. Per Øyvind Riise, Bymuseet, 14:02

143. Egil Johan Hessen, Bfg Fana, 14:04

143. Vegard Høyvik, Reaktor, 14:04

143. Roar Sørensen, Aibel As, 14:04

143. Yngve Midtun, Framo Bil, 14:04

143. Frode Mjelde, Samnanger Il, 14:04

148. Rune Torgersen, Team Oline, 14:06

148. Audun Rørvig, Forsvarsbygg, 14:06

150. Frode Skjelvan, Sprek Og Blid, 14:08

151. Stig Steinestø, Cowi, 14:09

151. Karl Ove Aarbu, Nhh, 14:09

151. Sturle Drageset, Opptrekkeren, 14:09

154. Kurt Brekke, Nhh, 14:10

154. Pål Erik Røttingen Nytveit, N, 14:10

154. Alan Davenport, Hydro Høy., 14:10

157. Stein Erik Stordal, Melkesyre, 14:12

157. Vidar Torstad, Framo Bil, 14:12

159. Asbjørn Grini, Bergen Group, 14:15

160. Olav Overvoll, Statens Hus Bi, 14:16

161. Fionn Iversen, Rogaland Forsk, 14:18

162. Gunnar Johannesen, Jæger, 14:19

163. Geir Lindberg , 14:20

163. Ole Kvelstad, 14:20

165. Lorentz Tyvoll, Strand As, 14:22

166. Hans Øksenvåg, Bergen Kino Bi, 14:24

167. Espen Clausen, Team St., 14:25

168. Arild Bruvik, 14:26

169. Arne Natås, Åsane Cykle Klubb, 14:27

170. Bengt Tellnes, Framo Bil, 14:28

171. Tore Hansen, Stahl Heiser, 14:29

172. Jon Arne Tysse, Samnanger Il, 14:30

172. Jostein Sangolt, Nera, 14:30

172. Atle Sørbrøden, Sprek Og Blid, 14:30

175. Ronny Solheim, Samnanger Il, 14:31

176. Espen Mikalsen, 14:32

177. Espen Konglevoll, Bub Bergen, 14:33

178. Henning Kolbjørn Beltestad, H, 14:34

179. Kjell M Instebø, Ahlsell Oil&, 14:37

180. Rune Frøland, Acos, 14:38

180. Olav Lofthus, Hordaveg, 14:38

182. Preben Klyve Olsen, Bkk Bil, 14:39

182. Hallgeir Nesheim, 14:39

182. Dag Alvern, Reaktor, 14:39

182. Terje Bødtker, Sats Nestun, 14:39

186. Leif Steinbakk, Søreide Idret, 14:40

187. Rune Lyseknappen, 14:41

188. Bengt Breivik, Handelsbanken, 14:44

189. Rune Lekven Skår, Bkk Bil, 14:45

189. Bård Bogen, Haraldsplass B.i., 14:45

189. Atle Damm, Onninen, 14:45

189. Claus Gladyszak, Team Koren, 14:45

193. Paal Daae Hanssen, Sats Nestu, 14:48

193. Dirk Kohlmann, Statens Hus Bi, 14:48

193. Stian Stokholm Rognsvåg, 14:48

196. Anders Skjævestad, Varegg Il, 14:50

196. Fevang Jonas, 14:50

198. Bahram T. Kamp, Gneist, 14:52

199. Arne Pedersen, Stahl Heiser, 14:58

199. Breidvik Leif, 14:58

199. Ole Magnus Dybwad, Bkk Bil, 14:58

202. Oddne Juvik, Nyre I.l, 14:59

203. Ole Kjetil Røstum, Kalandseid, 15:00

203. Ola Mæle, Ernst & Young, 15:00

205. Ingvard Jordal, Bkk Bil, 15:01

206. John-Erik Stigen, Handelsbank, 15:02

206. Tore Tjomsland, Kkg, 15:02

208. Christian Jessen, Cowi, 15:03

208. Vidar Kvamme, Rieber & Søn, 15:03

210. Ketil R Osen, Bkk Bil, 15:05

211. Thor J. Larsen, 15:08

212. Roy Havre, Norengros K J Brus, 15:12

212. Magne Hausberg, Statoilhydro, 15:12

214. Ola Hiis Bergh, Hallvard Lerø, 15:13

215. Roger Skar, Samnanger Il, 15:16

216. Knut Anders Langlo, Florø T &, 15:18

217. Jan-Tore Gjervik, Stoltz Entr, 15:20

218. Kjell Atle Halvorsen, Statoil, 15:23

219. Erik Stensbø, Aker Solutions , 15:24

219. Arne Vidar Brekke, Rådgivende, 15:24

219. Trond Hagelin, Team Proffen, 15:24

222. Per Gerhard Ihlen, Rådgivende, 15:28

223. Richard Müller, Kkg, 15:29

224. Arne Hernes, Viz Bil, 15:30

224. Lee Davies, Team Tcb, 15:30

226. Knut Onipede, Nordea Liv, 15:31

227. Even Sævareid, Dnb Nor Friidr, 15:34

228. Tore Resell, Aktiv Eiendomsme, 15:35

229. Tor Lund, Jan Hoel, 15:37

229. Jarle Akselberg, Fbk Voss, 15:37

231. Håvard Hustad, 15:39

232. Terje Askvik, Team Koren, 15:40

233. Thomas Raum, Fyllingen Fotbal, 15:41

233. Lars G Moland, Statoilhydro B, 15:41

235. Roald Toftevåg, Fluenta, 15:42

236. Ståle Ellingsen, Varegg Il, 15:44

236. Geir Arve Vikne, Klp, 15:44

238. Geir Anders Kolås, Aker Solut, 15:50

239. Richard Cornell, 15:52

240. Jarle Øygard, Seawell Offshor, 15:53

241. Morten Pedersen, Åstvedt Bil, 15:55

242. Morten Fahlvik, Kkg, 15:57

243. Johnny Bjørge, Team Tcb, 15:59

244. Leif Fjellheim, 16:02

245. Kjetil Bruvik, Hovding Friidr, 16:05

245. Alfred Unneland, Framo Bil, 16:05

