Målkongen

Tonny Tysnes fra Dale har scoret flest mål.

Tonny Tysnes fra Dale har scoret flest mål. Foto:

Av
Artikkelen er over 6 år gammel

Ingen scoret flere enn Dales Tonny Tysnes. Sjekk alle målscorerne fra 2. - 5.divisjon her.

DEL

BA følger lokalfotballen tett, og har registrert samtlige målscorere fra 2. divisjon til 5. divisjon herrer. Ingen har scoret flere mål enn Dales Tonny Tysnes. Hans 40 mål i 5. divisjon sørget for å sikre Dale opprykk.

Trond Heggestad og Austevoll fikk en treg start på sesongen i 2. divisjon. Det førte til at laget rykket ned, men mannen som alltid scorer ble likevel toppscorer blant de lokale lagene i divisjon. 22 fulltreffere endte han opp med.

I 3. divisjon var det Arna-Bjørnars Niklas Lerpold som banket inn flest mål i de to avdelingene med lag fra Hordaland. Spissen endte opp med 23 fulltreffere. Stords Alfred Berge var nest best med 21 fulltreffere.

Sindre Marøy bøttet inn mål for Løv-Ham i 2010-sesongen. Før denne sesongen bestemte han seg for å trappe ned, og gikk tilbake til moderklubben Radøy/Manger. Der scoret han 25 mål, som var nok til å gjøre ham til Hordalands toppscorer i 4. divisjon.

TOPPSCORERLISTE 2. - 5. DIVISJON MENN

Kjetil Norland
2. DIVISJON:
NAVN KLUBB MÅL
Trond Heggestad Austevoll 22
Ørjan Låstad Åsane 17
Tommy Gaustad Åsane 12
Kim-Rune Hellesund Nest Sotra 11
Simen Næss Nest Sotra 11
Johnny Furdal Nest Sotra 9
Joakim Melingen Austevoll 7
Joakim Hammersland Åsane 6
Nick Rios Haugen Nest Sotra 6
Tord Harald Skår Austevoll 6
Vegard Leikvoll Moberg Åsane 4
Aleksander Orvedal Åsane 4
Marcus Stueland Åsane 4
Daniel Kalstad Nest Sotra 3
Ørjan Haugland Austevoll 2
Ruben Hetlevik Nest Sotra 2
Brede Storebø Austevoll 2
Stein-Erik Vindenes Strømsnes Nest Sotra 2
Lars Torgersen Åsane 2
Ørjan Davanger Torsnes Nest Sotra 2
Håvard Vassnes Austevoll 2
Stian Dalseide Austevoll 1
Adrian Hovland Austevoll 1
Kurt Hovland Austevoll 1
Eirik Indredavik Nest Sotra 1
Terje Jevnaker Åsane 1
Ansgar Kalvenes Austevoll 1
Per Kristian Pedersen Nest Sotra 1
Inge Andre Rabben Austevoll 1
Kristoffer Snekkevik Nest Sotra 1
Harald Stangeland Austevoll 1
Frode Storebø Austevoll 1
Øystein Storebø Austevoll 1
Marius Takvam Nest Sotra 1
Martin Ueland Åsane 1
Robin Øvrevik Nest Sotra 1
3. DIVISJON:
Niklas Lerpold Arna-Bjørnar 23
Alfred Berge Stord 21
Tim Nilsen Fyllingen 21
Thomas Frichsen Florø 20
Torbjørn Aabrekk Eid 20
Arne Dalehaug Staal Jørpeland 18
Olle Kristoffersson Stryn 18
Preben Strypet Årdal 18
Geir Tharaldsen Åkra 18
Steffen Lie Skålevik Sotra 17
Espen Bjørkevoll Øystese 16
Stian Dyngeland Fana 16
Roy Miljeteig Skjold 16
Kittiphong Pluemjai Brann 2 16
Anders Engeset Fana 15
Kenneth Nondal Fjøra 15
Ramo Racic Os 15
Ole Johannes Stople Stord 15
Kjetil Kalve Brann 2 14
Ingvar Karlsen Kopervik 14
Didrik Thorbjørnsen Bjarg 14
Eirik Ulland Andersen Haugesund 2 13
Trond Erik Asbjørnsen Askøy 13
Kristoffer Barmen Brann 2 13
Kristoffer Knutsen Larsen Brann 2 13
Ove Balsnes Eid 12
Alexander Jensen Fyllingen 12
Maid Memic Voss 12
Magne Nilsen Fyllingen 12
Mads Wie Tornado Måløy 12
Stian Lunde Os 11
Eirik Birkelund Brann 2 10
Belsti Dessalegn Løv-Ham 2 10
John Martin Gil Tornado Måløy 10
Vegard Skeie Liland Bjarg 10
Nicolai Misje Fyllingen 10
Arild Lunde Underdal Fjøra 10
Kim Vik Eid 10
Karl Erik Aarsheim Stryn 10
Stig Edvin Aksnes Øystese 9
Preben Borgen Os 9
Bjarte Haugsdal Brann 2 9
Eirik Jøssang Staal Jørpeland 9
Kristoffer Nesse Stephensen Fyllingen 9
Tim Batigov Åkra 8
Thomas Flesland Tertnes 8
Sindre Flaa Tertnes 8
Leif Johan Johannessen Kopervik 8
Erik Kanestrøm Os 8
Daniel Mikkelsen Bjarg 8
Oliver Opheim Fana 8
Kristoffer Snekkevik Sotra 8
Simen Reksten Solheim Florø 8
Martin Aandahl Fana 8
Kristoffer Book Florø 7
Victor Carvalho Løv-Ham 2 7
Erlend Danielsen Staal Jørpeland 7
Joachim Raknes Forthun Tornado Måløy 7
Alexander Lenning Valestrand/Hjellvik 7
Øyvind Alsvik Staal Jørpeland 6
Lars Edvard Danielsen Staal Jørpeland 6
Lars Waage Hansen Haugesund 2 6
Gaute Hauge Voss 6
Martin Knudsen Staal Jørpeland 6
Endre Kupen Tornado Måløy 6
Robin Moheim Årdal 6
Kim Andre Njaastad Voss 6
Steffen Olsen Askøy 6
Alexander Hjelmeland Rygg Saga 6
Lars Erik Austevik Kopervik 5
Kristoffer Bognøy Valestrand/Hjellvik 5
Mads Århus Fjeldstad Sotra 5
Martin Flåten Tornado Måløy 5
Eivind Grønningen Kopervik 5
Jan Erik Hansen Fyllingen 5
Jan Morten Haukefær Stord 5
Preben Johansen Bjarg 5
Mathias Johnsen Djerv 1919 5
Vehid Kocani Fana 5
Øyvind Liestøl Haugesund 2 5
Steffen Lilleng Fyllingen 5
Christer Lund Sotra 5
Lars Kristian Lund Åkra 5
Kristian Magnussen Stord 5
Øystein Myrkaskog Voss 5
Thomas Mørk Arna-Bjørnar 5
Matias Møvik Løv-Ham 2 5
Anders Næs Løv-Ham 2 5
Roy Roaldsøy Kopervik 5
Eirik Rotihaug Eid 5
Eivind Madsen Skeie Øystese 5
Ole Andreas Solheim Eid 5
Petter Strand Tertnes 5
