Bortestatistikken

Se all statistikk om bortefans lenger nede.

Se all statistikk om bortefans lenger nede. Foto:

Av
Artikkelen er over 2 år gammel

Brannbloggen har også i år laget statistikk over antall bortesupportere i Tippeligaen.

DEL

Brann hadde i år eliteseriens nest største bortefølge (453 i snitt), og med god avstand til VIF som hadde det tredje største (284). Rosenborg hadde aller flest egne fans på bortebane, med 569 i snitt. 

Regnet ut fra median (altså det midterste tallet når man rangerer fra beste til dårligste oppmøte), er det faktisk Brann som er best (490). Videre er Brann Stadion den tippeligaarenaen med nest best besøk fra andre lags bortesupportere (383 i snitt). Ullevål hadde flest besøkende fra andre lag med 572 i snitt. Men også her er Brann best hvis man regner ut fra median (327).

Om statistikkene:

Tallene kommer fra klubbene selv og skal i utgangspunktet gjelde antall solgte billetter til bortefeltet. Det kan variere fra klubb til klubb om det oppgitte tallet inkluderer de 34 billettene bortelaget får på hovedtribunen - og som ofte kan brukes på selve bortefeltet. Derfor kan det i noen tilfeller vært noen flere på bortefeltet enn det statistikken viser. 

Tallene fra Alfheim (TIL) kan muligens være litt lavere enn reelt for noen klubber, fordi man ikke alltid har solgt bortebilletter via egen link til bortelaget. Uansett er det normalt så få bortesupportere på Alfheim at det neppe gjør særlig utslag på totalstatistikken.

Historikk:

I fjor ble aldri bortesupporter-statistikken komplett fordi Godset pga omlegging av datasystem ikke klarte å skaffe til veie tallene fra sine hjemmekamper i ettertid. Men ut fra en opptelling ved hjelp av TV2 Sumo, ser det ut til at VIF ikke stilte nok supportere på Marienlyst til at de i fjor fikk et bortesupportersnitt like høyt som Branns 382 i 1.divisjon! Brann slo dem antagelig hårfint på snittet i 2015.

F.o.m. 2010 (som var det første året jeg førte statistikk over bortesupportere) har det enten vært VIF eller RBK som har stilt flest bortesupportere år for år, og 2015 var første gang disse årene Brann passerte VIF.

Årets Brann-tall var ny klubbrekord for årene jeg har tall for. VIFs tall i år er 58,8 % lavere enn deres beste fra 2010 og har opplevd et ras i interessen. En annen klubb som har hatt en enorm nedgang i løpet av disse årene, er AaFK. I 2010 var de i snitt 457 på bortebane - nå er de bare 126.

Antall egne bortefans:

 MinMaxMedianSnitt
RBK-fansen borte732057415569
Brann-fansen borte40979490453
VIF-fansen borte451014165284
LSK-fansen borte181846139260
MFK-fansen borte9850202252
Godset-fansen borte6432171162
Viking-fansen borte460489153
FKH-fansen borte061868135
Sogndal-fansen borte080275133
AaFK-fansen borte11393104126
Odd-fansen borte241794125
S08-fansen borte6330117121
Stabæk-fansen borte051270115
Glimt-fansen borte229981107
TIL-fansen borte1036974106
Start-fansen borte12374580

Antall bortefans per stadion

 StadionMinMaxMedianSnitt
Ullevål, Oslo1522057313572
Brann Stadion125802327383
Åråsen, Lillestrøm451208151299
Nadderud, Bærum76592210289
Marienlyst, Drammen41724167221
Sør Arena, Kristiansand47604126209
Lerkendal, Trondheim73850136206
Skagerak Arena, Skien24865118203
Sarpsborg Stadion33400101157
Viking Stadion4754174134
Fosshaugane, Sogndal2358467121
Aker Stadion, Molde2475749119
Haugesund Stadion278323102
Color Line, Ålesund25372588
Aspmyra, Bodø342014054
Alfheim, Tromsø01001025