247. Robert Kristensen, Fjellstran, 16:10

248. Tofte Geir Sverre, Bergen Gro, 16:12

248. Ove Rødal, 16:12

248. Ivar Vegum, Fluenta, 16:12

251. Selajdin Abazi, Onrop-Gutta, 16:13

251. Stig Øi Tharaldsen, Voss Il, 16:13

253. Øystein Andersen, Per Indreda, 16:14

254. Kenneth Ostnes, 16:16

255. Kristjan Ryste, Konkurranseti, 16:23

255. Jarle Klippen, Framo Bil, 16:23

257. Jan Jørgensen, Team Koren, 16:27

258. Ørjan Danielsen, Åsane Trenin, 16:28

258. Egil Saue, Vossevangen Ck, 16:28

260. Olav Birkeland, Nera, 16:29

261. Arild Spissøy, Statens Hus Bi, 16:32

261. Henning Grønvigh, Bkk Bil, 16:32

263. Torkel Willie Jacobsen, Aker , 16:35

264. Stein Gjerstad, Ernst & Young, 16:40

265. Eirik Døsen, Aktiv Eiendomsme, 16:41

265. Ralph Scharer, Team Proffen, 16:41

265. Morten Marthinussen, Siu, 16:41

268. Bjørnar Sekse, Vital, 16:45

269. Kjetil Frugård, 16:46

269. Egil Sandstaa, Skanska Bil, 16:46

269. Jostein Skjerve, 16:46

272. Fredrik Størkson, Odfjell Dri, 16:53

273. Tor Inge Wiesener, 16:54

274. Ketil Endresen, Aktiv Eiendom, 16:57

275. Frode Antonsen, Nei Bil, 17:00

275. Eirik Matre Ellingsen, Ahlsel, 17:00

277. Bjørn Erik Nilsen, Aker Solut, 17:01

278. Bjørn Ove Nymark, Seawell Off, 17:05

279. Ketil Ola Skjelvan, Bkk Bil, 17:06

280. Jo Magnar Drønen, Aibel As, 17:09

280. Rune Sørgård, Melkesyre.no, 17:09

282. Espen Sævold, Handelsbanken, 17:11

283. Ove Bildøy, Tide Buss, 17:13

284. Kjetil Bjorvatn, Nhh, 17:21

285. Knut Jørgen Djønne, Nera, 17:23

286. Terje Sunde, 17:25

287. Ole Husveg, Bergen Kino Bil, 17:31

288. Frank R. Olsen, Pitney Bowes, 17:32

289. Hans-Atle Christensen, Melkes, 17:35

290. Arne Andersen, Stoltz Entrepr, 17:40

291. Stig Å Engstrøm, Stahl Heiser, 17:41

291. Stein Korten, Grieg Team, 17:41

293. Ole H Tverberg, Rådgivende Bi, 17:42

293. Arve Ågotnes, Bkk Bil, 17:42

295. Helge Hellevik, Jæger, 17:46

296. Runar Soltveit, 17:49

297. Harry Torsvik, Nilskløyvo, 17:55

298. Tor Nerbø, Selantic As, 17:58

299. Fred Halfdan Neumann, Odfjell, 17:59

300. Erik Røsland, Csc B.i.l., 18:00

301. Helge Boge, Fellseskjøpet Øst, 18:04

302. Trond Skare, Vestbotjenester , 18:08

303. Olav Vik, Nei Bil, 18:10

303. Kenneth Steinsvik, SK Baune, 18:10

305. Terje Tolleshaug, Team Tcb, 18:12

306. Tor Bru, Bergens Roklubb, 18:13

307. Arne Hopland, Veritas, 18:20

308. Håkon Andree E.Johansen, 18:23

309. Magnus Høgnesen, Statoilhy., 18:28

310. Kenneth Sveen, Melkesyre.no, 18:40

311. Kjetil Hamre, Nera, 18:41

311. Kjartan Hjortland, Team Anne , 18:41

313. Eirik Bergersen, 18:49

314. Jan Jentoft, Jan Hoel, 18:55

315. Dag Bogetvedt, Stoltzekamerat, 19:05

316. John Steinar Dahle, Vestbotje, 19:06

317. Helge Ingebrigtsen, Aker Solu, 19:07

318. Dag Finne, Bto As, 19:09

319. Kjell Rudi Marøy, Jan Hoel, 19:11

320. Ottar Tysseland, Samnanger Il, 19:14

321. Eivind Hadler-Olsen, 19:18

322. Kjell Henning Tvedt, Jan Hoel, 19:38

323. Ulf Jordal, Pitney Bowes Norg, 19:42

324. Sveinung Dalseide, Just4fun, 19:48

325. Bernt Njaastad, Stoltzekamera, 19:52

326. Terje Førde, Seawell Offshore, 19:56

327. Odd Arne Vik, Ernst & Young, 20:03

328. Kjell Terje Repshus, Nøtterøy, 20:06

329. Rolf Kalmar Elvik, Alverstrau, 20:08

330. Stein Erik Iversen, Bkk Bil, 20:14

331. Frank Bjørndal, Jæger, 20:25

332. Geir Soma, Just4fun, 20:30

333. Tom Ronny Engenes, Bkk Bil, 20:39

334. Anthony Hill, Bergen Kino Bil, 20:55

335. Jørgen Tviberg, Pitney Bowes, 21:19

336. Ulf Lunde, Storm Weather Cent, 21:34

337. Eirik Lillebø, Sprek Og Blid, 21:50

338. Truls-Erik Hennum, Nøtterøyfe, 21:55

339. Atle Risøy, Jan Hoel, 22:27

340. Dag Rune Strand, Jan Hoel, 22:42

341. Petter Herman Godlund, Nøtter, 23:12

342. Christian Venneslan, Jan Hoel, 23:19

343. Svein A. Ulveseter, Bkk Bil, 23:58

344. Åge Grønhaug, Ft Åsane, 23:59

345. Roger Gravelsæter, Team Anne , 24:42

346. Jan Eirik Kolstad, Handelsban, 24:55

347. Tor Sande, Mathopen Il, 26:20

348. Eystein Venneslan, Jan Hoel, 26:39

349. Trond Gaarder, Jan Hoel, 27:47

MENN 45-49 ÅR:

1. Brynjulf Vonen, Varegg Il, 10:02

2. Terje Hordnes, Fana Il, 10:09

3. Bjørn Hølleland, Fana Il Orie, 10:11

4. Ole Petter Soltvedt, Kalandse, 10:37

5. Ove Matland, Bck (bergen Cyk, 10:39

6. Kjetil Dyrvik, Vossar, 10:49

7. Øystein Hanstveit, Mjøsdalen, 10:52

7. Geir Ove Mjelde, Samnanger Il, 10:52

9. Geir Evensen, Statoilhydro, 10:55

10. Kjell Erling Mundal, Jølster , 11:01

11. Einar Bystøl, Voss Il, 11:04

11. Bjørn Krossøy, Kalandseidet I, 11:04

13. Ove Årdal, Jølster Il, 11:09

14. Alemayehu Sitotaw, Varegg Il, 11:15

14. Oddvin Øygard, Jølster Il, 11:15

16. Rolf Skaftun, Rolls Royce, 11:17

17. Sjur Georg Mæland, Cowi, 11:22

17. Arne Instebø, 11:22

17. Oddvar Hanstveit, Mjøsdalen, 11:22

20. Arne Wilhelm Knudsen, Vestbot, 11:27

20. Harald Valen, Varegg Il, 11:27

22. Freddy Mossestad, Jæger, 11:30

23. Jan-Egil Brendsdal, Dnb Nor F, 11:31

24. Bjarne Boge, Seawell Offshore, 11:39

25. Ole Tom Pettersen, Per Indred, 11:40

26. Bjørn Instanes, Cowi, 11:42

27. John Olav Måge, Fjellstrand B, 11:45

28. Nils Ove Berge, Strandebarm I, 11:49

29. Håkon Knudsen, Sparebanken V, 11:55

29. Øyvind Frantzen, Kalandseidet, 11:55

31. Rune Hansen, Csc B.i.l., 11:58

31. Harald Olsnes, Fellseskjøpet , 11:58

33. Jan Rolland, Sprek Og Blid, 11:59

34. Valter Midtsæter, Mjøsdalen, 12:10

35. Jon Egge, Jølster Il, 12:11

35. Nils Olav Kvam, Nordea Liv, 12:11

37. Trygve Serck-Hanssen, Unifob , 12:13

38. Arnstein Hope, Slingrepilten , 12:14

39. Kjell Øygard, Jølster Il, 12:18

40. Pål Sulesund, Nfoto.no, 12:20

41. Ole Johannes Mjøs, Osterøy Il, 12:24

41. Bjørn Inge Grov, Per Indredav, 12:24

43. Birger Velle Hanssen, Framo B, 12:26

44. Klaus Nyhammer, Knarvik Idret, 12:28

45. Geir Solberg, Melkesyre.no, 12:29

45. Hermund Bale Sunde, Åsane C., 12:29

45. Styrk Finne, Csc B.i.l., 12:29

48. Øystein Skagseth, Viking T & , 12:32

48. Roald Haavik, Mathopen Il, 12:32

50. Hans Arne Kupen, Bryggja Il, 12:33

51. Einar Hovda Nilsen, Bkk Bil, 12:42

52. Ronnie Pedersen, Arna Syklekl, 12:45

53. Tore Svein Nese, Handelsbanke, 12:46

54. Fredrik Helsengreen, Cowi, 12:47

55. Jarle Thorstensen, Jæger, 12:48

56. Eirik Nåmdal, Handelsbanken, 12:50

57. Tore Magne Vevle, Mjøsdalen, 12:52

58. Pål Bordvik, Pif (posten), 12:53

58. Lars Hugo Strande, Kalandseid, 12:53

58. Jan-Terje Nordtveit, Retail24, 12:53

61. Øyvind Risnes, Bergen Group, 12:54

61. Tore Eidsheim, Mjøsdalen, 12:54

61. Jan Kennet Merkesdal, Seawell, 12:54

64. Geir Tore Levertsund, Stoltz , 12:55

65. John-Einar Thorsheim, Viking , 12:56

66. Knut Oen, 12:59

66. Vidar Halland, Jølster Il, 12:59

66. Magne Birkeland, Dnb Nor Frii, 12:59

69. Pål Huun Monsen, Per Indredav, 13:02

70. Kenneth Hamre, Sprek Og Blid, 13:03

71. Arne Instanes, Instanes Polar, 13:04

72. Ivar Håkonsen, Pwc, 13:07

72. Mogens Høeg, 13:07

74. Helge Flatebø, Hordane, 13:08

75. Kurt Reidar Jegteberg, Matre, 13:09

76. Eirik Nesse, Nera, 13:12

77. Trygve Eriksen, Norengros K J, 13:14

77. Håkon Vestbøstad, Stord Il, 13:14

79. Stig Normann Osebakken, Fra., 13:15

79. Svein Sundseth, Kyrkjebø Il, 13:15

81. Terje Brurok, Tørvikbygd Il, 13:16

82. Jan Arne Telle, Informatikk-U, 13:20

83. Arild Mikkelsen, Aker Solutio, 13:21

84. Odd Kvamme, Slingrepilten Ckm, 13:22

85. Robert Næss, 13:24

86. Rune Smedsvik, Per Indredavik, 13:25

87. Knut-Roger Sivertsen, Sprek O, 13:26

88. Sveinung Polden, Rolls-royce , 13:27

89. Bjørn Finne, Korlevoll Il, 13:28

89. Frode Hansen, Skjetten Svømmi, 13:28

91. Arthur Haugen, 13:29

92. Petter Færøvik, Grieg Team, 13:30

93. Hans-Erik Berge, Veritas, 13:31

94. Nils Magne Klippen, Bergen Gr, 13:33

95. Frank Nordal, Dnb Nor Klubben, 13:34

96. Jan-Petter Løland, Sprek Og B, 13:36

97. Håkon Mogstad, Fana Il Orient, 13:37

98. Henrik Lassen, Per Indredavik, 13:39

99. Halvard Hauso, Rolls-royce Ma, 13:40

100. Per A Axelsen, Dnb Finans Bil, 13:43

100. Johnny Fagerheim, Stahl Heise, 13:43

102. Svein-Atle Mikalsen, Csc B.i., 13:45

102. Lars Boge, Fellseskjøpet Øst , 13:45

104. Per-Arild Tysse, Hallvard Ler, 13:46

104. Henning Farestvedt, Hansa, 13:46

104. Helge Askevold Johannessen, 13:46

107. Erling Kvamme, Siemens Oil & , 13:47

108. Jan Terje Berlandstveit, Håla, 13:48

109. Steinar Lohne, Jan Hoel, 13:51

110. Jan Heiret, Varegg Il, 13:54

110. Bjørn Fluge, Aibel As, 13:54

112. Roald Misje, Sprek Og Blid, 13:56

113. Roald (61) Misje, 13:58

113. Tore Lunde, 13:58

113. Trond Fuhr, Aker Solutions Bi, 13:58

116. Svein Haustveit, Nera, 14:01

117. Lauritz Haarr, Bymuseet, 14:02

118. Geir Johnny Bruåsdal, Odfjell, 14:05

119. Bjørn Haukeland, Søvik Velfor, 14:06

120. Kjell Arne Askeland, Fana Il , 14:07

121. Ove Ulvund, Voss Il, 14:10

122. Skjalg Thorbjørnsen, Sprek Og, 14:12

122. Arvid Andersen, Norconsult, 14:12

124. Magne Aunebakk, Oster Pukk, 14:13

125. Dan Søraa, Søvik Velforening, 14:16

126. Atle Austrheim, Aks-77, 14:17

127. Svein Arne Kausland, Hallvard, 14:18

127. Jan Harald Pedersen, Vestbotj, 14:18

127. Erik W Nilsen, Abg Sundal Col, 14:18

127. Arne Hopsdal, Sprek Og Blid, 14:18

127. Tom Herting, Bkk Bil, 14:18

132. Erik Ellingstad, Mjølfjell Sk, 14:19

132. Jan Egil Solheim, Team Tcb, 14:19

132. Henning Finstad, Førde Il, 14:19

135. Erik Angerman, Bergen Brann, 14:21

136. Øyvind Ytrehus, 14:25

136. Trond Åkernes, Telesport Berg, 14:25

138. Per Birkhaug, Fjf, 14:26

139. Frank Ellingsen,, 14:27

140. Per Ottesen, Team Oline, 14:28

140. Terje Næss, 14:28

