– Dette er det største jeg har opplevd etter min sønn Oliver, sier nybakt verdensmester Petter Solberg.
kinoguiden Hollywoods sikreste kort Clint Eastwood lager film om Nelson Mandelas kamp for et forent Sør-Afrika, som nyvalgt president i 1994. Via rugby. Les mer og se trailer
kinoguiden «Nine» imponerer med storslagne musikalnumre og dyktige skuespillere, men selve storyen blir for episodisk og utvendig.
| ANB | |
| Publisert 07.11.2003 kl 14:08 Oppdatert 10.11.2003 kl 14:12 |
Sebastien Loeb kjørte det remmer og tøy kunne holde for å ta VM-tittelen. Men han kunne ikke gjøre noe med Solberg som tok VM-tittelen hjem til Norge.
Solberg vant også den siste fartsetappen med 11 sekunder.
– Jeg forsøkte å glemme verdensmesterskapet hele uken. Tankene kom tilbake i dag morges. Dette er det største jeg har opplevd etter min sønn Oliver, sa Solberg.
Han passet også på å takke sin lagkamerat Tommi Häkinen som ble nummer tre i sitt aller siste rally.
– Jeg er veldig lykkelig på vegne av Häkkinen.
– Dette var helt rått. Dette er helt uvirkelig, sa broren Henning Solberg etter at broren hadde blitt verdensmester.
Loeb trengte å kjøre alt etter at Colin McRae sikret mesterskapet for bilfabrikken. Han hadde 32,5 sekunder å ta igjen på nordmannen. Men selv om franskmannen ga alt, gasset altså nordmannen enda mer.
– Dette er helt uvirkelig. Jeg hadde tenkt å gå ut, men mannen min Terje holdt meg igjen, sa Petters mor, Tove Solberg til NRK.
Dette gigantiske beistet ble dratt opp av fjorden tirsdag formiddag.
Les hvor den ble tatt og hva den veide.
Håkon Opdal er tilbake i Brann-boksen når rødtrøyene møter Hønefoss i kveld.
Følg kampen fra klokken 1900
Her finner du bloggen til Alexander Osdal, som holder et nøye øye med Sportsklubben.
Les Osdal her.
Visste du at du kan spare store beløp hvert år på å bytte til en billigere strømleverandør?
Sjekk minStrøm
Eller kanskje en advokat? Legg det ut på anbud, og spar tid og penger!
Sjekk MittOppdrag
Siste debattinnlegg