Egne bortefans klubb for klubb

AaFK-fansen borte: gj. 126.1

22.7.

fredag

19:00

BrannAaFK393

21.8.

søndag

18:00

StabækAaFK282

30.4.

lørdag

18:00

MoldeAaFK266

25.9.

søndag

18:00

VIFAaFK152

6.11.

søndag

18:00

SogndalAaFK142

21.4.

torsdag

19:00

LSKAaFK129

4.7.

mandag

19:00

GodsetAaFK107

10.4.

søndag

18:00

RBKAaFK104

9.9.

fredag

19:00

StartAaFK92

10.7.

søndag

18:00

OddAaFK77

21.10.

fredag

19:00

VikingAaFK47

22.5.

søndag

15:00

GlimtAaFK35

12.5.

torsdag

19:00

S08AaFK33

5.8.

fredag

18:30

TromsøAaFK22

19.3.

lørdag

15:30

FKHAaFK11

Brann-fansen borte: Gj. 453,3

13.8.

lørdag

18:00

VIFBrann979

27.8.

lørdag

18:00

FKHBrann783

13.3.

søndag

18:00

GodsetBrann724

17.7.

søndag

18:00

StabækBrann592

1.10.

lørdag

18:00

SogndalBrann584

31.7.

søndag

18:00

OddBrann545

16.4.

lørdag

18:00

RBKBrann509

30.10.

søndag

18:00

StartBrann490

11.5.

onsdag

19:00

LSKBrann469

3.7.

søndag

18:00

S08Brann393

20.4.

onsdag

19:00

VikingBrann372

3.4.

søndag

18:00

AaFKBrann139

21.5.

lørdag

18:00

MoldeBrann134

18.9.

søndag

18:00

GlimtBrann46

1.5.

søndag

18:00

TromsøBrann40

FKH-fansen borte: gj. 134,9

29.5.

søndag

18:00

BrannFKH618

1.5.

søndag

15:30

VikingFKH541

16.5.

mandag

18:00

VIFFKH210

25.9.

søndag

18:00

StartFKH126

7.8.

søndag

15:30

StabækFKH88

16.10.

søndag

18:00

OddFKH75

23.7.

lørdag

15:30

RBKFKH73

8.4.

fredag

19:00

SogndalFKH68

20.8.

lørdag

15:30

LSKFKH61

3.4.

søndag

20:00

GodsetFKH54

13.3.

søndag

18:00

S08FKH40

20.4.

onsdag

19:00

GlimtFKH34

11.9.

søndag

20:00

MoldeFKH32

30.10.

søndag

18:00

AaFKFKH4

9.7.

lørdag

18:00

TromsøFKH0

Glimt-fansen borte: gj. 107,3

10.4.

søndag

15:30

BrannGlimt299

26.9.

mandag

19:00

StabækGlimt210

20.3.

søndag

18:00

LSKGlimt205

19.8.

fredag

19:00

VIFGlimt203

23.4.

lørdag

15:30

GodsetGlimt160

6.11.

søndag

18:00

RBKGlimt136

11.9.

søndag

18:00

S08Glimt116

8.7.

fredag

19:00

StartGlimt81

29.5.

søndag

18:00

VikingGlimt57

6.8.

lørdag

15:30

MoldeGlimt44

24.7.

søndag

18:00

SogndalGlimt38

16.5.

mandag

15:30

TromsøGlimt27

8.5.

søndag

15:30

OddGlimt24

15.10.

lørdag

15:30

AaFKGlimt7

23.10.

søndag

18:00

FKHGlimt2

Godset-fansen borte: gj. 161,9

20.4.

onsdag

19:00

StabækGodset432

29.5.

søndag

15:30

OddGodset309

21.8.

søndag

15:30

S08Godset275

24.7.

søndag

20:00

LSKGodset267

19.3.

lørdag

18:00

RBKGodset252

10.9.