142. Morten Hammersland, Åstvedt 14:30

143. Svein Frotjold, Comlgjen As, 14:32

144. Gullak Tonning, Hydro Høyange, 14:33

145. Jarek Semik, Martens, 14:34

146. Knut Inge Fordal, Lilletjern , 14:35

147. Knut Ersland, Hsi, 14:37

148. Einar Hjertholm, Ahlsell Oil&, 14:38

148. Ulf Sæterdal, Per Indredavik , 14:38

150. Erik R. Hauge, Bergens Tennis, 14:39

151. Ove Bertelsen, 14:40

152. Geir Flaa, Handelsbanken, 14:41

153. Terje Kleveland, Cowi, 14:42

153. Atle Børnes, Jæger, 14:42

155. Morten Jørgensen, Firma Tci M, 14:44

156. Utne Jarle, Melkesyre.no, 14:48

157. Trond Johannesen, Just4fun, 14:49

158. Geir Jensen, Søvik Velforenin, 14:50

158. Stein Børre Granmar, 14:50

160. Harald Breyholtz, Nei Bil, 14:51

160. John Monstad, Bkk Bil, 14:51

162. Trond Sellevold, Taxi Sport, 14:53

163. Eivind Rigstad, Melkesyre.no, 14:55

164. Otto Roll, Advokatfirma Steen, 14:56

164. Helge Tysse, Mjøsdalen, 14:56

166. Fridtjof Mowinckel, Dnb Nor F, 14:57

167. Arthur Nilsen, Rieber & Søn, 14:58

168. Svein Aage Valen, Thomm., 14:59

169. Even Hauge, Jan Hoel, 15:00

169. John Nova York, 15:00

171. Tor Loddengaard, 15:01

172. Thomas Paiva, Hallvard Lerøy , 15:04

172. Nils Kyte, Framo Bil, 15:04

174. Vidar Eriksen, Stahl Heiser, 15:05

175. Jogeir Sognnæs, 15:07

176. Lars Fredriksen, Nordnes Il, 15:09

176. Eduardo Andersen, 15:09

176. Anders Moe, Ernst & Young, 15:09

176. Jostein Heimark, Nera, 15:09

180. Ståle Øvrebø, Statens Hus Bil, 15:10

181. Magne Tonning, Kyrkjebø, 15:14

182. Inge Olsnes, Telesport Bergen, 15:15

183. Olav Nygård, 15:17

184. Helge Bjånes, 15:18

185. Arnstein Raunehaug, Slingrepi, 15:21

186. Mads Holm, Gneist, 15:23

187. Tyge Løvset, Cmr, 15:24

188. Frode Opheim, Sprek Og Blid, 15:25

189. Bjørn Birkeland, 15:29

189. Rune Bjander, Multiconsult Bi, 15:29

189. Håkon Ersland, Hsi, 15:29

192. Jan Hesjedal, 15:30

193. Jørn Inge Sandvik, Stoltz Ent, 15:33

193. Magne Helland, Columbus It, 15:33

195. Olvar Øvrebø, Melkesyre.no, 15:36

196. Tom Ivar Netteland, Per Indre, 15:40

197. Bjørn Tore Anfinsen, Spt Bil, 15:42

198. Vidar Østerbø, Cowi, 15:43

198. Gunnar Torsnes, Nattjazz, 15:43

200. Tore Fauskanger, Kca Deutag, 15:44

200. Terje Langedal, Framo Bil, 15:44

202. Roger Sandvik, Skanska Bil, 15:45

203. Asgeir Thomassen, Csc B.i.l., 15:46

204. Leif Inge Sandven, Kalandseid, 15:47

204. Frode Hetlevik, Fana Fotball, 15:47

206. Øystein Tombre Larsen, Melkes, 15:48

207. Alf Abelsen, Rolls-royce Mari, 15:49

208. Vidar Hundvin, Stoltz Entrepr, 15:54

208. Kjetil Smørås, Augustin, 15:54

208. Per Sandberg, Lm, 15:54

211. Stig Indrebø, Aker Solutions , 15:58

212. Kjell Ivar Bruvik, Sr Bank, 16:00

213. Atle Almeland, Kalandseidet I, 16:04

213. Olav Torp, Petter Tresselt, 16:04

215. Svein Nytræ, Multiconsult Bil, 16:05

216. Eivind Brunvoll, Sprek Og Bli, 16:11

216. Tore Høyte, 16:11

216. Sveinung Sandven, Kalandse., 16:11

216. Espen Halland, Stoltz Entrepr, 16:11

220. Svein-Arne Persson, Nhh, 16:12

221. Ola Tveiten, Mjøsdalen, 16:13

222. Keith Scott Anderson, Necon, 16:14

223. Halsvik Sverre, Handelsbanken, 16:15

224. Robert Haakonsen, Odfjell Dri, 16:16

225. Rolf Helgesen, Just4fun, 16:25

226. Holthe Tore, Telesport Bergen, 16:26

227. Lars N Grøteide, Statoilhydro, 16:29

227. Jan-Eirik Svendsen, Nera, 16:29

229. Knut A. Molvik, Søvik Velfore, 16:30

230. Peter Blücher, Statoilhydro, 16:36

231. Espen Schreiner, Sweco, 16:37

232. Jan Arne Salhus, Bkk Bil, 16:38

233. Tore Bøe, Team Anne Marit, 16:40

234. Arild Baadstø, Team Oline, 16:48

234. Torgeir Skutlaberg, Team Anne, 16:48

234. Per Voll, Samnanger Il, 16:48

234. Rolf Edvard Paulsen, Stahl He, 16:48

238. Vigleik Sandven, Åstvedt Bil, 16:49

239. Terje Ekerhovd, 16:52

239. Knut Ove Karlsen, Aker Soluti, 16:52

241. Frode Asperheim, Sprek Og Bli, 16:53

242. Vegard Velure, Cowi, 16:57

243. Tore Iversen, Sats Nestun, 16:59

244. Svein Morten Strømsnes, Bkk , 17:00

244. John Grieg, Viz Bil, 17:00

244. Tore Burheim, Ernst & Young, 17:00

247. Tom Mortensen, Bkk Bil, 17:07

248. Terje Nesse, Seim Il, 17:12

249. Geir Hugo Dalseng, Seawell Of, 17:14

249. Rune Gjerde, Fana Fotball, 17:14

251. Øystein Thøgersen, Nhh, 17:15

251. Jan Otto Saggau, Landkreditt , 17:15

253. Ulf Eirik Nilsen, Norsk Beman, 17:19

254. Finn Odgaard, 17:23

255. Ole Møller Christensen, Sr Ba, 17:30

256. Clas Åkesson, Agr, 17:34

256. Bjørn Riise, Handelsbanken, 17:34

258. Erik Angell-Hansen, 17:45

258. Sigfred Søvik, Søvik Velforen, 17:45

260. Tor Anders Hauge, Team A. M, 17:46

261. Lars Elvestad, Nfoto.no, 17:48

262. Pål Midtgaard, Handelsbanken, 17:59

263. Geir Sten, Kalandseidet I.l., 18:08

264. Bjarte Gullachsen, Bymuseet, 18:16

265. Kurt-Peter Skogen, Aibel As, 18:20

266. Rune Kinden Sjursen, Columb., 18:23

267. Erik Throndsen, Sr Bank, 18:27

268. Frank Tore Nielsen, Austevoll, 18:28

269. Øystein Hesjedal, Privat, 18:29

270. Tore Gjeitrem, Stahl Heiser, 18:34

271. Tor Rønnhaug, Melkesyre.no, 18:35

272. Lars Johan Røsberg, 18:39

273. Harry Hansen, Team Oline, 18:45

274. Åsmund Åstveit, Vestsiden Il, 18:51

275. Per Einar Rotvoll, Lars Jønss, 18:53

276. Odd Raa, Mollier As, 19:00

277. Roar Malt, Odfjell Drilling, 19:02

278. Arne Ottar Austrheim, Krokeid, 19:04

279. Harald Løndal, Aktiv Eiendoms, 19:14

280. Jan Petter Mjaatvedt, Taxi Sp, 19:15

281. Frank Bratten, Stahl Heiser, 19:46

282. Jens Ivar Sigvaldsen, Lars Jø, 20:00