Are Søderlund Skjold
Nils Gunnar Thomle Øystese 5
Jan Tore Torgersen Bjarg 5
Asgeir Austigard Staal Jørpeland 4
Tommy Berentsen Askøy 4
Øyvind Berge Øystese 4
Espen Birkeland Fana 4
Per Krister Bjørlo Staal Jørpeland 4
Espen Brown Sotra 4
Juninho Cabral Brann 2 4
Sigve Kleppa Christensen Staal Jørpeland 4
Joachim Dankertsen Fana 4
Fredrik Deilkås Haugesund 2 4
Joachim Edvardsen Askøy 4
Stein Ove Eike Haugesund 2 4
Eivind Espeland Haugesund 2 1/Djerv 1919 4
Sindre Fjelde Staal Jørpeland 4
Robin Gard Djerv 1919 4
Magnus Garden Valestrand/Hjellvik 4
Rune Gravdal Arna-Bjørnar 4
Jørgen Greve Sotra 4
Senai Eyob Hagos Arna-Bjørnar 4
Øystein Halbrend Saga 4
Petter Hammer Stryn 4
Anders Hella Fjøra 4
Andre Helland Åkra 4
Jonas Hestetun Årdal 4
Øyvind Hompland Skjold 4
Simen Hopsdal Løv-Ham 2 4
Magnus Hunemo Fjøra 4
Petter Ingebrigtsen Løv-Ham 2 4
Erlend Nygård Kvalheim Tornado Måløy 4
Morten Kvist Brann 2 4
Tadas Labukas Brann 2 4
Bjarne Langeland Sotra 4
Simen Lassen Os 4
Hieu van Le Kopervik 4
Kristian Pettersson Øystese 4
Benny Rivedal Saga 4
Olav Skjeldal Voss 4
Mads Bjørsvik Sognve Fana 4
Marius Takvam Sotra 4
Martin Tysse Arna-Bjørnar 4
Odd-Anders Vie Saga 4
Ruben Wie Stryn 4
Vegard Agdestein Stord 2 2 / Åsane Fotball 2 3
Yaw Amankwah Brann 2 3
Bjarte Birkeland Tertnes 3
Max Bjørsvik Løv-Ham 2 3
Bernard Brons Årdal 3
Marcin Brzykcy Årdal 3
Kristian Børve Åsane Fotball 2 3
Daniel Campos Løv-Ham 2 3
Torstein Eike Skjold 3
Sebastian Tveten Eriksen Fjøra 3
Jostein EspelandDjerv 1919 3
John Fraser Tertnes 3
Henrik Gjesdal Brann 2 3
Marius Hagen Stryn 3
Ronny Hamre Stord 3
Frode Bergum Hansen Fyllingen 3
Kristoffer Haraldseid Haugesund 2 3
Kai-Henry Haugen Fjøra 3
Torbjørn Hovden Arna-Bjørnar 3
Even Husøy Bjarg 3
Jarle Jakobsen Løv-Ham 2 3
Andreas Kanestrøm Fana 3
Nicholas Kristiansen Brann 2 3
Eirik Hope Langåker Skjold 3
Rune Lindanger Skjold 3
Johannes Myklebust Eid 3
Amund Myrseth Fyllingen 3
Helge Nordal Kopervik 3
Christer Olsen Os 3
Damian Sanchez Olsen Bjarg 3
Fredrik Orvedal Arna-Bjørnar 3
Vegard Savland Saga 3
Ronny Skjelde Voss 3
Andreas Tomren Stave Haugesund 2 3
Stian Tansø Florø 3
San Van Vo Kopervik 3
Torbjørn Ylvisåker Fjøra 3
Per Andrée Øritzland Djerv 1919 3
Anders Øvsthus Voss 3
Øystein Aabrekk Eid 3
Morten Aarvik Åkra 3
Ole Martin Aga Voss 2
Eirik Aksnes Kopervik 2
Øystein Aksnes Løv-Ham 2 2
Umaru Bangura Haugesund 2 2
Tormod Benonisen Djerv 1919 2
Simen Birkelund Sotra 2
Børge Borgen Os 2
Christian Bredal Skjold 2
Ørjan Børve Voss 2
Eirik Een Voss 2
Robin Eriksen Tertnes 2
Marcel Espejo Åkra 2
Espen Fedje Arna-Bjørnar 2
Stian Ferstad Fyllingen 2
Henrik Hagen Saga 2
Preben Hammersland Åsane Fotball 2 2
Jan Inge Haringstad Haugesund 2 2
Henning Haugen Eid 2
Hans Jørgen Haugland Askøy 2
Christian Hegland Tertnes 2
Ørjan Heldal Fana 2
Espen Helgeland Skjold 2
John Hettervik Skjold 2
Karsten Holm Fana 2
Adrian Holst Åsane Fotball 2 2
Mikael Hårvik Kopervik 2
Cato Guntveit Øystese 2
Tor Andre Ingebrigtsen Skjold 2
Roger Jakobsen Kopervik 2
Brian Jensen Løv-Ham 2 2
Stian Jensen Tertnes 2
Johannes Jordal Os 2
Marcus Liavaag Fyllingen 2
Gunnar Loland Øystese 2
Morten Lunde Askøy 2
Magnar Mathiassen Kopervik 2
Håkon Moldeklev Løv-Ham 2 2
Tommy Myksvoll Sotra 2
Eirik Mæland Haugesund 2 2
Trygve Nilsen Valestrand/Hjellvik 2
Stian Nygård Åsane Fotball 2 2
Martin Solheim Olsen Florø 2
Magnus Opheim Valestrand/Hjellvik 2
Kristoffer Orheim Florø 2
Alistair Pelly Bjarg 2
Torstein Pettersen Bjarg 2
Kristoffer Ramsland Staal Jørpeland 2
Karsten Raunehaug Øystese 2
Kim Ravnanger Askøy 2
Brian Risanger Skjold 2
Ronny Rojas Askøy 2
Trond Rossemyr Staal Jørpeland 2
Tore Rylandsholm Tornado Måløy 2
Stian Samdal Stryn 2
Håkon Seim Voss 2
Kristoffer Sigdestad Florø 2
Tom Sivertsen Valestrand/Hjellvik 2
Simen Sletten Fyllingen 2
Mats Solberg Valestrand/Hjellvik 2
Sander Solvik Åsane Fotball 2 2
Thomas Starheim Eid 2
Christian Stedje Årdal 2
Eirik Wollen Steen Bjarg 2
Marcus Stueland Åsane Fotball 2 2
Alexander Søderlund Haugesund 2 2
Tim Teigen Årdal 2
Jørgen Tesdal Stord 2
Øyvind Thomassen Valestrand/Hjellvik 2
Pål Kjetil Tufta Valestrand/Hjellvik 2
Johan Vorgaard Fjøra 2
Alexander Vågenes Åsane Fotball 2 2
Mats Walberg Fana 2
Knut Ystaas Kopervik 2
Paul Arthur Aanensen Åkra 2
Jens Aase Fana 2
Peter Aase Florø 2
Stefan Aase Florø 2
Tor Andre Aasheim Haugesund 2 2
Robert Alsaker Stord 1
Tor Ove Anuglen Fjøra 1
Christian Askeland Skjold 1
Jan Robert Bakken Kopervik 1
Bentley Brann 2 1
Jørgen Birkeland Brann 2 1
Stig Arne Brunborg Voss 1
Odd Helge Bygnes Kopervik 1
Dinesh Edmond Åsane Fotball 2 1
Efe Ehiorobo Løv-Ham 2 1
Ole Martin Eide Eid 1
Kristian Eikeland Voss 1
Kim Ellingsen Fyllingen 1
Trygve Ellingstad Løv-Ham 2 1
Rune Espeland Saga 1
Frank Falkeid Djerv 1919 1
Pål Fjelde Staal Jørpeland 1
Steffen Fjørstad Saga 1