lørdag

15:30

VIFGodset237

7.8.

søndag

18:00

BrannGodset203

1.5.

søndag

18:00

StartGodset171

9.7.

lørdag

15:30

VikingGodset110

23.10.

søndag

20:00

SogndalGodset58

30.9.

fredag

19:00

GlimtGodset51

18.9.

søndag

18:00

AaFKGodset28

11.5.

onsdag

19:00

MoldeGodset24

10.4.

søndag

18:00

TromsøGodset6

6.11.

søndag

18:00

FKHGodset

6

LSK-fansen borte: gj. 259,6

30.10.

søndag

18:00

VIFLSK1846

1.10.

lørdag

15:30

StabækLSK474

7.5.

lørdag

18:00

GodsetLSK268

16.10.

søndag

18:00

BrannLSK257

16.5.

mandag

18:00

RBKLSK230

17.7.

søndag

20:00

S08LSK152

13.3.

søndag

20:00

StartLSK146

24.4.

søndag

18:00

OddLSK139

29.5.

søndag

15:30

SogndalLSK95

28.8.

søndag

18:00

VikingLSK74

31.7.

søndag

15:30

AaFKLSK73

1.4.

fredag

19:00

MoldeLSK49

13.8.

lørdag

15:30

GlimtLSK42

15.4.

fredag

19:00

FKHLSK31

17.9.

lørdag

15:30

TromsøLSK18

Molde-fansen borte: gj. 252,1

28.5.

lørdag

18:00

RBKMolde850

1.8.

mandag

19:00

VIFMolde670

14.8.

søndag

15:30

AaFKMolde537

22.10.

lørdag

18:00

BrannMolde327

20.3.

søndag

20:00

StabækMolde257

6.11.

søndag

18:00

LSKMolde216

9.7.

lørdag

20:00

SogndalMolde214

27.8.

lørdag

15:30

GodsetMolde202

16.5.

mandag

18:00

OddMolde188

10.4.

søndag

18:00

StartMolde90

24.4.

søndag

15:30

S08Molde88

17.9.

lørdag

18:00

VikingMolde66

17.4.

søndag

15:30

GlimtMolde56

8.5.

søndag

20:00

FKHMolde12

2.10.

søndag

18:00

TromsøMolde9

Odd-fansen borte: gj. 124,5

3.7.

søndag

15:30

VIFOdd417

7.8.

søndag

18:00

StartOdd223

1.5.

søndag

20:00

StabækOdd209

25.9.

søndag

18:00

GodsetOdd194

23.10.

søndag

18:00

RBKOdd158

11.9.

søndag

18:00

LSKOdd151

20.3.

søndag

18:00

BrannOdd150

10.4.

søndag

20:00

VikingOdd94

20.5.

fredag

19:00

S08Odd84

6.11.

søndag

18:00

TromsøOdd57

20.4.

onsdag

19:00

SogndalOdd46

17.7.

søndag

18:00

GlimtOdd40

21.8.

søndag

18:00

MoldeOdd27

11.5.

onsdag

19:00

FKHOdd16

2.10.

søndag

18:00

AaFKOdd2

RBK-fansen borte: gj. 568,8

2.4.

lørdag

18:00

VIFRBK2057

6.8.

lørdag

18:00

LSKRBK1208

12.3.

lørdag

18:00

OddRBK865

24.9.

lørdag

18:00

MoldeRBK757

11.9.

søndag

18:00

StabækRBK592

21.8.

søndag

18:00

BrannRBK585

30.10.

søndag

18:00

GodsetRBK575

12.5.

torsdag

19:00

StartRBK415

15.10.

lørdag

18:00

S08RBK355

16.7.

lørdag

18:00

AaFKRBK287

1.5.

søndag

18:00

SogndalRBK235

2.7.

lørdag

18:00

GlimtRBK201

11.8.

torsdag

19:00

VikingRBK165

22.5.

søndag

18:00

FKHRBK162

21.4.