283. Knut G Eliassen, Bkk Bil, 20:04

284. Helge Johnsen, Team Oline, 20:09

285. Arne Mykkeltveit, 20:12

285. Lars Øyvind Strand, Bkk Bil, 20:12

287. Øyvind Korneliussen, Retail24, 20:15

288. Øyvind Hope, Melkesyre.no, 20:28

289. Morten William Hansen, Scan., 20:30

290. Lasse Aagaard Muri, Jæger, 20:38

291. Jan Ottemo, 20:56

292. Roy Elvik, Aktiv Eiendoms., 21:22

293. Dag Følling, 21:44

294. Thor Inge Nummedal, Fløyen , 22:26

295. ’helge Vigre, Seawell Offshor, 22:50

296. Øivind Veka, Torsvik Elektris, 23:00

297. Øyvind Berle, Melkesyre.no, 23:29

298. Bjørn Tveit, Ahlsell Oil&gas/, 23:35

299. Olav Rune Skeie, Team A. M., 23:38

300. Øivind Aass, Bekas, 24:06

301. Farzaad Abdi-Dezfuli, Bto As, 27:42

302. Knut Hamsund, Vestbotj., 32:59

Menn 50-54 år

1. Brigt Strømmen, Fri Il, 10:14

2. Oddmund Roalkvam, Stord Il, 10:40

3. Helge Sandbrekken, Csc B.i.l., 10:54

4. Arild Røen, Samnanger Il, 11:00

5. Arne Johannesen, Gular, 11:12

6. Olav Terum, Aurland Il, 11:15

7. Morten Sæter, Pitney Bowes, 11:22

8. Stein Nilsen, Ask, 11:28

9. Øystein Øvsthus, Mjøsdalen, 11:38

10. Memund Daltveit, Fana Il Orie, 11:39

11. Ivar Brandvold, Per Indredavi, 11:42

12. Martin Madsen, Statoilhydro, 11:46

13. Per Indredavik, Per Indredavi, 11:50

14. Frank Nilssen, Per Indredavik, 11:55

15. Vigleik Tysseland, Samnanger , 12:01

16. Einar Færø, Eikanger Il, 12:05

17. Stein Kjetil Hefte, Team Anne, 12:10

18. Jan Lambrechts, Kyrkjebø, 12:12

19. Sveinung Kjellevoll, Åsane Cy, 12:18

20. Robert Meyer, Csc B.i.l., 12:24

21. Terje Stenbakk, Nfoto.no, 12:29

22. Frank Aadland, Åsane Cykle Kl, 12:37

22. Inge Boge, Åstvedt Bil, 12:37

24. Kjell Kandal Hansen, Aker Sol, 12:38

25. Audun Landro, Torsvik Elektri, 12:41

26. Arild Fotland, Søfteland, 12:42

27. Jarle Henriksen, Gular Vetera, 12:43

27. Aage Aasen, Førde Ck, 12:43

29. Stein Jenssen, Bybanekontoret, 12:44

29. Leiv Rune Vikne, Bergen Brann, 12:44

31. Jan Erik Stølen, Åsane Cykle , 12:47

32. Roar Inge Hansen, Storm Weath, 12:51

33. Odd Erik Bakken, Varegg Il, 12:53

33. Tolleiv Haugland, Grieg Team, 12:53

35. Magnus Gabrielsen, Konkurrans, 12:54

36. Sigmund Dyrhovden, Sam. , 13:00

37. Einar Opsanger, Øystese Il, 13:03

38. Knut Helland, Per Indredavik , 13:04

38. Rune Opstad, Asplan Viak As, 13:04

38. Øyvind Sandal, Trygvesta, 13:04

41. Hallstein Magne Ånes, Fana Fo, 13:11

42. Paul Tømmerbakk, Framo Bil, 13:13

42. Egil Kvarven, Stord Sykleklub, 13:13

44. Trond Karlsen, Hordaveg, 13:15

45. Bjørn Arild Kallmyr, Dnb Nor , 13:16

46. Jan Roald Hanstvedt, Mjøsdale, 13:18

47. Morten Straume, No Team, 13:22

48. Geir Mildestveit, Sprek Og Bl, 13:23

49. Per Rune Sivertsen, Bkk Bil, 13:24

50. Gunnar Alfheim, Bck Triathlon, 13:28

51. Åge Foss, Siemens Oil & Gas, 13:36

52. Morten Hauso, Bfg Fana, 13:37

53. Bjørn Fjeld, Siemens Oil & Ga, 13:38

53. Jan Wimpelmann, Norsk Pud., 13:38

55. Nils Magne Fjereide, Per Indr, 13:40

56. Steinar Lindelid, Bergen Poli, 13:43

57. Christian Prestegård, Kondis, 13:44

58. Rune Gjerstad, Mjøsdalen, 13:47

59. Øyvind Fossøy, Varegg Il, 13:48

60. Sven Augland, 13:51

61. Oddmund Aadland, Fluenta, 13:53

62. Egil Olsen, Il Sandviken, 13:57

63. Oddvar Mork, Statoilhydro Bil, 13:58

64. Stig Erling Iversen, Bck (be, 14:01

65. Morten Meyer, Tide B.i.l., 14:04

66. Svein Magne Nordstrønen, If.., 14:05

67. Per Rullestad, Klypetussen, 14:06

67. Bjarne Løne, Bkk Bil, 14:06

69. Kjell Bagne, Team Anne Marit, 14:08

70. Nils Bjarte Årdal, Rieber & S, 14:14

71. Atle Rosnes, Skanska Bil, 14:16

72. Ingvar Leksen, Framo Bil, 14:19

72. Petter Tofteberg, Csc B.i.l., 14:19

74. Svein Rasmussen, Kondis, 14:21

75. Øystein Kallekleiv, 14:24

76. Kåre Gunnarskog, Nera, 14:25

77. Guttorm Oppedal, Per Indredav, 14:26

78. Ove Fotland, Bergen Politi Il, 14:28

78. Kim Lingjærde, Bymuseet, 14:28

78. Hans Aadland, Fluenta, 14:28

81. Ivar Nygård, Mjølfjell Skilag, 14:30

82. Carl Martin Hansen, 14:31

83. Eldar Lien, Selantic As, 14:32

83. Trond Ove Lerøy, Statoilhydro, 14:32

83. Glenn Magne Kristensen, 14:32

83. Svein Flatøy, Framo Bil, 14:32

87. Svein Linga, Gular, 14:34

88. Kent Vågenes, 14:38

89. Torgeir Flo, Statens Hus Bil, 14:41

89. Hans Christian Smith-Sivertsen, 14:41

91. Rune Landro, Bike To Anywhere, 14:43

92. Rune Knoff Baldersheim, Teamb, 14:45

93. Paul Ove Straume, 14:46

94. John Mohus, Tertnes, 14:47

95. Geir Kvassheim, 14:50

96. Børge Fiksdal, Bkk Bil, 14:52

96. Olav Notevarp, 14:52

98. Gunnar Sælen, Bergen Sparta, 14:53

99. Stein Høyland, 14:54

99. Sverre Øien, Multiconsult Bil, 14:54

101. Bjarte Hodnekvam, Csc B.i.l., 14:59

102. Iden Erik, Bkk Bil, 15:04

102. Karsten Vetås, Dnb Nor Friidr, 15:04

104. Rolf Gjelsvik, Kalandseidet I, 15:05

105. Håvard Østrem Peersen, Ubil, 15:12

106. Roald Rød, 15:18

107. Per Eivind Austefjord, Fjells, 15:19

108. Frode Christiansen, Ahlsell O, 15:25

109. Vebjørn Aksnes, Hordaveg, 15:29

110. Bjarne Dale, Nei Bil, 15:34

111. Stephen Baxter, Fram Skatval, 15:35

112. Solberg Terje, Mjøsdalen, 15:36

113. Kjell Erik Ødemark, Nordnes I, 15:38

114. Jostein Fjøsne, Bkk Bil, 15:40

115. Stein Byrkjeland, Statens Hus, 15:47

115. Endre Hole, Hole Glass, 15:47

117. Rolf Widerøe, Viz Bil, 15:48

118. Eldar Bjørge, Statoilhydro Bi, 15:49

119. Amir Housang Atiabi, Veritas, 15:52

120. Geir Helge Johnsen, Rådgiv, 15:53

121. Lars Petter Ernø, Shellkl, 15:54

122. Atle Kambestad, Statens Hus, 15:57

123. Hallvard Tjønneland, 16:00

