Gå til sidens hovedinnhold

Se over 800 kamper fra Norway Cup på BA.no!

Artikkelen er over 2 år gammel

Søndag er Norway Cup i gang igjen, og du kan følge fotballfesten direkte på BA.no.

Lørdag braker det løs med åpningsseremoni, og søndag sparkes de første kampene i Norway Cup i gang på Ekebergsletta i Oslo. For 47. gang arrangeres turneringen som er verdens største for barn og unge mellom ti og 19 år.

Gjennom samarbeidet i Amedia vil BA sende over 800 kamper fra banene på Ekebergsletta og Furuset i år.

Alle kampene finner du på BA.no eller Direktesport. Det er gratis for alle BA-abonnenter å se kampene.

Over 90 kamper med lokale lag

Søndag, mandag og tirsdag spilles gruppespillet. Her kan du se 94 kamper med lokale lag.

Første kamp spilles søndag morgen klokken 09.00, og da skal Sund Sportsklubb/Skogsvåg bryne seg på brasilianske Trops FC, som deltar i Norway Cup for aller første gang.

Hele oversikten finner du i tabellen under.

Onsdag begynner sluttspillet, og det vil derfor dukke opp flere kamper på BA.no når oppsettet blir klart.

DatoDagTidGruppeBaneHjemmelagBortelag
28.julSøndag09:00B14 Grp 3529 EK11Trops FC-Sund Sportsklubb/Skogsvåg
28.julSøndag09:50G13 Grp 938 EK9Gaular IL-Sotra Sportsklubb
28.julSøndag09:50G16 Grp 902 EK 11Loddefjord IL-Blindheim IL
28.julSøndag10:00B13/14 Grp 1525 EK7Ørje IL-Tertnes fotball herrer
28.julSøndag10:40G13 Grp 739 EK9Blindheim IL 2-Sædalen IL
28.julSøndag10:50G14 Grp 107 EK11Askøy Sportsklubb 2-Kolnes IL
28.julSøndag10:50G14 Grp 928 EK 11FK Fyllingsdalen -TuS Felde
28.julSøndag11:40B16 Grp 302 FU11Lysekloster - Nore Neset -Førde IL 1
28.julSøndag11:40B15 Grp 1627 EK 11Bergen Nord FK-Gulset IF 
28.julSøndag11:40B15 Grp 102 EK 11Årvoll IL-Follese FK 2
28.julSøndag12:40B17 Grp 428 EK 11Bærum SK Eikeli-FK Fyllingsdalen
28.julSøndag12:40B17 Grp 205 EK11Os/Nansen FGR-Bergen Nord FK 
28.julSøndag13:10G13 Grp 138 EK9Bækkelagets SK-Fri IL 
28.julSøndag13:55B18/19 Grp 605 EK11Team Askøy 2-Hønefoss BK
28.julSøndag15:10B14 Grp 207 EK11Bærums Verk Hauger IF-Bergen Nord FK 
28.julSøndag15:10B15 Grp 1001 FU11Junkeren IK-Os TF
28.julSøndag16:10B14 Grp 305 EK11Nest-Sotra Fotball-Valder IF 
28.julSøndag16:10B14 Grp 602 EK 11HSV fotball 2 -Os TF 2
28.julSøndag16:10B16 Grp 1006 EK11Åsane fotball 1-Klemetsrud IL 
28.julSøndag17:10B16 Grp 2906 EK11Tertnes fotball herrer-Tromsø IL
28.julSøndag17:10G15 Grp 601 FU11Strindheim IL -Skogsvåg IL
28.julSøndag18:10B17 Grp 606 EK11Spjelkavik IL-Østsiden Askøy FK
28.julSøndag18:30B15/16 Grp 1223 EK7Stranda IL-Sotra Sportsklubb
28.julSøndag19:00B13 Grp 3139 EK9Nest-Sotra Fotball 2-Vålerenga Superulvene Blå
28.julSøndag19:25G17 Grp 627 EK 11Clausenengen FK-Nordre Fjell Fotball 
28.julSøndag19:25G15 Grp 502 EK 11Sandviken IL-Skarp IF
28.julSøndag19:25B18/19 Grp 1605 EK11Vestfossen IF-Team Askøy 1
28.julSøndag19:30G15/16 Grp 925 EK7Lyn fotball 2-Fyllingsdalen FK
28.julSøndag19:50G13 Grp 1139 EK9Skeid-Åsane Fotball
28.julSøndag20:40B17 Grp 1028 EK11Tertnes fotball herrer-Sauda IL
29.julMandag09:00B14 Grp 1627 EK 11Lørenskog 3-Åsane Fotball
29.julMandag09:00B13/14 Grp 1123 EK7Nordre Fjell Fotball-Furuset Fotball IF
29.julMandag09:50G15 Grp 1407 EK11Tertnes fotball damer -Runar IL
29.julMandag09:50G15 Grp 802 FU11KFUM-Kam Oslo 2-Osterøy IL
29.julMandag10:50B14 Grp 3007 EK11Ølen IL-Valestrand Hjellvik FK 
29.julMandag10:50B14 Grp 106 EK11Varegg Fotball-Elverum Fotball 2
29.julMandag10:50B14 Grp 3402 EK 11Os TF 1 -KFUM-Kam. Oslo 1
29.julMandag11:30B13 Grp 1638 EK9Veitvet SK-Nordre Fjell Fotball 
29.julMandag11:40B16 Grp 1205 EK11Koppang/Rendalen -Kvernbit IL
