SPILLSENTERET med annonselenker fra Norsk Tipping

Dette er ukens fotball du kan strømme

Brann tapte 0-2 i treningskampen mot Bodø/Glimt i Estapona. Lørdag kan du se Branns generalprøve før seriestarten mot Sogndal på ba.no.

Brann tapte 0-2 i treningskampen mot Bodø/Glimt i Estapona. Lørdag kan du se Branns generalprøve før seriestarten mot Sogndal på ba.no. Foto:

Av

Vi gir deg en komplett oversikt over all fotball du kan strømme denne uken.

DEL

Fotball på TVDet er en god uke for deg som liker å se internasjonal fotball eller en seriestart i norsk fotball, treningskamper og en liten perle fra divisjonen i England. 

Klikk på lenkene etter kampen for å komme rett til sendingen.

Følg med oddsen på kampene her!

Torsdag 21.mars

16:00 Kasakhstan - Skottland (TV 2 Sumo)

18:00 Kypros - San Marino (TV 2 Sumo)

18:15 Tyskland U21 - Frankrike U21 (Eurosport Player)

18:45 Kosovo - Danmark (TV 2 Sumo)

20:00 Belgia - Russland (TV 2 Sumo)

20:30 Østerrike - Polen (TV 2 Sumo)

20:30 Kroatia - Aserbadsjan (TV 2 Sumo

20:30 Nederland - Hviterussland (TV 2 Sumo

20:30 Israel - Slovenia (TV 2 Sumo

20:30 Nord-Irland - Estland (TV 2 Sumo

20:30 Makedonia - Latvia (TV 2 Sumo)

Følg med oddsen på kampene her!

Fredag 22.mars

15:00 Aalborg - Odd ( Nettavisen direktesport)  

17:45 Bulgaria - Montenegro (TV 2 Sumo)

18:00 Vålerenga - Lillestrøm (ba.no og Eurosport player)

19:00 Norge U21 - Finland U21 (ba.no)

20:30 Portugal - Ukraina (TV 2 Sumo)'

20:30 Moldova - Frankrike (TV 2 Sumo)

20:30 Luxembourg - Litauen (TV 2 Sumo)

20:30 Andorra - Island (TV 2 Sumo)

20:30 Albania - Tyrkia (TV 2 Sumo)

Følg med oddsen på kampene her!

Lørdag 23.mars

13:00 Walsall - Barnsley ( Viaplay)

14:00 LSK - Kolbotn (ba.no)

14:00 Lyn - Fart (ba.no)

14:00 Sandviken - Røa (ba.no)

14:00 Brann - Sogndal (ba.no

14:45 Georgia - Sveits (TV 2 Sumo

15:00 Klepp - Avaldsnes (ba.no)

16:00 Kristiansund - Aalesund (ba.no)

17:30 Sverige - Romania (TV 2 Sumo

17:45 Gibraltar - Irland (TV 2 Sumo

17:45 Malta - Færøyene (TV 2 Sumo)

20:10 Spania - Norge (TV 2 Sumo)

20:30 Liechtenstein - Hellas (TV 2 Sumo)

20:30 Bosnia - Armenia (TV 2 Sumo)

20:30 Italia - Finland (TV 2 Sumo)

22:30 Dallas - Colorado Rapids (Strive)

00:30 Philadelphia - Columbus (Strive)

00:30 New York - Orlando (Strive)

03:30 Los Angeles - Real Salt Lake (Strive)

Søndag 24.mars

12:30 Molde - Östersund (Eurosport player)

14:00 Trondheims-Ørn - Arna-Bjørnar (ba.no)

15:00 Kongsvinger - Degerfors (ba.no)

15:00 Vålerenga - Stabæk (ba.no og NRK nett-tv)

15:15 Mjøndalen - Stabæk (Eurosport player)

18:00 San Marino - Skottland (TV 2 Sumo)

18:00 Ungarn - Kroatia (TV 2 Sumo)

20:45 Kypros - Belgia (TV 2 Sumo)

20:45 Nederland - Tyskland (TV 2 Sumo)

21:00 New England - Cincinnati (Strive)

Følg med oddsen på kampene her!