124. Terje Allan Kvicksson, Reno I, 16:10

125. Jan Frisnes, Columbus It, 16:13

126. Alfon Johansen, Bergen Turnfo, 16:14

126. Geir Rosenvinge, Odfjell Dril, 16:14

128. Atle Askevold Johannessen, 16:18

129. Tangeraas Inge, Bergen Group, 16:21

130. Pekka Wendelin Mykkeltvedt, 16:22

131. Anders Djupesland, Veritas, 16:23

132. Ronald Toppe, Rådgivende Biol, 16:24

133. Harald Lie, Viking T & If, 16:27

133. Jon Aadland, Bkk Bil, 16:27

135. Rune Skogen, Team Anne Marit, 16:28

136. Paul Særvold, Kalandseidet I., 16:29

137. Inge Grimen, Multiconsult Bil, 16:30

138. Tom Egil Larsen, Telesport Be, 16:33

138. Heine Kleppe, 16:33

140. Knut Ekseth, Cowi, 16:34

140. Tom Pedersen, Edb Busines, 16:34

142. Egil Strøm, Statens Forurensn, 16:46

143. Oddvar Blindheim, Bergen Tekn, 16:48

143. Harald Sægrov, Rådgivende , 16:48

145. Arne Langedal, Bkk Bil, 16:51

145. Arne Nysæther, Nera, 16:51

147. Vidar Hundvin, Åstvedt Bil, 16:56

148. Svein Egeland, Multiconsult B, 16:59

149. Oddvar Solheimslid, Førde Il, 17:01

150. Trygve Nystad, Bkk Bil, 17:02

151. Oddgeir Larsen, Bergen Politi, 17:05

152. Gunnar Vatsøy, Framo Bil, 17:07

153. Knut Sandal, Framo Bil, 17:08

153. Jon Hovden, Avinor, 17:08

155. Harald Gjengedal, A Kam., 17:09

156. Arild Blytt, Sprek Og Blid, 17:11

156. Alf Ove Fossdal, Ask, 17:11

158. Finn Steien, Skanska Bil, 17:16

158. Frode Fosse, Bkk Bil, 17:16

160. Stig Edvard Johansen, 17:19

160. Jørn Birkeland, Seawell Offsh, 17:19

162. Petter Dahl Hjellvik, Edb Bus, 17:25

163. Oddmund Solsvik, Tide Buss, 17:28

164. Kjell Thore Tungesvik, Cowi, 17:38

165. Jon-Bjarte Carlsen, Bkk Bil, 17:39

166. Lars Sørgard, Nhh, 17:42

167. Kjell Ove Hjelmeland, Petter , 17:43

168. Willy Pedersen, Tide B.i.l., 17:47

169. Ronny Smistad, Bergen Brann., 17:56

170. Norman Anderssen, 18:07

171. Dag Kvaavik, Nera, 18:09

172. Trond Solvaag, Nera, 18:17

173. Jørn Magne Fyllingen, Nordea , 18:19

174. Ståle Jostein Nyhammer, Jan H, 18:25

175. Terje Mjøs, Seawell Offshore , 18:26

176. Harald Røstbø, Rolls-royce, 18:35

177. Geir Ole Aagedal, Csc B.i.l., 18:45

178. Geirmund Kaland, 18:46

179. Jan M. Johannessen, Høgsk, 18:51

180. Erlend Skagseth, Bto As, 18:53

181. Arild Eldholm, 18:55

182. Kjell Vidar Øvrebø, Vestbotje, 19:00

183. Stein Hogstad, Varegg Il, 19:04

184. Frode Østevold, Team Oline, 19:14

185. Bjørn Bakke, Bkk Bil, 19:48

186. Eivind Aarland, Baune SK, 19:53

187. Helge Skaar, Sprek Og Blid, 20:06

188. Svein Hugo Ones, Nera, 20:07

189. Odd Martin Tvedt, Sprek Og, 20:09

190. Tore Mogens Olsen, B. Kino, 20:11

191. Arvid Mehl, Melkesyre.no, 20:25

192. Torstein Laskemoen, Columb , 20:30

193. Arne Lie, Hos, 20:33

194. Åge Bremer, Statens Hus, 20:37

195. Erik Nesheim, Bkk Bil, 20:38

196. Ove Frotvedt, Kalandseidet I., 21:10

197. Ole Bjørn Rekdal, Team Koren, 21:25

198. John Tjong, Torsvik Elektrisk, 21:44

199. Frode Fossdal, Mjøsdalen, 22:08

200. Egil Valle, Sprek Og Blid, 23:21

201. Kåre Wergeland, Seawell Offsh, 24:03

202. Tor Erik Anderssen, 24:44

203. Arvid Eide, Åstvedt Bil, 25:10

204. Sverre Hellesen, Bkk Bil, 25:39

205. Bjørn Hoel, Jan Hoel, 28:25

206. Asbjørn Natvik, Priv, 30:19

207. Jan Gunnar Eikehaug, Framo Bi, 31:32

208. Ulf Kommedal, Ikm Valves, 40:06

DSQ. Kim Lingjærde, Handelsb.n, 11:17

MENN 55-59 ÅR

1. John Arild Andersen, Nhh, 10:02

2. Anbjørn Mellingen, Bergen Pol, 11:09

3. Harald Simmenes, Osterøy Il, 11:18

4. Klaus Nikolai Takle, Brekke I, 11:23

5. Harald Nygård, Aks-77, 11:41

6. Trond Lillealtern, Varegg Il, 11:51

7. Arne Solheim, Per Indredavik , 12:10

8. Aksel Øvsthus, Mjøsdalen, 12:11

9. Tom Bjørseth, Varegg Il, 12:13

10. Per Arne Steinstø, Telesport , 12:25

11. Ludvig Tennebekk, Bkk Bil, 12:29

12. Torbjørn Krokeide, Krokeide, 12:39

13. Dag Solheim, Nei Bil, 12:52

14. Karl Vågstøl, Aks-77, 13:08

15. Torbjørn Sletten, Stabil, 13:16

16. Bjørn Småland, Bkk Bil, 13:19

17. Arnfinn Austegard, Framo Bil, 13:24

18. Petter Tresselt, Petter Tress, 13:28

19. Gustav Wiig, Per Indredavik , 13:31

19. Reidar Eide, Petter Tresselt, 13:31

19. Magnar Dalen, Aurland Il, 13:31

22. Nils Soldal, Per Indredavik , 13:33

22. Rolf Kahrs Hansen, A Kamerate, 13:33

24. Arvid Morvik, 13:34

25. Nikolai Kallas, Team Søyland, 13:35

26. Kjell Herfjord, Per Indredavi, 13:36

27. Roger Larsen, Bck , 13:41

27. Bjørn Årseth, Bkk Bil, 13:41

29. Asbjørn Bakken, Aktiv Eiendom, 13:44

30. Arild Birkeland, Tide B.i.l., 13:51

31. Paul Chr Paulsen, Bergen Seil, 13:53

32. Birger Stangeland, Sportsklub, 13:54

33. Gunnar Grunnaleite, Bto As, 13:55

34. Steinar Taule, Samnanger Il, 13:59

35. Harald Stein, Per Indredavik , 14:05

36. Øystein Økland, Bkk Bil, 14:08

37. Roald Gulbrandsøy, Hordaveg, 14:10

38. Johnny Lilleng, Ullensaker SK, 14:20

39. Helge Njaastad, Stoltzekamera, 14:23

39. Trygve Baggegård Myrlid, Jond, 14:23

41. Finn-Ole Haugland, Framo Bil, 14:24

42. Alf Bøen, A Kameratene, 14:33

43. Frøystein Gjesdal, Varegg Il, 14:35

44. Kjell Ove Nordstrønen, Csc B., 14:40

45. Roger Hybertsen, Ringkollen I, 14:41

46. Geir Tennebekk, Elixia, 14:47

47. Anders Boge, Fellseskjøpet Øs, 15:01

48. Knut Langeland, Samnanger Il, 15:02

49. Torkel Sjølingstad, Hyllestad, 15:07

50. Nordmark Per, 15:13

51. Per Verner Aase, Nera, 15:18

52. Jan Bjørn Ekanger, Fri Il, 15:29

52. Jan R Grung, Rolls-royce Mari, 15:29

54. Erling T Landsvik, Ahlsell Oi, 15:32

55. Eivind Høysæter, Samnanger Il, 15:38