torsdag

19:00

TromsøRBK73

S08-fansen borte: gj. 120,9

8.5.

søndag

18:00

VIFS08330

9.4.

lørdag

15:30

LSKS08263

14.8.

søndag

18:00

OddS08207

22.10.

lørdag

15:30

StabækS08189

23.7.

lørdag

18:00

MoldeS08153

6.11.

søndag

18:00

BrannS08152

16.5.

mandag

20:00

GodsetS08150

9.7.

lørdag

18:00

RBKS08117

20.3.

søndag

18:00

VikingS0878

18.9.

søndag

15:30

SogndalS0848

21.4.

torsdag

19:00

StartS0847

2.5.

mandag

19:00

GlimtS0838

26.8.

fredag

19:00

AaFKS0825

28.5.

lørdag

15:30

TromsøS0810

2.10.

søndag

15:30

FKHS086

Sogndal-fansen borte: gj. 133,3

23.4.

lørdag

18:00

BrannSogndal802

15.7.

fredag

19:00

VIFSogndal313

25.9.

søndag

15:30

LSKSogndal141

3.7.

søndag

18:00

StabækSogndal116

16.4.

lørdag

15:30

GodsetSogndal111

16.10.

søndag

18:00

MoldeSogndal79

21.8.

søndag

18:00

StartSogndal77

14.8.

søndag

18:00

RBKSogndal75

3.4.

søndag

18:00

S08Sogndal75

16.5.

mandag

18:00

VikingSogndal64

31.7.

søndag

18:00

FKHSogndal52

30.10.

søndag

18:00

OddSogndal43

13.3.

søndag

18:00

GlimtSogndal38

8.5.

søndag

18:00

AaFKSogndal13

11.9.

søndag

15:30

TromsøSogndal0

Stabæk-fansen borte: gj. 115,3

16.5.

mandag

18:00

BrannStabæk512

16.10.

søndag

20:00

VIFStabæk288

31.7.

søndag

20:00

GodsetStabæk201

17.4.

søndag

18:00

S08Stabæk122

10.7.

søndag

18:00

LSKStabæk119

8.5.

søndag

18:00

RBKStabæk109

18.9.

søndag

18:00

OddStabæk77

29.5.

søndag

18:00

StartStabæk70

28.8.

søndag

15:30

SogndalStabæk67

14.8.

søndag

20:00

VikingStabæk61

3.4.

søndag

18:00

GlimtStabæk35

30.10.

søndag

18:00

MoldeStabæk34

25.4.

mandag

19:00

FKHStabæk23

11.3.

fredag

19:00

AaFKStabæk12

24.7.

søndag

18:00

TromsøStabæk0

Start-fansen borte: gj. 79,5

7.5.

lørdag

20:00

BrannStart237

24.4.

søndag

20:00

VIFStart199

2.10.

søndag

20:00

VikingStart182

17.4.

søndag

20:00

OddStart118

18.9.

søndag

20:00

RBKStart77

6.11.

søndag

18:00

StabækStart76

29.7.

fredag

19:00

S08Start55

23.10.

søndag

18:00

LSKStart45

2.7.

lørdag

15:30

FKHStart43

14.8.

søndag

18:00

GodsetStart41

28.8.

søndag

18:00

GlimtStart37

16.5.

mandag

15:30

AaFKStart31

17.7.

søndag

18:00

MoldeStart26

22.5.

søndag

18:00

SogndalStart24

18.3.

fredag

19:00

TromsøStart1

Tromsø-fansen borte: gj. 105,5

17.4.

søndag

18:00

VIFTromsø369

21.5.

lørdag

15:30

StabækTromsø200

17.7.

søndag

15:30

GodsetTromsø167

28.8.

søndag

18:00

RBKTromsø143

1.7.

fredag

19:00

LSKTromsø137

25.9.

søndag

20:00

BrannTromsø125

3.4.

søndag

15:30

OddTromsø86

31.7.

søndag

18:00

GlimtTromsø74

16.10.