Birger Flatebø Kopervik 1
Sveinung Daae Frantzen Tornado Måløy 1
Morten Frøland Valestrand/Hjellvik 1 Jakob Glesnes Løv-Ham 2 1
Christian Greve Sotra 1
Erlend Grønner Øystese 1
Jonas Grønner Brann 2 1
Ørjan Grønnsund Brann 2 1
Steinar Guvåg Tertnes 1
Dag Jøran Hafsås Eid 1
Samuel Hagos Bjarg 1
Arild Hammer Øystese 1
Erik Hammersvik Tornado Måløy 1
Endre Hansen Løv-Ham 2 1
Erling Hansen Stord 1
Frank Hansen Valestrand/Hjellvik 1
Jon Haukur Haraldsson Tornado Måløy 1
Endre Hauge Sotra 1
Jonas Hauge Valestrand/Hjellvik 1
Fredrik Haugen Brann 2 1
Andreas Heggedal Eid 1
Fredrik Heggeland Løv-Ham 2 1
Thomas Helland Fana 1
Andreas Helvig Askøy 1
Marius Helvik Djerv 1919 1
Magne Himle Voss 1
Roger Hjellhaug Fjøra 1
Joachim Hjelmeland Fana 1
Torkel Hjertnes Os 1
Vegard Hopland Stryn 1
Eirik Hovland Florø 1
Alexander Høvik Øystese 1
Anders Høyum Djerv 1919 1
Thomas Håland Åsane Fotball 2 1
Stig Hårklau Saga 1
Marius Haarvik Fana 1
Torstein Jakobsen Tertnes 1
Dan Erik Johannessen Årdal 1
Eirik B. Johansen Djerv 1919 1
Morten Johansen Åsane Fotball 2 1
Emil Johnsen Stord 1
Simen Kallekleiv Valestrand/Hjellvik 1
Tore Kannelønning Stord 1
Jarle Karlsen Staal Jørpeland 1
Kevin Karlsen Florø 1
Lars Christian Kjemhus Brann 2 1
Roger Kleiva Årdal 1
Daniel Kolbeinshavn Åsane Fotball 2 1
Thomas Kristensen Løv-Ham 2 1
Ole Morten Kvam Fjøra 1
Thomas Langeland Sotra 1
Tobias Larsen Fjøra 1
Ole Morten Lie Stord 1
Viljar Losnegård Stord 1
Martin Lund Bjarg 1
Bernhard Madsen Løv-Ham 2 1
Jarle Madtsen Djerv 1919 1
Kristjan Steinn Magnusson Stryn 1
Jean Allasane Mendy Løv-Ham 2 1
Nicolás Mezquida Brann 2 1
Sondre Midttun Åsane Fotball 2 1
Rune Mo Haugesund 2 1
Emil Rieber-Mohn Arna-Bjørnar 1
Kenan Muminovic Åkra 1
Rune Myklebust Øystese 1
Kim Andre Navarsete Fjøra 1
Carl Nese Askøy 1
Jens-Ivar Nilsen Fjøra 1
Geir Nyheim Tertnes 1
Hans Christian Nysæther Brann 2 1
Sturle Næss Løv-Ham 2 1
Aanen Oddenes Arna-Bjørnar 1
Per Odnæssveen Øystese 1
Halvor Solheim Olsen Florø 1
Erlend Osland Åsane Fotball 2 1
Kjetil Pedersen Tertnes 1
Fredrik Prestegård Årdal 1
Magnus Rasmussen Arna-Bjørnar 1
Marius Stavenes Refvik Tornado Måløy 1
Henrik Reigstad Tertnes 1
Jørgen Richardsen Fyllingen 1
Jan Marius Ringstad Fyllingen 1
Eirik Rode Årdal 1
Torgeir Rud Valestrand/Hjellvik 1
Torleif Rullestad Skjold 1
Kenneth Russenes Saga 1
Jonas Moen Rye Askøy 1
Espen Saghaug Haugesund 2 1
Hallgeir Sandal Stryn 1
Emil Simonarsson Stryn 1
Bjørnar Skjelvan Øystese 1
Jan Marius Skulstad Bjarg 1
Sondre Øvsthus Skutle Voss 1
Ole Marius Solberg Fjøra 1
Thomas Solberg Voss 1
Steffen Sommerstad Arna-Bjørnar 1
Marius Steinseth Askøy 1
Daniel Strand Bjarg 1
Ingmar Sægrov Øystese 1
Terje Sørbø Saga 1
Stian Sørensen Askøy 1
Glenn Helge Thomsen Kopervik 1
Tom Undheim Haugesund 2 1
Eric Vhiestrox Stryn 1
Kåre VikEid 1
Frank Robert Værn Saga 1
Brede Stedje Ylvisåker Årdal 1
Ola Ødegaard Fjøra 1
Ole Andreas Årvik Eid 1
Selvmål:
For Stord mot Os 0904 1
For Bjarg mot Årdal 0904 1
For Åsane Fotball 2 mot Stryn 1604 1
For Fana mot Bjarg 2504 1
For Åkra mot Askøy 0705 1
For Valestrand/Hjellvik mot Sotra 2205 1
For Voss mot Stryn 2805 1
For Løv-Ham 2 mot Eid 0206 1
For Staal Jørpeland mot Åkra 1006 1
For Tornado Måløy mot Saga 1106 1
For Stryn mot Eid 1106 1
For Voss mot Arna-Bjørnar 1606 1
For Fyllingen mot Askøy 0808 1
4. DIVISJON:
Sindre Marøy Radøy/Manger 25
Aleksander Surdal Nilsen Sandviken 21
Kim Kleivedalen Gneist 20
Johan Fredrik Kvalheim Frøya 19
Adrian Pizarro Bergen Nord 19
Roar Olsen Loddefjord 17
Yngve Njøten Nordhordland 16
Daniel Misund Loddefjord 15
Vegard Skår Krabbetor 15
Stian Stenehjem Loddefjord 15
Roger Ekeland Trio 14
Helge Pettersen Kalleklev Baune 14
Raymond Kviste Radøy/Manger 14
Fredrik Nilssen Lyngbø 14
Ruben Isaksen Cheung Varegg 13
Tarjei Holmefjord Varegg 13
Halvor Berg Hovding 12
Alexander Dang Hovding 12
Chris Fosse Nordhordland 12
Mohammed Kamara Nordhordland 11
Torstein Onarheim Smørås 11
Jonas Moen Rye Vadmyra 11
Jan Erik Evjen Odda 10
Joseph Grah Frøya 10
Kim Andre Liseth Hald 10
Preben Næss Hovding 10
Daniel Sørenes Skjergard 10
Morten Fosse Varegg 9
Arild Hammersland Hald 9
Torgeir Johannessen Skjergard 9
Guttorm Kallevåg Bremnes 9
Frank Lilledal Bergen Nord 9
Åge Nyborg Laksevåg 9
Even Skåthun Smørås 9
Alexander Kvalheim Lyngbø 8
Mads Olav Kvamme Vadmyra 8
Oddgeir Lammetun Krabbetor 8
Tord Morken Baune 8
Robert Rosberg Follese 8
Roger Røssland Trio 8
Johannes Røyrvik Norheimsund 8
Krister Smith Radøy/Manger 8
Terje Tangedal Radøy/Manger 8
Alexander Teigland Bergen Nord 8
Eivind Aastvedt Sandviken 8
Vegard Bårdsen Djerv 7
Martin Eidsvik Os 2 7
Bendik Hansen Frøya 7
Jon Arve Hatlevoll Sandviken 7
Svein Haugen Odda 7
Robert Heggset Baune 7
Tomas Mills Smørås 7
Ole Petter Mundal Krabbetor 7
Jonas Ravnanger Vestsiden-Askøy 7