29.julMandag12:00G15/16 Grp 122 EK7Åsane fotball -Årvoll IL
29.julMandag12:40B18/19 Grp 302 EK 11Gjøa SC New York-Radøy FK
29.julMandag13:55G17 Grp 506 EK11Åsane Fotball-Ranheim IL
29.julMandag13:55G16 Grp 902 FU11Vindafjord IL-Loddefjord IL
29.julMandag14:15G13/14 Grp 125 EK7Herd, Spk.-Osterøy IL
29.julMandag15:40G13 Grp 1139 EK9Åsane Fotball-Try IL
29.julMandag16:10B14 Grp 827 EK 11Follese FK-Spjelkavik IL
29.julMandag17:10B15 Grp 1007 EK11Os TF -Manglerud Star
29.julMandag17:10B16 Grp 805 EK11Rival SK-Sotra Sportsklubb 1
29.julMandag17:20B13 Grp 738 EK9Flaktveit Idrettsklubb-Lyn Fotball 1 
29.julMandag18:10B18/19 Grp 1607 EK11Team Askøy 1 -Oppsal IF Fotball
29.julMandag18:10B18/19 Grp 1401 FU11SK Vard Haugesund-FK Fyllingsdalen
29.julMandag18:10B13 Grp 839 EK9Tertnes Fotball Herrer-Eina Sportsklubb
29.julMandag18:10G19 Grp 504 EK11Østsiden Askøy FK-Modum Fotballklubb
29.julMandag19:25B16 Grp 2505 EK11Stordal IL-Nordre Fjell Fotball 
29.julMandag19:25B16 Grp 602 FU11Vestsiden-Askøy IL 2-Mosjøen IL 1
29.julMandag19:30B13/14 Grp 222 EK7Søreide IL-Valldal IL
29.julMandag19:50B13 Grp 3138 EK9Vear IF Rød-Nest-Sotra Fotball 2
29.julMandag20:25B17 Grp 401 FU11Hødd IL-FK Fyllingsdalen
29.julMandag20:40B16 Grp 406 EK11Trond IL-Åsane Fotball 2
30.julTirsdag09:00B14 Grp 3002 FU11Skeid-Valestrand Hjellvik FK 
30.julTirsdag09:00B14 Grp 3406 EK11Tromsø IL Bjerkaker-Os TF 1
30.julTirsdag09:00G13/14 Grp 422 EK7Åsane Fotball-IL Bjørn
30.julTirsdag09:50G16 Grp 707 EK11Strindheim IL -Nore Neset/Os
30.julTirsdag09:50G15 Grp 1504 EK11Bryne FK-Askøy Sportsklubb 1
30.julTirsdag09:50B13 Grp 2738 EK9Follese FK-Guard SK
30.julTirsdag10:00G13/14 Grp 1122 EK7Varegg Fotball-Hareid IL
30.julTirsdag10:40B13 Grp 2539 EK9Bækkelagets SK-Tertnes fotball herrer 3
30.julTirsdag10:50G14 Grp 227 EK 11Skeid-Askøy Sportsklubb 1
30.julTirsdag10:50B16 Grp 2802 FU11Mosjøen IL 2-Os TF 1
30.julTirsdag11:30B13 Grp 3238 EK9Kvernbit IL 1-Pors Grenland 
30.julTirsdag11:40B14 Grp 3501 FU11Ranheim IL 2-Sund Sportsklubb/Skogsvåg
30.julTirsdag12:00G15/16 Grp 222 EK7Grüner Fotball IL-Nore Neset/Os
30.julTirsdag12:40B18/19 Grp 502 FU11Haramsøy/Nordøy FK-Minde IL
30.julTirsdag13:10G13 Grp 739 EK9Sædalen IL-Holmen IF 2
30.julTirsdag13:15B13/14 Grp 423 EK7Bergen Nord FK-Nordby IL 1
30.julTirsdag13:55G17 Grp 502 EK 11Røa IL-Åsane Fotball
30.julTirsdag13:55G17 Grp 401 FU11Flaktveit Idrettsklubb-Oppsal IF Fotball
30.julTirsdag15:10B15 Grp 305 EK11Austrheim IL-Byåsen IL 2
30.julTirsdag15:10B15 Grp 428 EK11Sund Sportsklubb/Skogsvåg-Gjelleråsen
30.julTirsdag15:10B15 Grp 1304 EK11Follese FK 1-Magnet Youth SO
30.julTirsdag16:10B16 Grp 1428 EK11Osterøy IL-Hasundgot IL
30.julTirsdag16:10B16 Grp 602 EK 11KFUM-Kam. Oslo -Vestsiden-Askøy IL 2
30.julTirsdag16:30B13 Grp 939 EK9Flaktveit Idrettsklubb-Gulset IF 
30.julTirsdag17:10G15 Grp 802 FU11Osterøy IL-Vestfossen IF
30.julTirsdag17:15G15/16 Grp 922 EK7Nordre Land IL-Fyllingsdalen FK
30.julTirsdag17:20G13 Grp 1739 EK9Lillestrøm SK Tiur-Nordre Fjell/IL Skjergard
30.julTirsdag18:10B18/19 Grp 1428 EK11FK Fyllingsdalen -Bergsøy IL
30.julTirsdag18:10G13 Grp 938 EK9Grüner Fotball IL-Sotra Sportsklubb
30.julTirsdag18:10G17 Grp 927 EK 11Osterøy IL-Fagernes IL
30.julTirsdag19:00B13 Grp 439 EK9Gjerstad IL-Sund Sportsklubb/Skogsvåg
30.julTirsdag19:25B17 Grp 506 EK11Porsanger IL-Sædalen Idrettslag 1
30.julTirsdag20:30G13/14 Grp 725 EK7Sotra Sportsklubb Kvit-Gjerdsvika IL
30.julTirsdag20:40B15 Grp 205 EK11Sandviken IL-HSV Fotball
30.julTirsdag20:40B14 Grp 1028 EK11Marikollen FK-HSV Fotball 1

Kommentarer til denne saken