søndag

15:30

StartTromsø59

30.10.

søndag

18:00

S08Tromsø58

7.5.

lørdag

15:30

VikingTromsø56

13.3.

søndag

15:30

MoldeTromsø51

24.4.

søndag

18:00

AaFKTromsø25

12.5.

torsdag

19:00

SogndalTromsø23

14.8.

søndag

18:00

FKHTromsø10

VIF-fansen borte: 283,9

30.4.lørdag15:30LSKVIF1014
9.7.lørdag18:00BrannVIF694
9.4.lørdag18:00StabækVIF477
24.7.søndag15:30StartVIF437
7.8.søndag18:00S08VIF400
22.5.søndag18:00GodsetVIF272
28.8.søndag20:00OddVIF217
2.10.søndag18:00RBKVIF165
20.3.søndag15:30SogndalVIF125
29.5.søndag20:00AaFKVIF110
23.10.søndag15:30TromsøVIF100
16.9.fredag19:00FKHVIF88
21.4.torsdag19:00MoldeVIF67
6.11.søndag18:00VikingVIF48
11.5.onsdag19:00GlimtVIF45

Viking-fansen borte: gj. 152,8

2.4.

lørdag

15:30

StartViking604

10.9.

lørdag

18:00

BrannViking397

14.3.

mandag

19:00

VIFViking304

16.7.

lørdag

15:30

FKHViking279

12.5.

torsdag

19:00

StabækViking142

24.9.

lørdag

15:30

S08Viking101

14.10.

fredag

19:00

GodsetViking90

24.4.

søndag

18:00

RBKViking89

24.7.

søndag

18:00

OddViking75

22.5.

søndag

20:00

LSKViking66

7.8.

søndag

20:00

SogndalViking45

3.7.

søndag

18:00

MoldeViking41

30.10.

søndag

18:00

GlimtViking34

17.4.

søndag

18:00

AaFKViking21

21.8.

søndag

20:00

TromsøViking4

Stadion for stadion

Bortefans til Color Line St.: gj. 87,6

14.8.

søndag

15:30

AaFKMolde537

16.7.

lørdag

18:00

AaFKRBK287

3.4.

søndag

18:00

AaFKBrann139

29.5.

søndag

20:00

AaFKVIF110

31.7.

søndag

15:30

AaFKLSK73

16.5.

mandag

15:30

AaFKStart31

18.9.

søndag

18:00

AaFKGodset28

26.8.

fredag

19:00

AaFKS0825

24.4.

søndag

18:00

AaFKTromsø25

17.4.

søndag

18:00

AaFKViking21

8.5.

søndag

18:00

AaFKSogndal13

11.3.

fredag

19:00

AaFKStabæk12

15.10.

lørdag

15:30

AaFKGlimt7

30.10.

søndag

18:00

AaFKFKH4

2.10.

søndag

18:00

AaFKOdd2

Bortefans til Brann Stadion: gj. 383,4

23.4.

lørdag

18:00

BrannSogndal802

9.7.

lørdag

18:00

BrannVIF694

29.5.

søndag

18:00

BrannFKH618

21.8.

søndag

18:00

BrannRBK585

16.5.

mandag

18:00

BrannStabæk512

10.9.

lørdag

18:00

BrannViking397

22.7.

fredag

19:00

BrannAaFK393

22.10.

lørdag

18:00

BrannMolde327

10.4.

søndag

15:30

BrannGlimt299

16.10.

søndag

18:00

BrannLSK257

7.5.

lørdag

20:00

BrannStart237

7.8.

søndag

18:00

BrannGodset203

6.11.

søndag

18:00

BrannS08152

20.3.

søndag

18:00

BrannOdd150

25.9.

søndag

20:00

BrannTromsø125

Bortefans til Haugesund: gj. 101,6

27.8.

lørdag

18:00

FKHBrann783

16.7.

lørdag

15:30

FKHViking279

22.5.

søndag

18:00

FKHRBK162

16.9.