Sigve Rørstad Baune 7
Ole Henrik Flekstad Vik Norheimsund 7
Kristian Andås Nordhordland6
Christian Arefjord Hald 6
Ørjan Arnesen Varegg 6
Svein Erik Bjordal Djerv 6
Issouf Doumbia Odda 6
Rolf Vidar Hansen Trio 6
Martin Hatlebrekke Gneist 6
Jonas Hesvik Lyngbø 6
Jonas Hodne Hovding 6
Andreas Monsen Odda 6
Hans Christian Ringkjøb Djerv 6
Alexander Sellevoll Nordhordland 6
Petter Skarstein Lyngbø 6
Andreas Stien Laksevåg 6
Stian Strand Smørås 6
Sindre Tjelmeland Sandviken 6
Joakim Vatne Laksevåg 6
Børge Borgen Os 2 5
Andre Dahl Frøya 5
Sindre Erstad Radøy/Manger 5
Harald Fauskanger Vestsiden-Askøy 5
Andre Fivelsdal Radøy/Manger 5
Robert Grane Follese 5
Martin Hanstvedt Varegg 5
Mikael Haugsøen Smørås 5
Terje Heggernes Hald 5
Torbjørn Kallevåg Bremnes 5
Christer Kanestrøm Smørås 5
Torbjørn Kjerrgård Vestsiden-Askøy 5
Thomas Lunde Radøy/Manger 5
Roy Matre Vadmyra 5
Håvard Meling Bremnes 5
Rune Mo Trio 5
Christian Moe Laksevåg 5
Thomas Nondal Odda 5
Sondre Riise Lyngbø 5
Tom Skråmestø Baune 5
Tjalve Svendsen Follese 5
Magnus Tande Nordhordland 5
Jørgen Tellnes Hald 5
Allkan Abdulla Trio 4
Alpha Barry Bergen Nord 4
Alexander Halland Birkeland Varegg 4
Marius Dørum Bøe Varegg 4
Andreas Fjeldstad Baune 4
Robin Frichsen Sandviken 4
Cato Helle Hald 4
Tarek Husebø Skjergard 4
Glenn Håberg Bergen Nord 4
Adrian Isdahl Bergen Nord 4
Malik Jallo Nordhordland 4
Endre Karlsen Skjergard
Emil Knapskaug Loddefjord 4
Morten Knapskaug Loddefjord 4
Ivar Andre Madsen Hovding 4
Thomas Gabrielsen Markhus Smørås4
Håvard Matthiessen Gneist 4
John-Haakon Medby Vadmyra 4
Marius Mikkelsen Norheimsund 4
Kristoffer Nilsen 4
Thomas Nilsen Odda 4
Markus Nordgård Varegg 4
Henrik Nyland Bergen Nord 4
Mats Paulsen Trio 4
Martin Roska Sandviken 4
Bjarte Skaaden Djerv 4
Kristoffer Solberg Sandviken 4
Øyvind Spord Vadmyra 4
Pål Steinsbø Bremnes 4
Helge Stølen Follese 4
Andreas Fluge Sævig Sandviken 4
Egil Thuen Os 2 4
Ole Kristian Vikenes Radøy/Manger 4
Helge Åstvedt Follese 4
Stian Alvsvåg Bremnes 3
Christian Baug Follese 3
Øystein Blixt Vestsiden-Askøy 3
Pål Breivik Gneist 3
Christian Bråthen Vadmyra 3
David Celup Djerv 3
Jon Einar Eilertsen Baune 3
Stian Fammestad Norheimsund 3
Einar Furset Krabbetor 3
John Krister Glesnes Hald 3
Ole Alexander Gloppen Loddefjord 3
Erlend Haugland Laksevåg 3
Christoffer Helland Smørås 3
Frode Hellesø Laksevåg 3
Bjørn Åge Herdlevær Gneist 3
Øyvind Emil Høyvik Krabbetor 3
Daniel Kambestad Odda 3
Torbjørn Kleiven Vestsiden-Askøy 3
Mathias Macody Lund Varegg 3
Sivert Lund Bergen Nord 3
Vegard Engelsen Moberg Os 2 3
Christer Morken Bergen Nord 3
Kristoffer Morterud Baune 3
Thomas Nord Lyngbø 3
Christer Olsen Os 2 3
Roy Pettersen Nordhordland 3
Magnus Røberg Norheimsund 3
Daniel Rødbotten Hovding 3
Andreas Røyrvik Trio 3
Martin Sandnes Hald 3
Sigurd Singelstad Norheimsund 3
Jørgen Størksen Laksevåg 3
Pål Inge Sæbø Laksevåg 3
Mads Therkelsen Smørås 3
Tobias Totland Gneist 3
Emil Østerbø Sandviken 3
Haisam al-Abdi Hovding 2
Markus Austevoll Norheimsund 2
Lars Kristian Austnes Loddefjord 2
Vegard Berg Frøya 2
Tor Erik Berge Os 2 2
Dani Bergstø Os 2 2
Kenneth Blåsternes Bremnes 2
Bjarte Brekke Odda 2
Osvald Dale Skjergard 2
Steffen Dragøy Radøy/Manger 2
Eirik Dyb Loddefjord 2
Christer Eide Skjergard 2
Mats Engeberg Varegg 2
Øystein Ersland Trio 2
Johnny-Mikael Gallefoss Norheimsund 2
Magne Gjerde Baune 2
Arne Gleditsch Lyngbø 2
Ørjan Greve Baune 2
Daniel Halseth Lyngbø 2
Ivar Halvorsen Skjergard 2
Fredrik Heggland Os 2 2
Lars Roar Holstad Djerv 2
Tor Aleksander Holt Skjergard 2
Steffen Hopland Vadmyra 2
Ruben Haakonsen Follese 2
Simen Jonassen Bergen Nord 2
Johannes Jordal Os 2 2
Henrik Kleppevik Lyngbø 2
Fredrik Pallesen Knudsen Djerv 2
Christoffer Knutsen Nordhordland 2
Kristoffer Kvalheim Frøya 2
Stian Landaas Baune 2
Andre Falck Larsen Follese 2
Calum Leitch Djerv 2
Anders Lunde Djerv 2
Einar Lundefaret Frøya 2
Asbjørn Lægreid Hovding 2
Mads Løseth Sandviken 2
Jonas Mala Odda 2
Tore Lunde Martinsen Radøy/Manger 2
Kenneth Mathisen Vestsiden-Askøy 2
Mika Mikkeltvedt Frøya 2
Håkon Moldeklev Vadmyra 2
Espen Nesse Bremnes 2
Håvard Nesse Smørås 2
Eirik Olsen Laksevåg 2
Henrik Hoel Olsen Varegg 2
Sindre Paulsen Hald 2
Ramo Racic Os 2 2
Tony Andre Rong Skjergard 2
Kai Roger Sagosen Djerv 2
Carl Martin Sangolt Laksevåg 2
Said Sjimanovic Djerv 2
Sondre Skjoldli Gneist 2
Kjell Martin Solsvik Norheimsund 2
Remi Steinsbø Bremnes 2
Stian Steinseth Follese 2
Håvard Stengårdsbakken Odda 2
Kristopher Ivan Straus Varegg 2
Håvard Stølen Follese 2
Magnus Sundsøy Radøy/Manger 2
Torbjørn Svendsen Laksevåg 2
Stian Sørensen Follese 2
Robert Thomsen Laksevåg 2
Benjamin Torsvik Skjergard 2
Vegard Vallestad Frøya 2
Hallvard Vangen Odda 2
Varegg 2
Mats Wedervang Vadmyra 2
Kristoffer Zachariassen Hald 2
Torbjørn Aandahl Smørås 2
Tom Aasen Sandviken 2