56. Johnny Tveit, Seawell Offshor, 15:40

57. Benkt Nordahl-Pederesen, Nei , 15:44

58. Willy Olsen, Aktiv Eiendomsme, 15:45

59. Ove Thue, Varegg Il, 15:50

60. Bjørn Olav Moberg, Team Anne , 15:52

61. Svein Austrheim, Viking T & I, 15:53

62. Lars Jønsson, Lars Jønsson As, 15:56

63. Jan Rolstad, Telesport Bergen, 15:57

64. Edvard Johansen, Florø, 15:58

64. Knut Fosse, Just4fun, 15:58

66. Kjell Tore Andersen, Dnb Nor , 16:06

67. Olav Njåstad, 16:09

67. Tom Eldegard, Fana Il, 16:09

69. Svein Pettersen, 16:17

70. Terje Rosnes, Mjøsdalen, 16:25

71. Eivind Borgen, Framo Bil, 16:30

72. Petter Eltvik, Statoilhydro B, 16:37

73. Thor Magne Hjartåker, Jæger, 17:01

74. Olav Hauge, Columbus It, 17:03

75. Erik Rasmussen, Rieber & Søn, 17:04

76. Terje Thomassen, Nei Bil, 17:10

77. Audun Dahle, Helikopter Servi, 17:11

78. Dag Hatlem, Lars Jønsson As, 17:14

78. Per Skogedal, Tide Buss, 17:14

80. Egil Karlsen, Tide Buss, 17:29

81. Øystein Revheim, Multiconsult, 17:32

82. Jan Ljone, 17:47

83. Christian Carlsen, Tertnes, 17:49

83. Billy Clausen, Pitney Bowes, 17:49

85. Gunnar Bøe, Posten, 17:58

86. Stein Arnevig, Csc B.i.l., 18:28

87. Paul Baardsen, Tide Buss, 18:34

88. Ørnulf Olsen, Ringkollen Il, 18:48

89. Peder Torsvik, Torsvik Elektr, 18:53

90. Knut Lundefaret, Melkesyre.no, 19:11

91. Hans Jørgen Laskemoen, Stahl , 19:20

92. Svein Davidsen, Bkk Bil, 19:36

93. Knut Fjeldsgaard, Kokkos Il, 19:48

94. Ingar Romslo, Fisken Bil, 19:49

95. Per Rolland, Varegg Il, 19:55

96. Atle Vidar Vik, 20:11

97. Karl Gustav Navdal, Bkk Bil, 20:32

98. Bjarne Træland, Statoilhydro , 20:34

99. Eirik Hafsås, Rolls-royce Mar, 21:16

100. Jon-Roald Fonnes, Aibel As, 21:23

101. Rolf Andersen, Bkk Bil, 21:26

102. Øyvind Simonsen, 21:28

103. Ib Skov Rasmussen, Cowi, 22:05

104. John Ingolf Anderssen, 22:06

105. Lars Haugen, Viljar, 22:07

106. John Kiernan, Seawell Offshor, 22:14

107. Svein Hausberg, Team A. M, 22:19

108. Arne Stadheim, Nera, 23:37

109. Jostein Berge, Seawell Offsho, 24:40

110. Stein Pettersen, Wikborg Rein, 25:19

111. Lars Kaland, Sprek Og Blid, 26:44

112. Jon Arne Ulvøen, 28:06

MENN 60-64 ÅR:

1. Leif Molland, Aks-77, 11:53

2. Tore Tvilde, Voss Friidrett, 12:07

3. Oddvar A. Berntsen, Ask, 12:44

4. Magne Hjortland, Norengros K , 12:46

5. Roald Hjartåke, 13:23

6. Alf Marton Aksland, Haukeland, 13:27

7. Ludvig Karlsen, Ntnu Bil, 13:39

8. Sverre Lie, 13:40

9. Victor Ronald Larsen, Stahl H, 13:47

10. Solberg John, Mjøsdalen, 13:55

11. Harald Abbedissen, Bkk Bil, 14:01

12. Odvar Holsen, Posten, 14:04

13. Steinar Tysse, Mjøsdalen, 14:13

14. Trygve Hillestad, Beredskapsr, 14:24

15. Per Brun Ellingsen, Conoco Ph, 14:55

16. Svein Steinsland, Bkk Bil, 15:04

17. Halvard Hammersland, Tide Bus, 15:18

18. Svein Olaf Valdersnes, Verita, 15:27

19. Eystein Lien, Søvik Velforeni, 15:36

20. Bjarne Kalgraff, 15:40

21. Ove Dyngeland, Brødrene Ulves, 15:42

22. Torstein Skare, Dnb Nor Klubb, 15:45

23. Torleif Heimark, Jæger, 15:49

24. Odd Haaskjold, Åstvedt Bil, 16:04

25. Haakon Blaauw, Wikborg Rein &, 16:05

26. Bjørn R Larsen, A Kameratene, 16:09

27. Bjørn Thomassen, Bufetat, 16:22

28. Lars Mathiesen, Nhh, 16:23

29. Michel Vittorio Fantolini, Ås, 16:30

29. Nils Lauvås, Lindås Il, 16:30

31. Even Engevik, Stahl Heiser, 16:33

32. Unnvar Bakke, Bkk Bil, 16:35

33. Normann Skjoldli, Frydenbø Sa, 16:39

34. Bjørn Vik, 16:40

35. Tor Hjelmeland, 16:58

36. Jakob Aars, Konkurransetilsyn, 16:59

37. Ola-Hilmar Ervik, Statoilhydr, 17:13

38. Bjarne Hitsøy, 17:24

39. Svein Eide, Multiconsult Bil, 17:53

40. Vidar Simmenes, Osterøy Il, 18:08

41. Per Malmin, 18:10

42. Bjarne Hollund, Statens Hus B, 18:24

43. Stein Bjørlykke, Hordane, 18:38

44. Sverre Låstad, Framo Bil, 18:40

45. Oddvar Sæterdal, Fellseskjøpe, 19:36

46. Terje Kristian Hansen, Bergen, 19:55

47. Atle Hansen, Sats, 20:06

48. Ingar Heldal, 20:27

49. Ole Johan Valle, Cowi, 20:53

50. Johnny Isaksen, Sportsklubben, 21:07

51. Bjørn Blytt, Pitney Bowes, 21:08

52. Sigurd Sissener, 22:29

53. Bjørn Skorpen, Norengros K J , 23:27

54. Hans Olsen, Fellseskjøpet Øst, 24:36

55. Hans Jacob Lund, 24:57

56. Rolf Kristiansen, Sats, 27:50

57. Erling Hjertnes, 28:08

MENN 65-69 ÅR:

1. Rolf Johannessen, Varegg Il, 13:16

2. John Svahn, Øystese Il, 13:25

3. John Bernes, Framo Bil, 13:39

4. Gunnar Gaulen, Aks-77, 14:03

5. Magnar Aksland, Samnanger Il, 14:26

6. Torgeir Langhelle, Bkk Bil, 14:29

7. Sigurd Henriksen, Fri Il, 14:34

8. Alf Norman Tveit, Samnanger I, 14:37

9. Birger N. Hanstveit, Mjøsdale, 15:21

10. Arne Indredavik, 15:30

11. Arnt Ivar Høiberg, Bergen.pis, 15:35

12. Atle Vikøyr, 15:47

13. Per Harald Haugen, Cowi, 16:11

14. Lars Håheim, Haraldsplass B.i, 16:18

15. Tore Jensen, Team Koren, 16:36

16. Hans Bjørn Kvalsvik, Florø T , 16:49

17. Magne Lid, Abb, 16:53

18. Arthur Lillefosse, Sas Klubbe, 16:54

19. Sverre Heggernes, Team Koren, 17:02

20. Karl Reigstad, Osterøy Il, 17:11

21. Nils Are Klubben, 17:12

22. Kjell Follesø, Hordaveg, 17:16

23. Per Torvund, Arna Sykleklubb, 17:20

24. Ottar Austrheim, Austrheim Il, 17:25

25. Rolf F. Olsen, Viking T & If, 18:17

26. Alexander R. Wisnes, Hib, 18:24

27. Dagfinn Alstadsæter, Statens , 18:56

28. Otto Færevaag, Team Koren, 19:24

29. Magnus Elvik, Alverstraumen C, 19:33

30. Svein Sande, Cowi, 19:50

31. Helge Sølsnes, 22:35

32. Åsmund Tveit, Bkk Bil, 25:29

33. Tore Ramstad, 26:26

MENN 70-74 ÅR:

1. Bjørn Knudsen, Per Indredavik, 12:47

2. Martin Sande, Gaular Il, 14:58

3. Agnar Hopland, Austrheim Il, 15:46

4. Bjørn Garnæs, Bergen Skilag, 16:33

5. Otto Grahl-Nielsen, Bergen Tu, 18:01

6. Jan Alfred Sørensen, Varegg I, 18:36

7. Oddbjørn Alstadsæter, Fauske , 18:45

8. Kjell Sælensminde, Gular Vete, 19:55

9. Knut Paulen, 21:38

MENN 75-79 ÅR:

1. Alf Berland, Matre, 15:23

2. Arne Hamarsland, Gular, 15:49

3. Olav Tjosaas, Øystese Il, 16:19

4. Arne Nymark, Gular Veteraner, 20:03

5. Arne R Rasmussen, 22:18

6. Per Einar Sønnesyn, Gular Vet, 23:46

PLUSS 90 KILO:

1. Steinsland Bård, Lysekloster , 10:18

2. Jim Kaland, Cowi, 11:34

3. Helge Roska, Eidsfossen Sykke, 11:37

4. Tarjei Rommetveit, Ntnui, 11:43

5. Gaute Åsebø, 12:01

6. Roar Teige, 12:08

7. Thomas Bergsvik Thorn, Logite, 12:12

8. Mons Fjeldstad, Siemens Oil &, 12:20

9. Maarten Boting, Åsane Cykle K, 12:37

10. Jon Arild Hellebust, Spareban, 12:59

11. Geir Karl Karlsen, 13:02

12. Christer Hantveit, 13:07

13. Sverre Brufladt, Aker Solutio, 13:24

14. Pål Erik Michelsen, Hallvard , 13:29

15. Erlend Berland, Siemens Oil &, 13:31

16. Stig Anders Hauge, Eldar, 13:39

17. Jonny Pedersen, Jæger, 13:40

18. Fredrik Andre Hansen, Sweco, 13:42

19. Paul Rylandsholm, Nuts, 13:43

20. John Kenneth Porten, Vital, 13:46

21. Pål Christian Kjeldsen, Jæger, 13:48

22. Bjarte Denk Bolstad, Holmedal, 14:04

23. Arild Lingjerde, Jæger, 14:09

24. Leif Egil Bjørsvik|, 14:16

25. Terje Myrmel, Bkk Bil, 14:22

26. Lasse Elvemo, 14:30

26. John Krogseth, Kca Deutag, 14:30

28. Per Aas Moen, Powel Asa, 14:36

29. Vegard Laukhammer, Bergen G, 14:43

30. Jarle Bolstad, Visma, 15:10

31. Gausereide Ivar, Powel Asa, 15:11

32. Kjetil Rekdal, 15:14

33. Espen Vinnes, Nuts, 15:20

34. Bjarte Eikeland, Roxar, 15:22

35. Rune Skogseide, Nuts, 15:23

36. Ole Christian Halvorsen, Team, 15:25

37. Knut Olav Engen, Stahl Heiser, 15:31

38. Harald Helness, Odfjell Asa, 15:35

39. Børge Totland, Betanien, 15:43

40. Ketil Ragnhildstveit, Betanie, 15:45

41. Claus Jacobsen, 15:46

41. Even Jostein Sylta, Columbus , 15:46

43. Tore Kleppe, 15:48

44. Arve Solli, Askøy O-Lag, 15:57

45. Hans F. Kjellnes, Framo Bil, 16:04

46. Gunnar Ervik, 16:12

47. Arild Kolstad, Nuts, 16:19

48. Tor Erik Gregersen, No Team, 16:30

49. Arne Koldingsnes, Sprek Og Bl, 16:35

50. Asbjørn Onarheim, 16:38

51. Ole-Christian Holthe, Nuts, 16:48

52. Erik Korvald, Bkk Bil, 16:49

53. Ole Aukland, Handelsbanken, 17:00

54. Jan Øystein Lund, Columbus It, 17:08

54. Henning Farnes, 17:08

56. Roald Erik Olsen, Bkk Bil, 17:10

57. Ørjan Eirik Valestrand, Fana , 17:11

58. Pål Kristiansen, Melkesyre.no, 17:13

59. Knut Huun Von Osten, 17:17

60. Gudmund Trætteberg, Bkk Bil, 17:24

61. Karsten Raa, Bergen Turnforen, 17:30

62. Bjarte Nybø, Tide Buss, 17:34

63. Geir Morten Haga, Onrop-Gutta, 17:45

64. Lasse Lambrechts, Bergens Tid, 17:46

65. Ole-Eirik Lerøy, 17:49

66. Endre Solem, Storm Weather Ce, 17:51

67. Magnar Langøen, Tide Buss, 18:02

67. Frode Soltvedt, Aker Solution, 18:02

69. Øystein Hannevig, 18:22

70. Knut Eraker, Framo Bil, 18:25

71. Jan-Erik Johnsen, Sprek Og Bl, 18:53

72. Frode Rivenes, Norengros K J , 19:04

73. Trond Tellevik, Martens, 19:10

74. Morten Hoff, Reaktor, 19:19

74. Karl O. Wallevik, Thommessen, 19:19

76. Hans Runar Morken, Gutteklubb, 19:26

77. Jarle Kvamme, Bkk Bil, 19:35

78. Espen Kronberg, Onrop-Gutta, 19:42

79. Jan Lillevik, Betanien, 19:55

80. Frank Olav Skjelvik, Aker Sol, 19:57

81. Kristian Bratheim, Melkesyre, 20:54

82. Tore Klyve, Bymuseet, 21:11

83. Trygve Oma, Slimålene Il, 21:30

84. Kjell Arild Andersen, Handels, 21:37

85. Bjørn Espen Espedal, 21:50

86. Christian Dino Hestdal, Team , 22:00

87. Christian Høy Müller, Columbu, 22:05

88. Svein Nordvald Bekkenes, Reak, 22:12

89. Kent Træen, 22:28

90. Gjøran Veiset, Columbus It, 22:32

91. John Olav Loeshagen, Norengro, 23:01

92. Tom Andre Olsen, Siemens Oil , 24:17

93. Trond N. Larsen, Nøtterøyfest, 28:06

94. Raimond Ståløy, Reaktor, 28:11

95. Oddgeir Andreassen, Nuts, 31:48

96. Tore Rykkel, Bkk Bil, 34:39

På forsiden nå


Væpnet aksjon i natt

En mann truet vekter med kniv i Bjørnsons gate.

Kjørte el-sykkel rett i sjøen

Dramatikk på Austevoll i natt.

...

Mor tar med sin sønn til Nederland for å bli rusfri

Alexander har ruset seg siden han var 12 år. Nå vil han ut av rusavhengigheten med den afrikanske naturmedisinen ibogain.

...

Snart kommer «Nye Beffen»

«Å bygge den nye Beffen er et stort løft for Linda. At den i tillegg nå blir elektrisk medfører ekstra kostnader. Derfor ønsker vi å invitere private og Bergens næringsliv til å bli med på et spleiselag for å sikre driften av Beffen i mange år fremover».