fredag

19:00

FKHVIF88

31.7.

søndag

18:00

FKHSogndal52

2.7.

lørdag

15:30

FKHStart43

15.4.

fredag

19:00

FKHLSK31

25.4.

mandag

19:00

FKHStabæk23

11.5.

onsdag

19:00

FKHOdd16

8.5.

søndag

20:00

FKHMolde12

19.3.

lørdag

15:30

FKHAaFK11

14.8.

søndag

18:00

FKHTromsø10

2.10.

søndag

15:30

FKHS086

6.11.

søndag

18:00

FKHGodset

6

23.10.

søndag

18:00

FKHGlimt2

Bortefans til Aspmyra: gj. 53,7

2.7.

lørdag

18:00

GlimtRBK201

31.7.

søndag

18:00

GlimtTromsø74

17.4.

søndag

15:30

GlimtMolde56

30.9.

fredag

19:00

GlimtGodset51

18.9.

søndag

18:00

GlimtBrann46

11.5.

onsdag

19:00

GlimtVIF45

13.8.

lørdag

15:30

GlimtLSK42

17.7.

søndag

18:00

GlimtOdd40

2.5.

mandag

19:00

GlimtS0838

13.3.

søndag

18:00

GlimtSogndal38

28.8.

søndag

18:00

GlimtStart37

22.5.

søndag

15:00

GlimtAaFK35

3.4.

søndag

18:00

GlimtStabæk35

20.4.

onsdag

19:00

GlimtFKH34

30.10.

søndag

18:00

GlimtViking34

Bortefans til Marienlyst gj. 221,1

13.3.

søndag

18:00

GodsetBrann724

30.10.

søndag

18:00

GodsetRBK575

22.5.

søndag

18:00

GodsetVIF272

7.5.

lørdag

18:00

GodsetLSK268

27.8.

lørdag

15:30

GodsetMolde202

31.7.

søndag

20:00

GodsetStabæk201

25.9.

søndag

18:00

GodsetOdd194

17.7.

søndag

15:30

GodsetTromsø167

23.4.

lørdag

15:30

GodsetGlimt160

16.5.

mandag

20:00

GodsetS08150

16.4.

lørdag

15:30

GodsetSogndal111

4.7.

mandag

19:00

GodsetAaFK107

14.10.

fredag

19:00

GodsetViking90

3.4.

søndag

20:00

GodsetFKH54

14.8.

søndag

18:00

GodsetStart41

Bortefans til Åråsen: gj. 299,4

6.8.

lørdag

18:00

LSKRBK1208

30.4.

lørdag

15:30

LSKVIF1014

11.5.

onsdag

19:00

LSKBrann469

24.7.

søndag

20:00

LSKGodset267

9.4.

lørdag

15:30

LSKS08263

6.11.

søndag

18:00

LSKMolde216

20.3.

søndag

18:00

LSKGlimt205

11.9.

søndag

18:00

LSKOdd151

25.9.

søndag

15:30

LSKSogndal141

1.7.

fredag

19:00

LSKTromsø137

21.4.

torsdag

19:00

LSKAaFK129

10.7.

søndag

18:00

LSKStabæk119

22.5.

søndag

20:00

LSKViking66

20.8.

lørdag

15:30

LSKFKH61

23.10.

søndag

18:00

LSKStart45

Bortefans til Molde: gj. 118,9

24.9.

lørdag

18:00

MoldeRBK757

30.4.

lørdag

18:00

MoldeAaFK266

23.7.

lørdag

18:00

MoldeS08153

21.5.

lørdag

18:00

MoldeBrann134

16.10.

søndag

18:00

MoldeSogndal79

21.4.

torsdag

19:00

MoldeVIF67

13.3.

søndag

15:30

MoldeTromsø51

1.4.

fredag

19:00

MoldeLSK49

6.8.

lørdag

15:30

MoldeGlimt44

3.7.

søndag

18:00

MoldeViking41

30.10.