Einar Algrøy Hald 1
Lars Ole Algrøy Hald 1
Robin Amundsen Radøy/Manger 1
Fredrik Andersen Baune 1
Lars Andreas Andersen Loddefjord 1
Per Oskar Andersen Loddefjord 1
Mounir Aouahria Os 2 1
Terje Arildsen Laksevåg 1
Stian Bakke Os 2 1
Knut Barstad Krabbetor 1
David Behrens Sandviken 1
Andreas Berge Odda 1
Jon Bertelsen Bergen Nord 1
Jørgen Bjelland Sandviken 1
Ruben Bjørge Lyngbø 1
Christoffer Lunde Brekke Hovding 1
Sigurd Bråthen Bremnes 1
Thiago Fernandez Casagrande Bergen Nord 1
Tom Jarle Dahl Frøya 1
Safar Derbaz Baune 1
Anders Uthaug Dragøy Radøy/Manger 1
Ole Duggmo Skjergard 1
Marius Egeland Follese 1
Magne Eikeland Baune 1
Mathias Ellingsen Norheimsund 1
Espen Eriksen Loddefjord 1
Andreas Fjeldstad Sandviken 1
Ole Christian Fjeldstad Skjergard 1
Simen Fjørtoft Baune 1
Per Marius Frantzen Gneist 1
Torbjørn Gjervik Erdal 1
Johan Kristoffer Grave Odda 1
Lec Grønsdal Odda 1
Bjørn Eirik Gåsvær Vestsiden-Askøy 1
Håvard Haga Trio 1
Alexander Hansen Vadmyra 1
Arne Haugland Smørås 1
Lasse Heggheim Djerv 1
Stig HelgesenNordhordland 1
Mads Helle Hovding 1
Svein Erik Hansen Helle Krabbetor 1
Thomas Hesken Skjergard 1
Magnus Hiim Vadmyra 1
Torkel Hjertnes Os 2 1
Preben Hope Gneist 1
Christian Hordnes Haarvik Gneist 1
Espen Iversen Norheimsund 1
Anders Johnsen Djerv 1
Jørgen Jonasdal Vestsiden-Askøy 1
Olav Josefsen Skjergard 1
Kenneth Joseph Vadmyra 1
Knut Kallåk Sandviken 1
Vidar Kalsund Vestsiden-Askøy 1
Magnus Knudsen Follese 1
Varegg 1
Rune Kolltveit Norheimsund 1
Johan Kringlebotn Norheimsund 1
Ove Langøy Vestsiden-Askøy 1
Tore Landro Laksevåg 1
Jørgen Larsen Nordhordland 1
Simen Lassen Os 2 1
Bård Lidaal Djerv 1
Håvard Thunes Lilletvedt Bergen Nord 1
Stian Lunde Os 2 1
Mac Davidson Odda 1
Thomas Matre Hovding 1
Futsum Mebrahtu Bremnes 1
Robert Mikkelsen Skjergard 1
Jan Fredrik Minde Follese 1
Håvard Mjølkeråen Bergen Nord 1
Gisle Mjøs Radøy/Manger 1
Tormod Mjøs Radøy/Manger 1
Daniel Morken Bergen Nord 1
Bjørnar Mundal Bergen Nord 1
Erlend Myrdal Follese 1
Sindre Mørkve Gneist 1
Thomas Maanum Laksevåg 1
Tor Magnus Nesse Hovding 1
Nickolai Nickolaisen Bergen Nord 1
Bjørnar Nupen Sandviken 1
Svein Nytun Nordhordland 1
Tor Maarten Parlevliet Laksevåg 1
Leon Pedersen Vestsiden-Askøy 1
Joakim Persen Smørås 1
John Martin Sande Laksevåg 1
Erik Sangolt Hald 1
Stian Selle Lyngbø 1
Børge Sellevoll Nordhordland 1
Tage Skare Laksevåg 1
Tony Andre Skarvatun Trio 1
Richard Skår Krabbetor 1
Daniel Solbakk Norheimsund 1
Eirik Spord Vadmyra 1
Knut Erik Steen Bremnes 1
Pål Steffensen Baune 1
Ørjan Stensletten Hald 1
Runar Svendsen Baune 1
Kristoffer Sæle Skjergard 1
Hans Christian Søgnebotnen Lyngbø 1
Preben Sørsdal Gneist 1
Eivind Tansøy Hald 1
Magnus Taule Gneist 1
Ronny Thomassen Radøy/Manger 1
Alexander Tvedt Sandviken 1
Sebastian Skåre Tune Norheimsund 1
Robin Vatne Varegg 1
Dino Vete Djerv 1
Remy Andre Vågenes Gneist 1
Anders Wickman Baune 1
Ruben Aasen Os 2 1
Selvmål: 0
For Laksevåg mot Djerv 08.04 1
For Odda mot Sandviken 09.04 1
For Hald mot Nordhordland 14.05 1
For Hovding mot Odda 05.06 1
For Norheimsund mot Laksevåg 13.06 1
For Varegg mot Gneist 24.06 1
For Laksevåg mot Odda 07.08 1
For Gneist mot Skjergard 13.08 1
For Os 2 mot Odda 21.08 1
For Gneist mot Nordhordland 27.08 1
For Vadmyra mot Djerv 03.09 1
For Loddefjord mot Vestsiden-Askøy 13.09 2
For Vestsiden-Askøy mot Skjergard 21.09 1
For Follese mot Gneist 24.09 1
For Os 2 mot Trio 25.09 1
For Os 2 mot Frøya 23.10 1
5. DIVISJON:
Tonny Tysnes Dale 40
Ørjan Tveit Arna-Bjørnar 2 27
Christopher Steensohn Trott 24
Torbjørn Birkelund Lysekloster 19
Tord Søreide Erdal 19
Espen Lokøy Telavåg 18
Tom Andre Axland Ny-Krohnborg 17
Joachim Berntsen Nymark 17
Kim Erik Bertelsen Vadmyra 2 17
Thomas Greipsland Lysekloster 16
Tommy Myrtvedt Ny-Krohnborg 16
Sten Are Edvardsen Tornado Bergen 15
Glenn Gaustad Flaktveit 15
Stian Rasdal Eikanger 15
Andre Teigland Fyllingen 2 15
Tor Einar Breivik Apollo 14
Chris Eriksen Eidsvåg 14
Anders Kinden Søre Neset 14
Kay Andre Kristoffersen Vadmyra 2 14
Øyvind Øvsthus Osterøy 14
Christoffer Robin Larsen Lysekloster 13
Remy Larsen Solid 13
Chris Rene Aase Nest Sotra 2 13
Burhan Cinar Norges Handelshøyskole 12
Dan Børge Høvik Dale 12
Aleksander Skorpen Nordnes 12
Andreas Bjorøy Kjøkkelvik 11
Håkon Evensen Norges Handelshøyskole 11
Thomas Haugland Austevoll 2 11
Ole Christian Jørgensen Lysekloster 11
Thomas Strøm Langeland Osterøy 11
Øyvind Moe Nordnes 11
Øyvind Olsen Lysekloster 11
Reinert Petterteig Solid 11
Morten Sætre Lysekloster 11
Robert Thomsen Laksevåg 2 11
Raymond Askeland Arna-Bjørnar 2 10
Robin Axland Ny-Krohnborg 10
Even Jarle Haugland Austrheim 10
Tore Kinden Søre Neset 10
Steffen Landro Nordre Fjell 10
Thomas Sandal Lysekloster 10
Marius Sebjørnsen Flaktveit 10
Ole Kristian Skåthun Fusa 10
Stian Smelvær Kvernbit 10