søndag

18:00

MoldeStabæk34

11.9.

søndag

20:00

MoldeFKH32

21.8.

søndag

18:00

MoldeOdd27

17.7.

søndag

18:00

MoldeStart26

11.5.

onsdag

19:00

MoldeGodset24

Bortefans til Skien: gj. 203

12.3.

lørdag

18:00

OddRBK865

31.7.

søndag

18:00

OddBrann545

29.5.

søndag

15:30

OddGodset309

28.8.

søndag

20:00

OddVIF217

14.8.

søndag

18:00

OddS08207

16.5.

mandag

18:00

OddMolde188

24.4.

søndag

18:00

OddLSK139

17.4.

søndag

20:00

OddStart118

3.4.

søndag

15:30

OddTromsø86

10.7.

søndag

18:00

OddAaFK77

18.9.

søndag

18:00

OddStabæk77

16.10.

søndag

18:00

OddFKH75

24.7.

søndag

18:00

OddViking75

30.10.

søndag

18:00

OddSogndal43

8.5.

søndag

15:30

OddGlimt24

Bortefans til Lerkendal: gj. 205,8

28.5.

lørdag

18:00

RBKMolde850

16.4.

lørdag

18:00

RBKBrann509

19.3.

lørdag

18:00

RBKGodset252

16.5.

mandag

18:00

RBKLSK230

2.10.

søndag

18:00

RBKVIF165

23.10.

søndag

18:00

RBKOdd158

28.8.

søndag

18:00

RBKTromsø143

6.11.

søndag

18:00

RBKGlimt136

9.7.

lørdag

18:00

RBKS08117

8.5.

søndag

18:00

RBKStabæk109

10.4.

søndag

18:00

RBKAaFK104

24.4.

søndag

18:00

RBKViking89

18.9.

søndag

20:00

RBKStart77

14.8.

søndag

18:00

RBKSogndal75

23.7.

lørdag

15:30

RBKFKH73

Bortefans til Sarpsborg: gj. 156,5

7.8.

søndag

18:00

S08VIF400

3.7.

søndag

18:00

S08Brann393

15.10.

lørdag

18:00

S08RBK355

21.8.

søndag

15:30

S08Godset275

17.7.

søndag

20:00

S08LSK152

17.4.

søndag

18:00

S08Stabæk122

11.9.

søndag

18:00

S08Glimt116

24.9.

lørdag

15:30

S08Viking101

24.4.

søndag

15:30

S08Molde88

20.5.

fredag

19:00

S08Odd84

3.4.

søndag

18:00

S08Sogndal75

30.10.

søndag

18:00

S08Tromsø58

29.7.

fredag

19:00

S08Start55

13.3.

søndag

18:00

S08FKH40

12.5.

torsdag

19:00

S08AaFK33

Bortefans til Sogndal: gj. 120,8

1.10.

lørdag

18:00

SogndalBrann584

1.5.

søndag

18:00

SogndalRBK235

9.7.

lørdag

20:00

SogndalMolde214

6.11.

søndag

18:00

SogndalAaFK142

20.3.

søndag

15:30

SogndalVIF125

29.5.

søndag

15:30

SogndalLSK95

8.4.

fredag

19:00

SogndalFKH68

28.8.

søndag

15:30

SogndalStabæk67

23.10.

søndag

20:00

SogndalGodset58

18.9.

søndag

15:30

SogndalS0848

20.4.

onsdag

19:00

SogndalOdd46

7.8.

søndag

20:00

SogndalViking45

24.7.

søndag

18:00

SogndalGlimt38

22.5.

søndag

18:00

SogndalStart24

12.5.

torsdag

19:00

SogndalTromsø23

Bortefans til Nadderud: gj. 289,1

17.7.

søndag

18:00

StabækBrann592

11.9.

søndag

18:00

StabækRBK592

9.4.

lørdag

18:00

StabækVIF477

1.10.

lørdag

15:30

StabækLSK474

20.4.