Harald Stangeland Austevoll 2 10
Preben Sørsdal Nymark 10
Fredrik Tanaia Kjøkkelvik 10
Ole Morten Tysse Osterøy 10
Roar Vestbø Fusa 10
Ole Christian Christiansen Solid 9
Mathias Dale Dale 9
Harald Haltvik Norges Handelshøyskole 9
Frode Havnerås Rosendal 9
Thor Christian Havsgaard Lyngbø 2 9
Tord Kjerpeseth Arna-Bjørnar 2
Kim Andre Nordås Fyllingen 2 9
Thomas Nordås Fyllingen 2 9
Alexander Krohn Sagstad Flaktveit 9
Victor Solsvik Nest Sotra 2 9
Kristoffer Østervold Austevoll 2 9
Mohaned Alabdi Eidsvåg 8
Kim Bergfjord Hetlevik 8
Jan Even Frøyset Fusa 8
Kim Krogsethagen Lysekloster 8
Ole Fredrik Midttveit Telavåg 8
Lars Johan Myklebust Rosendal 8
Bjarte Børve Trane 7
Espen Dahle Austrheim 7
Eirik Gaarden Trane 7
Christian Guulvard Hausvik Nordre Fjell 7
Kriss Hellebø Flaktveit 7
Torbjørn Hjelle Søre Neset 7
Sindre Holm Fana 2 7
Eivind Iversen Tornado Bergen 7
Kris Rene Johansen Hetlevik 7
Remi Mevatne Arna-Bjørnar 2 7
Remi Midttveit Telavåg 7
Fredrik Orvedal Arna-Bjørnar 2 7
Preben Sandvik Dale 7
Alexander Straume Nest Sotra 2 7
Andreas Øverland Norges Handelshøyskole 7
Morten Buvik Lysekloster 6
Ørjan Bysheim Osterøy 6
Stian Dalseide Austevoll 2 6
Karl Ludvig Daae Austrheim 6
Aleksander Ellingsen Vadmyra 2 6
Yngve Enes Rosendal 6
Øystein Hillestad Trott 6
Knut Ove Høyland Telavåg 6
Stian Håvik Fusa 6
Daniel Garrido Eidsvåg 6
Henning Jacobsen Laksevåg 2 6
Baste Jonassen Lysekloster 6
Petter Klausen Hetlevik 6
Sverre Martin Langedal Tornado Bergen 6
Vegard Enes Ludvigsen Rosendal 6
Lasse Moen Ny-Krohnborg 6
Christian Smith Nilsen Nordnes 6
Kjetil Nævdal Nordnes 6
Andres Oyarce Nordnes 6
Tommy Røssland Rosendal 6
Andreas Søreide Fyllingen 2 6
Tommy Temre Laksevåg 2 6
Jan Åge Tislevoll Fitjar 6
Jørgen Vevle Osterøy 6
Steinar Østevold Erdal 6
Mats Brakedal Fitjar 5
Eivind Carlmark Nymark 5
Stian Dahle Trane 5
Ronny Ellingsen Erdal 5
Are Førde Austrheim 5
Espen Gabrielsen Nordnes 5
John Oskar Handeland Solid 5
Trond Heggestad Austevoll 2 5
Stian Helland Fusa 5
Robin Hjertnes Søre Neset 5
Adrian Hovland Austevoll 2 5
Jørgen Iversen Flaktveit 5
John Espen Joranger Nordnes 5
Trond Jørgensen Apollo 5
Espen Klette Norges Handelshøyskole 5
Christer Larsen Laksevåg 2 5
Christian Moe Laksevåg 2 5
Tord Morken Baune 2 5
Daniel Osen Kjøkkelvik 5
Hoshi Serbast Trane 5
Glenn Skjerve Arna-Bjørnar 2 5
Lasse Solstad Kvernbit 5
Robert Thunestvedt Arna-Bjørnar 2 5
Remi Askeland Flaktveit 4
Stian Berg Dale 4
Andreas Dale Norges Handelshøyskole 4
Erik Flatebø Trane 4
Mads Grimstad Laksevåg 2 4
Pål Gundegjerde Trott 4
Lars Gundersen Solid 4
Gjermund Borger Hansen Trane 4
Daniel Heggøy Nordre Fjell 4
Krister Smith Hella Lyngbø 2 4
Bjarte Helland Trott 4
Johannes Hjelmeland Rosendal 4
Petter Holgersen Hetlevik 4
Joakim Hovden Lysekloster 4
Leif Arne Iversen Tornado Bergen 4
Oliver Iversen Eikanger 4
Erik Jacobsen Nordre Fjell 4
Kim Kristoffersen Nymark 4
Ørjan Langhelle Eikanger 4
Sindre LieNordre Fjell 4
Jens Lillefosse Arna-Bjørnar 2 4
Preben Løtvedt Fana 2 4
Ibsa Nesjah Arna-Bjørnar 2 4
Cato Nilsen Kvernbit 4
Markus Nilsen Norges Handelshøyskole 4
Kent Vidar Nordtveit Flaktveit 4
Anders Norevik Ny-Krohnborg 4
Erdal 4
Asle Nygård Kjøkkelvik 4
Mads Olsen Hetlevik 4
Christopher Rojas Eidsvåg 4
Fredrik Ryggetangen Norges Handelshøyskole 4
Kristian Severeide Nymark 4
Kai Skiftestad Norges Handelshøyskole 4
Kristoffer Snekkevik Nest Sotra 2 4
Morten Solsvik Nordre Fjell 4
John Markus Svendsen Nordnes 4
Kjell Andre Thorland Fitjar 4
Richard Tjelta Trott 4
Geir Steffen Tranøy Fitjar 4
Benjamin Vallestad Telavåg 4
Eivind Vatle Arna-Bjørnar 2 4
Ørjan Ånensen Eikanger 4
Christian Almeland Lysekloster 3
Finn Alvestad Nest Sotra 2 3
Kim Andresen Lyngbø 2 3
Sebastian Bjørkheim Fana 2 3
Ørjan Boge Dale 3
Aleksander Brandt Vadmyra 2 3
Kristian Daltveit Osterøy 3
Mads Doksæter Fyllingen 2 3
Ole Eide Tornado Bergen 3
John Helge Eikeland Kvernbit 3
Tom Enes Rosendal 3
Kjetil Foldnes Telavåg 3
Andreas Fosse Lysekloster 3
Daniel Gall Austevoll 2 3
Sindre Grimen Fana 2 3
Morten Hachwaag Lyngbø 2 3
Håvard Haga Solid 3
Daniel Halseth Lyngbø 2 3
Freddy Hauge Tornado Bergen 3
Ørjan Heldal Fana 2 3
Jørgen Helland Trott 3
Kjetil Henriksen Søre Neset 3
Øyvind Hordvik Hetlevik 3
Ørjan Håland Søre Neset 3
Magnus Idland Norges Handelshøyskole 3
Suren Jerad Nest Sotra 2 1/Vadmyra 2 2 3
Sean Johannessen Hetlevik 3
Kenneth Joseph Vadmyra 2 3
Aleksander Kaland Baune 2 3
Olve Blom Krossøy Ny-Krohnborg 3
Rune Kvalvik Erdal 3
Øystein Lien Ny-Krohnborg 3
Kristian Longvastøl Arna-Bjørnar 2 3
Andre Magnussen Arna-Bjørnar 2 3
Vegard Engelsen Moberg Søre Neset 3
Jonathan Mulelid Kvernbit 3
Eirik Musland Rosendal 3
Sindre Omvik Rosendal 3
Remi Paulsen Trott 3
Torkil Risteboten Fana 2 3
Even Rødsæther Baune 2 3
Sigve Rørstad Baune 2 3
Mats Røtne Fyllingen 2 3