onsdag

19:00

StabækGodset432

21.8.

søndag

18:00

StabækAaFK282

20.3.

søndag

20:00

StabækMolde257

26.9.

mandag

19:00

StabækGlimt210

1.5.

søndag

20:00

StabækOdd209

21.5.

lørdag

15:30

StabækTromsø200

22.10.

lørdag

15:30

StabækS08189

12.5.

torsdag

19:00

StabækViking142

3.7.

søndag

18:00

StabækSogndal116

7.8.

søndag

15:30

StabækFKH88

6.11.

søndag

18:00

StabækStart76

Bortefans til Sør Arena: gj. 208,5

2.4.

lørdag

15:30

StartViking604

30.10.

søndag

18:00

StartBrann490

24.7.

søndag

15:30

StartVIF437

12.5.

torsdag

19:00

StartRBK415

7.8.

søndag

18:00

StartOdd223

1.5.

søndag

18:00

StartGodset171

13.3.

søndag

20:00

StartLSK146

25.9.

søndag

18:00

StartFKH126

9.9.

fredag

19:00

StartAaFK92

10.4.

søndag

18:00

StartMolde90

8.7.

fredag

19:00

StartGlimt81

21.8.

søndag

18:00

StartSogndal77

29.5.

søndag

18:00

StartStabæk70

16.10.

søndag

15:30

StartTromsø59

21.4.

torsdag

19:00

StartS0847

Bortefans til Alfheim: gj. 24,5

23.10.søndag15:30TromsøVIF100
21.4.torsdag19:00TromsøRBK73
6.11.søndag18:00TromsøOdd57
1.5.søndag18:00TromsøBrann40
16.5.mandag15:30TromsøGlimt27
5.8.fredag18:30TromsøAaFK22
17.9.lørdag15:30TromsøLSK18
28.5.lørdag15:30TromsøS0810
2.10.søndag18:00TromsøMolde9
10.4.søndag18:00TromsøGodset6
21.8.søndag20:00TromsøViking4
18.3.fredag19:00TromsøStart1
9.7.lørdag18:00TromsøFKH0
11.9.søndag15:30TromsøSogndal0
24.7.søndag18:00TromsøStabæk0

Bortefans til Ullevål: gj. 571,6

2.4.

lørdag

18:00

VIFRBK2057

30.10.

søndag

18:00

VIFLSK1846

13.8.

lørdag

18:00

VIFBrann979

1.8.

mandag

19:00

VIFMolde670

3.7.

søndag

15:30

VIFOdd417

17.4.

søndag

18:00

VIFTromsø369

8.5.

søndag

18:00

VIFS08330

15.7.

fredag

19:00

VIFSogndal313

14.3.

mandag

19:00

VIFViking304

16.10.

søndag

20:00

VIFStabæk288

10.9.

lørdag

15:30

VIFGodset237

16.5.

mandag

18:00

VIFFKH210

19.8.

fredag

19:00

VIFGlimt203

24.4.

søndag

20:00

VIFStart199

25.9.

søndag

18:00

VIFAaFK152

Bortefans til Viking Stadion: gj. 134,3

1.5.

søndag

15:30

VikingFKH541

20.4.

onsdag

19:00

VikingBrann372

2.10.

søndag

20:00

VikingStart182

11.8.

torsdag

19:00

VikingRBK165

9.7.

lørdag

15:30

VikingGodset110

10.4.

søndag

20:00

VikingOdd94

20.3.

søndag

18:00

VikingS0878

28.8.

søndag

18:00

VikingLSK74

17.9.

lørdag

18:00

VikingMolde66

16.5.

mandag

18:00

VikingSogndal64

14.8.

søndag

20:00

VikingStabæk61

29.5.

søndag

18:00

VikingGlimt57

7.5.

lørdag

15:30

VikingTromsø56

6.11.

søndag

18:00

VikingVIF48

21.10.

fredag

19:00

VikingAaFK47

Artikkeltags