Jan Tore Schjønningsen Laksevåg 2 3
Alexander Woll Sigvaldsen Kjøkkelvik 3
Kim Solberg Osterøy 3
Thomas Stuve Trott 3
Tormod Sundby Nordnes 3
Stian Svaasand Osterøy 3
Martin Søreide Telavåg 3
Daniel Toft Eikanger 3
Stian Andre Tolleshaug Austrheim 3
Kjell Træet Fitjar 3
Christian Tveit Arna-Bjørnar 2 3
Ronny Værø Eidsvåg 3
Thomas Vestbøstad Waage Fitjar 3
Aleksander Yndestad Erdal 3
Martin Ystebø Austrheim 3
Eirik Øvsthus Osterøy 3
Luis Acevado Laksevåg 2 2
Ørjan Andvik Eikanger 2
Christian Aranda Flaktveit 2
Sindre Askeland Trott 2
Jørgen Aune Norges Handelshøyskole 2
Ole Berthelsen Norges Handelshøyskole 2
Espen Borvik Norges Handelshøyskole 2
Øystein Brattvoll Arna-Bjørnar 2 2
Andy Clarke Nymark 2
Øystein Dalby Norges Handelshøyskole 2
Simen Dalland Eikanger 2
Martin Dyvik Osterøy 2
Alexander Egidius Fana 2 2
Sindre Eide Trott 2
Viggo Eide Trane 2
Sindre Eng Trane 2
Andreas Erstad Dale 2
Espen Abbedissen Fauskanger Apollo 2
Andreas Fjeldstad Baune 2 2
Henrik Foshaug Trane 2
Stian Fosse Hetlevik 2
Christoffer Følling Hetlevik 2
Robert Grane Fyllingen 2 2
John William Gundersen Trott 2
Magnus Haga Rosendal 2
Thomas Halhjem Søre Neset 2
Georg Halland Lyngbø 2 2
Ivar Halland Lyngbø 2 2
Glenn Hamre Fusa 2
Ørjan Haugland Austevoll 2 2
Kjetil Helvik Rosendal 2
Roy-Remy Hopland Baune 2 2
Andreas Hopsdal Fyllingen 2 2
Mattias Høiland Lysekloster 2
Even Johansen Indrebø Dale 2
Robin Jackson Indreflø Nymark 2
Christer Iversen Vadmyra 2 2
Sindre Iversen Rosendal 2
Stian Jacobsen Nordre Fjell 2
Hallvard Johansen Hetlevik 2
Erling Halsne Juvik Fusa 2
Henrik Raunholm Kjelling Fitjar 2
Christer Kjerrgard Apollo 2
Kristian Klungland Ny-Krohnborg 2
Glenn Kristoffersen Nymark 2
Lyngbø 2 2
Øyvind Fykse Lie Fitjar 2
Thomas Lindborg Søre Neset 2
Phatchara Loodtz Ny-Krohnborg 2
Mirca Mahmutovic Ny-Krohnborg 2
Tommy Mathinussen Lyngbø 2 2
Ørjan Midtun Dale 2
Bjørn Tore Myrvold Dale 2
Andre Mølholm Lyngbø 2 2
Kristian Nag Trott 2
Ørjan Nesvik Norges Handelshøyskole 2
Anders Nilsen Rosendal 2
Ibrahim Nilsen Nymark 2
Pål-Kristian Nord Fana 2 2
Benjamin Olsen Lysekloster 2
Espen Olsen Kjøkkelvik 2
Tommy Olsnes Dale 2
Oliver Opheim Fana 2 2
Arnfinn Osmundsvåg Tornado Bergen 2
Daniel Pedersen Laksevåg 2 2
Kjetil Reigstad Arna-Bjørnar 2 2
Eivind Reikerås Eikanger 2
Ronny Røst Kjøkkelvik 2
Thomas Røyland Trane 2
Tore Sagstad Nymark 2
John Martin Sande Laksevåg 2 2
Øyvind Sandvik Trott 2
James Sjursen Vadmyra 2 2
Tage Skare Laksevåg 2 2
Simen Skjold Trane 2
Espen Skråmestø Apollo 2
Severin Skålnes Trane 2
Werner Skåthun Fusa 2
Håkon Solheim Fyllingen 2 2
Tim Henrik Sperrevik Søre Neset 2
Jan Terje Sætre Austrheim 2
Andreas Søberg Dale 2
Einar Kåre Telle Telavåg 2
Kristoffer Thuen Norges Handelshøyskole 2
Martin Mjelde Tysse Arna-Bjørnar 2 2
Stian Vetås Laksevåg 2 2
Steffen Vindal Lysekloster 2
Øystein Fitjar Waage Fitjar 2
Leendert Jan de Zwarte Fusa 2
Emil Økland Austevoll 2 2
Vidar Øvregard Trott 2
Kim Andre Aarberg Erdal 2
Bård Aksnes Solid 1
John Almås Solid 1
Roger Almås Solid 1
Lars Ivar Schjøtt Altenau Baune 2 1
Jørgen Alvsvåg Solid 1
Stian Amundsen Trane 1
Aleksander Andersen Vadmyra 2 1
Anders Arntzen Baune 2 1
Remy Askeland Lyngbø 2 1
Øystein Askeland Kvernbit 1
Helge Bardarson Trott 1
Mathias Berg Arna-Bjørnar 2 1
Kent Bergset Laksevåg 2 1
Enok Bernhardsen Apollo 1
Stefan Bernsen Lysekloster 1
Tommy Berntsen Kjøkkelvik 1
Asle Bjørsvik Austrheim 1
Joakim Bjånesøy Austevoll 2 1
Øystein Bratli Kvernbit 1
Kjetil Breivik Kvernbit 1
Knut Inge Breivik Apollo 1
Christer Buen Baune 2 1
Ole Bø Trane 1
Geir Magne Bøe Norges Handelshøyskole 1
Alexander Carlsen Fyllingen 2 1
Stian Colberg Norges Handelshøyskole 1
Frode Dalland Eikanger 1
Geir Olav Danielsen Trott 1
Martin Danielsen Dale 1
David Davitian Fana 2 1
Safar Derbaz Baune 2 1
Joachim Disch Fana 2 1
Martin Dolvik Arna-Bjørnar 2 1
Robert Dyvik Osterøy 1
Ruben Eide Nordre Fjell
Jon Einar Eilertsen Baune 2 1
Mats Ekeberg Fusa 1
Steffen Bogsnes Elde Nymark 1
Thomas Endresen Arna-Bjørnar 2 1
Tor Martin Engevik Erdal 1
Sindre Eskeland Rosendal 1
Eyvind Falch Nymark 1
Andre Falck Kjøkkelvik 1
Magnus Fauskanger Apollo 1
Morten Ferstad Tornado Bergen 1
Ole Foss Kvernbit 1
Thomas Fossen Kvernbit 1
Ørjan Furubotn Dale 1
Glenn Gaustad Vadmyra 2 1
Gøran Gaustad Vadmyra 2 1
Kenneth Gaustad Flaktveit 1
Henning Gjelsvik Eikanger 1
Magne Gjerde Baune 2 1
Torbjørn Gjervik Erdal 1
Richard Gjøstein Fana 2 1
Ronny Grahl Hetlevik 1
Jonas Gresvig Lyngbø 2 1
Marius Greve Flaktveit 1
David Grønnevåg Fana 2 1
Kristoffer Grønsmyr Baune 2 1
Sivert Gullem Eidsvåg 1
Fredrik Gundersen Trott 1
Daniel Halhjem Søre Neset 1
Geir Hamre Austrheim 1
Andre Hansen Hetlevik 1
Øyvind Harkestad Norges Handelshøyskole 1
Hugo Hartveit Arna-Bjørnar 2 1
Denis Hasan Laksevåg 2 1
Stian Haugen Kvernbit 1
Mikal Hausberg Austevoll 2 1
Robert Heggset Baune 2 1
Joachim Helland Nest Sotra 2 1
Kristian Helland Lyngbø 2 1
Thomas Helland Fana 2 1
Lars Helle Lyngbø 2 1
Anders Henriksen Laksevåg 2 1
Jørn Hestetræet Apollo 1
Jonas Hesvik Lyngbø 2 1
Edvard Hevrøy Austevoll 2 1
Lasse Hilton Baune 2 1
Johannes Hjelmeland Fana 2 1
Chris Fredrik Hombrado Flaktveit 1
Endre Hopland Eikanger 1
Steffen Hopland Vadmyra 2 1
Kenneth Hufthammer Søre Neset 1
Robert Hunt Laksevåg 2 1
Eirik Indredavik Nest Sotra 2 1
Vegard Iversen Rosendal 1
Ørjan Jakobsen Nordre Fjell 1
Jon Ole Johannessen Fusa 1
Daniel Johansen Kjøkkelvik 1
Eivind Johansen Dale 1
Stein Johnsen Lyngbø 2 1
Kent Louis Joseph Vadmyra 2 1
Mamadee Kabba Austrheim 1
Daniel Kalstad Nest Sotra 2 1
Jan Helge Kalvenes Solid 1
Ørjan Karlsen Fana 2 1
Thomas Kleppestø Nymark 1
Øyvind Kloven Fana 2 1
Boris Klyve Nymark 1
Morten Kolseth Erdal 1
Andreas Kolvangsnes Osterøy 1
Martin Kristiansen Kjøkkelvik 1
Lars Erik Kristoffersen Vadmyra 2 1
Roger Kristoffersen Lyngbø 2 1
Vidar Kristoffersen Ny-Krohnborg 1
Christian Kvalheim Fana 2 1
Frank Langeland Nordre Fjell 1
Lars Peder LangelandSolid 1
Lars Andreas Larsen Fitjar 1
Thomas Lauvgaard Erdal 1
Peer Lea Norges Handelshøyskole 1
Steffen Leganger Flaktveit 1
Oddbjørn Lid Trane 1
Kristian Lie Baune 2 1
Gjermund Lien Norges Handelshøyskole 1
Øystein Lien Søre Neset 1
John Arne Lillestøl Tornado Bergen 1
Andre Ljones Kjøkkelvik 1
Thomas Lunde Kvernbit 1
Stig Gisle Lunde Lyngbø 2 1
Arnt Ove Lundervik Fusa 1
Åsmund Lyslobøe Ny-Krohnborg 1
Henrik Melingen Austevoll 2 1
Kim Orvar Methlie Fyllingen 2 1
Jørgen Mjelde Tornado Bergen 1
Kristian Moldvær Norges Handelshøyskole 1
Petter Mortensen Solid 1
Tarjei Myklebust Tornado Bergen 1
Christer Mæhlum Vadmyra 2 1
Christian Møgster Austevoll 2 1
Christoffer Nesse Kvernbit 1
Jørgen Nestanbjørn Nordnes 1
Henning Neverdal Kvernbit 1
David Nielsen Nest Sotra 2 1
Dan Nilsen Laksevåg 2 1
Joachim Nilsen Flaktveit 1
Ragnar Normo Nordnes 1
Per Hilmar Nybø Fana 2 1
Eirik Olsen Laksevåg 2 1
Mads H. Olsen Trane 1
Raymond Olsen Laksevåg 2 1
Stian Ottesen Solid 1
Jan Maarten Parlevliet Laksevåg 2 1
Joakim Skarsten Pedersen Norges Handelshøyskole 1
Morten Pedersen Lyngbø 2 1
Andreas Pettersen Søre Neset 1
Peter Rabben Austevoll 2 1
Thomas Rebnord Fyllingen 2 1
Terje Refvik Tornado Bergen 1
Kjell Sverre Riise Trott 1
Lars Ringdal Austevoll 2 1
Matz Ruud Norges Handelshøyskole 1
Michel Samdal Lyngbø 2 1
Peter Sebastian Flaktveit 1
Stian Selle Lyngbø 2 1
Rui Silva Norges Handelshøyskole 1
Bent Inge Skarnagel Vadmyra 2 1
Kenneth Skarnagel Vadmyra 2 1
Robin Skorpen Nordnes 1
Øystein Skår Rosendal 1
Glenn Smith Telavåg 1
Jan Ove Solheim Erdal 1
Robert Sætre Solheim Austrheim 1
Sriaingaran Sriranganathan Tornado Bergen 1
Jonas Broll Stalheim Nymark 1
Frode Storebø Austevoll 2 1
Aanund Stokke Solid 1
Fabian Stormark Fana 2 1
Knut Anders Strand Erdal 1
Stein-Erik Vindenes Strømsnes Nest Sotra 2 1
Mikal Svendal Nymark 1
Stig Særsten Nordnes 1
Håvard Sætrevik Rosendal 1
Hans Christian Søgnebotnen Lyngbø 2 1
Jan Evald Såtendal Rosendal 1
Mads Tadesse Laksevåg 2 1
Christian Talberg Austrheim 1
Leif Andre Tangen Fitjar 1
Trond Tangen Eidsvåg 1
Arild Teigland Fyllingen 2 1
Ørjan Telle 1
Thomas Tennebø Baune 2 1
Joachim Tharaldsen Trott 1
Kim Thormodsen Kjøkkelvik 1
Christian Torgersen Apollo 1
Fredrik Torgersen Apollo 1
Morten Torgersen Apollo 1
Andreas Thorland Fitjar 1
Kenneth Torvanger Tornado Bergen 1
Bjørn Tore Tvedt Eidsvåg 1
Andre Ullevik Ny-Krohnborg 1
Jimmy Uldal Nordnes 1
Jonathan Gade Utne Lysekloster 1
Vidar Vestbø Fusa 1
Tonny Vik Fusa 1
Kenneth Værø Eidsvåg 1
Mats Walberg Fana 2 1
Joachim Mehl Waage Kvernbit 1
Joachim Wiik Fyllingen 2 1
Ole Martin Østervold Austevoll 2 1
Sindre Øvretveit Telavåg 1
Børge Ågotnes Nest Sotra 2 1
Leif Tore Aarland Fitjar 1
Jens Aase Fana 2 1
Selvmål:
For Flaktveit mot Kvernbit 01.04 1
For Eikanger mot Ny-Krohnborg 02.04 1
For Søre Neset mot Eidsvåg 29.04 1
For Austevoll 2 mot Telavåg 04.05 1
For Nordnes mot Austevoll 2 06.05 1
For Arna-Bjørnar 2 mot Kvernbit 08.05 1
For Søre Neset mot Trott 13.05 1
For Fyllingen 2 mot Eikanger 13.06 1
For Laksevåg 2 mot Fusa 18.06 1
For Erdal mot Apollo 08.08 1
For Baune 2 mot Rosendal 24.08 1
For Arna-Bjørnar 2 mot Kvernbit 27.08 1
For Kjøkkelvik mot Norges Handelshøyskole 07.09 1 For Hetlevik mot Arna-Bjørnar 2 09.09 1
For Kvernbit mot Osterøy 09.09 1
For Telavåg mot Nest Sotra 2 12.09 1
For Fyllingen 2 mot Austevoll 2 18.09 1
For Dale mot Erdal 19.09 1
For Dale mot Trane 23.09 1
For Tornado Bergen mot Eidsvåg 23.09 1
For Arna-Bjørnar 2 mot Erdal 25.09 1
For Trott mot Baune 2 25.09 1
For Fyllingen 2 mot Austrheim 06.10 1
For Arna-Bjørnar 2 mot Trane 09.10 1
For Austevoll 2 mot Eikanger 09.10 2
For Nymark mot Fana 2 09.10 1
For Laksevåg 2 mot Fusa 16.10 1

Artikkeltags